• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky,musím na chvíli zmiznout:frowning2:,šef chce udělat nějakou tabulku :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
chersi to mas dobre ze bydlis u rodicu ja som od nich odisla hned po skole a taky sme zacinaly od nuly ale taky mam strach ci na vsechno budou penizky stacit tak snad ano
14. kvě 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jedete :slight_smile:
Tak abych přispěla svou trochou k tomu, co se tu probíralo, tak já už za sebou jednu svatbu mám, ale i rozvod.. a s přítelem bych určitě taky svatbu chtěla, ale už nejsem nejmladší a tak má mimčo přednost. A taky jsem se vdávala docela nedávno, tak to nechci hrotit, např. opět rozesílat maily, že mám nové příjmení..
A co se peněz týče, myslím, že na tom špatně určitě nejsme, teď nás čeká rekonstrukce bytu a to chceme stihnout přes tohle léto, tak uvidím, jestli vůbec něco z toho, co máme našetřeno, zbude. Jinak já nějak plánovaně nešetřím, šetří se mi samo, taky kupuju věci jenom podle potřeby...
14. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ja na jidle aspon neco usertim tak si to holky rozdelte nemusi byt maso kazdy den aj testoviny su dobre alebo udelejte plny hrniec gulasovej polievky ta zasyti a je jej hodne anebo udelejte brambory se zeleninou a semtanou taky toho neni malo :grinning: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Chersi:tak to byl asi dost hnusnej začátek roku....Ale já si vždycky řeknu, že nějak bylo a nějak bude :wink:
Jinak o tom jídle jsem to slyšela taky,ale jíst se přece musí :confounded: Prostě to asi neumim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to se faaakt snažím :fearful:
14. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
My se snažíme šetřit tak, že si všechny peníze po výplatě rozdělíme do různých skupin - na jídlo máme vymezeny 3.000 Kč vč. obědů v práci. Vždycky nám ještě něco zbyde a to pak většinou vrazíme do baráku, zahrady apod. Horší to bude, až budu na mateřský, proto chce manžel, abych šla na dvouletou variantu... :unamused:
14. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
eirin:šetří se ti samo???Tak to tiše závidím :wink:
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
my jsme se s manželem domluvili na 3 lety materstky - ja ted beru cca 16 cisteho, rikala jsem mu ze spadnu o polovinu dolu a on mi sdelil, ze od penez tu bude on, tak to respektuji
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Taky bych ráda šla na tříletou mateřskou..
14. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Chersi - přesně tak to bylo u nás - šetřili jsme na auto a tak před měsícem přítel v práci zavadil o jeden stojan a rozbilo se co na něm bylo - musel to platit - 68 000 a našetřených jsem měli 70 000, takže pěkný pech!
A s šetřením - máme spočítané výdaje, kolik každý měsíc potřebujem na pravidelné výdaje, tak jen to + něco málo pro sebe si necháváme na účtu a zbytek schováváme do prasátka :wink:
14. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
tak vidím, že vesměs je to všude stejné co se peněz týče :slight_smile: no asi taky začnu raději šetřit :astonished:
14. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Jaspina, manžel má sice uzavženou pojistku na blbost, ale ta se bohuzel na tu jeho pokutu nevztahovala. skoda jesli ji tvuj pritel nema, na tohle by se mu to vyplatilo
14. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
chersi to je od neho fakt mile ale ani on nemoze pracovat od rana do rana tak to robi ten moj jazdi na dodavke aj ked mi je ho niekedy luto lebo ani si poriadny nepospi vravi ze je chlap a ze sa musi postarat no niekedy to prehana :( dufam ze buduci rok to bude lepsie
ved nejak bude nie? :wink:
14. kvě 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
deny: my platime najem 7 tisic, jidlo 6 tisic, nafty dohromady tak 5 tisic, kazdy mame jednu splatku - dohromady cca 6 tisic + nejake sporeni a pojistky to si dame na stranu kazdy mesic, a pak si taky delam obalky do jedne dame treba na psa -kazdy mesic mu tam davame 300,-, kdyz pak potrebuje ockovani nebo granule, tak to berem z toho, pak davame na obleceni -to vetsinou, co zbyde, pak na vlastni potreby (kadernik,kosmetika, atd.) a to davame tak 500,- mesicne a pak na narozky-taky tak 500,- mesicne...no a od setreni mame ty sporeni anebo kdyz nam zbyde vic, tak to schovame do supliku..:slight_smile:
ale taky toho moc neusetrime...:(
14. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
No podmínky mu nabidli pekne, a po spocteni jsme uznaly ze to bude lepsi nez aby jezdil kamionem. Oni je strasne sidili. a hlavne ho mam kazdy den doma. na kamionu jsem ho 14 dni nevidela
14. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
holky to je asi u kazdeho neco a v dnesnej dobe sa ani tak moc usetrit neda ked je vsetko tak drahe :(
14. kvě 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Chersi on tu pojistku bohužel neměl - už jsem ji ale založili. Zrovna včera ji přinesl a mám dojem, když jsem si pročítala podmínky, že se to jejich plnění nevztahuje skoro na nic :angry:
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
anoli: Tak to smekám!!!!3000,- najídlo???I s obědama v práci?No tak to je pro mě nepochopitelný.....My jezdíme jednou za týden třeba do Globusu na nákup,kupuju jen nutné věci co jsou běžně potřeba...Ale vždycky tam nechám přes 1000 korun :frowning2: Obědy.....na ty chodíme občas,dost často si beru jídlo z domu....
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
tak ja bezim musim na gyndu tak sme tu zatim mejte :slight_smile: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Kacko: tak jsme na tom asi uplne stejne......Nájem,benzín,splátky i jídlo.....do toho máme taky pejska,ale ten mě stojí tak 1000 měsíčně.....to je jediný do čeho dám peníze bez ohledu na to abych šetřila....A pojištění dohromady 3500,- :unamused:
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
A copak holky vůbec děláte?Podle toho, že tady všechny kecáme :grinning: a přitom sedíme v práci :sunglasses: odhaduju, že jsme skoro všechny kancelářské "krysy" :grinning:
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
jo jo jsem krysík :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
já taky :grinning:
14. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Já jsem fyzik
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
holky vy jste se tedy rozkecaly :wink:
anoli - 3tis. za jídlo, to jsi kouzelnice :wink: my projíme mnohem víc
přitom na jídle se podle mě dá ušetřit nejvíc :frowning2: my nijak zvlášť neutrácíme, žádný módní výstřelky mít nemusím, moje Avon šílenství jsem utnula, přes půl roku jsem si nic neobjednala a ještě tak na rok mám zásoby... :sunglasses:
do práce jezdím busem, do restaurací moc nechodíme, tak 1x za 2-3měsíce a to tam stejně utratím jen stravenky :wink:
chtěla bych znát Váš názor: dá se těhotenství zjistit ještě před menstruací? některé testy uvádějí 6 - 8 dní po "oplodnění" jaký je Váš názor?
A obor?Já jsem tak nějak holka pro všechno :grinning: Přines,dojdi,udělej no a to nejhlavnější je účetnictví.... :confounded:
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
tarasa - tak to netuším. Mám taky jednu otázečku ,jak jsme zjistili většina z nás dělá v kanclu. Až budete tehum, budete pracovat, nebo si nechate napsat neschopenku? já plánuju pracovat, dokud to bude mozné
14. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Tar, já myslím, že někdy ti to test může ukázat před očekávaným dnem začátku MS, ale není to pravidlo.
My projíme taky kolem tří tisíc (odhadem). Ale nikdy jsem si podrobnou statistiku nedělala.
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
já taky tvrdnu v kanclíku :wink:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.