• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Čauky holky,
tak jsem vám dala do mého alba fotky mých ovulačních testů. Ta čárka, co je na pravo, tak ta je kontrolní a na levo je testovací. Už jsou trochu vybledlé ta těch 14 dní, ale myslím, že to vidět jde. Tak půl roku se mi tam ukazovala jen světlounká testovací čárečka, takže si myslím, že pro klid vaší duše je lepší do pár testů penízky investovat. My se nesnažili, takže proto mě to nějak netankovalo....
Jinak dnes mi kamarádka řekla, že je těhotná... :slight_smile: snažili se od ledna ale až teď se jim to povedlo, sexovali jen v polovině cyklu, až potom dala na nás a koupila si ovu testy a zjistila, že ovulaci má o týden dřív, tak sexovali každý den - tak šest dní v kuse a pak už ne, a ejhle ouhle, pravděpodobný termín má 12. února... no super! :slight_smile: Takže hlavu vzhůru holky... :grinning:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
No tak to je super. :wink:
jaspi, napiš mi, prosím tě, kde se tady na MK dají sehnat ty ovulační testy? Díky :wink: Popřípadě bych si je koupila normoš v lékárně...

Kdepak jste??? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko všem, tak dnes jsem se konečně vyspala :grinning:
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko!
Anol - brala jsem to od holky, co má nick Chrobacek. Tak jí když tak písni do IP a nějaký inzerát má i na Bazar/ ostatní (nedětské) Má tam sice na 20ks, ale zkus se s ní domluvit. Vím že posílala kolik kdo chtěl..
26. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Čauky holčiny,
já si je kupuju v lékárně. Ale objednávala jsem si je i z netu, ale teď už si kupuju jen v lékárně. Paní ti poradí a mě je i objednávají, pokud je nemají a druhý den je mám...
26. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Já to budu zkoušet zatím bez nich, stejne zkousíme sexovat obden :astonished: nekdy i casteji :astonished:

včera se mě zrovna plat jako kdy už se mnou něco bude :grinning:
26. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak se mi dnes konečně po x dnech špinění rozběhla MS, tento cyklus byl 33dní :unamused: takže za pár dní hurááá na další snažení :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
copa, tak aspoň něco, viď? :wink:
chersi, no tak my jsme tento měsíc praktikovali taky snaženíčko ob den, ale to se prostě nedá... za chvíli by mi to přišlo jako rutina, já nevím, asi jsem divná... :grinning:
26. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
anoli - to já bych sex klidně ob den praktikovala :grinning: ale u nás je to prakticky nemožné, manželovi noční směny nám to ob den fakt nedovolí :angry:
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
přesně copa - z apár dní, už se na to těším
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
anol, nejsi divná, mě to taky tak přišlo, ze začátku, ale když je chut tak není pomoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
jo to já nikomu neberu, jen píšu, jak to mám já, že mi to nejde provádět to takhle často... mě to pak přijde jako králíci :grinning: ... já můžu jen tiše závidět, že vám to prostě problém nečiní no... :wink: :grinning:

já jdu napsat tomu chrobáčkovi...
26. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
je tedy ale fakt, že ne často se shodneme, občas se jeden podřídí tomu druhému - což taky taky není to pravé ořechové:(
26. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
anoli vidím to jako ty... ale asi budeme muset začít... pan manžel včera říkal, že se na toho mucína už musíme vrhnout, já mu řekla, že na mě to až zase tak moc nezáleží.... :wink: tak uvidíme, jak se k tomu postaví...
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
mě se manža pořád ptal, jestli už se zadařilo, tak jsme mu řekla, že to by jsme se taky museli snažit... a on že se teda snažit bude a je pravda, že uplynulý měsíc se snažil víc než obvykle, tak snad mu to vydrží :wink:
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Kdepak jste? Při pátku jste nějaké pilné, což? :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky, já jsem zvědavá, jestli ms, která má přijít za 4 dny, opravdu dojde... včera a předevčírem mě bolelo břicho, i bradavky byly citlivější, tak nevím, jestli to mám přisuzovat ms nebo jestli to byla ovulace, ale to zase nesedí, protože to by bylo moc pozdě... ledaže by se ms opozdila a já měla delší cyklus... aby se v tom jeden vyznal... :frowning2: No, tak uvidíme no... dnes už mě totiž zase břicho nebolí, tka nevím...

Dneska večer jdeme do divadla, teda lépe řečeno hraje se venku a přesněji řečeno na zřícenině jednoho hradu... docela se bojím počasí... jenže já si bláhově myslela, když jsem to před 2 měsíci kupovala, že bude na konci června už hezky... :unamused: Jinak teda hrajou Cikáni jdou do nebe...
26. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
my tedka meli poradu, husty, myslim si ze se poradne zapotime :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
anoli, na tom jsem byla v Brně v Městským divadle a mě se to moc líbilo, bylo to fakt krásné.
Já teda miluju balet a poté co jsem si chtěla otestovat Martina co bude říkat na balet, už to raději neabsolvuju. Seděli jsme v první řadě, on celou dobu jedl lístková jádra v čokoládě, měl asi 4 balení a vzhledem k tomu, že má dva metry, tak se tam furt nějak hýbal... no děs, až jsme odcházeli, já znechucená a on sice najezený, ale přeseděný, tak řekl, že už na ty borce v elasťácích fakt už nikdy nepůjde. :grinning:
Takže společně chodíme jen činohry nebo na muzikály...

jinak mě dnes čeká pohřeb mého strejdy, no děs, za chvíli odcházím... :frowning2: ale umřel šťastný a to je důležité...
:slight_smile:

Jinak dnes přijede jakýsi designér nám pomáchat vybírat světla, tak jsem zvědavá co poradí, chlapec jeden... :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Zuzi - se stejdou mě to mrzí, upřímnou soustrast :pensive:
já bych manžu na balet určitě nedostala, ani mě to teda nijak neláká, to mi zajdem občas do letňáku - tam je šťastnej, že si může dát pivčo a klobásu :grinning:

anoli - držím pěsti, aby to bolesti břicha znamenaly zahnízďování :wink: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Zuzi, upřímnou soustrast... :pensive: Důležitý je to, co jsi napsala, protože ne každý má to štěstí, aby umřel šťastný... :pensive: Vím, že je to bolestivá ztráta, člověk cítí jakoby umřel kousek v něm samém, že? Alespoň já to tak cítím, když umře někdo blízký... :cry: Ale já věřím v to, že se s těmi nejbližšími stejně jednou setkám, ale ne tady... :slight_smile:

copa, děkuju, bylo by to fajn, ale moc tomu nevěřím... :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

To já bych se zas na balet docela mrkla, ale zatím nebyla příležitost. :wink:
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
chersi, copak se u vás děje?
26. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
tedka jsem se vrátila z oběda, ňam ňam

zuzi , upřímnou soustrast :pensive:

No já manžela nedostanu nikam, i když bych kolikrát ráda třeba do divadla (nebo alespon do kina, jenz eu nas jsou ty malá zkušená, a do cinema kino , to můžel leda do prahy nebo do plzne, coz je od nás obojí 50 km:(
26. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky dneska jdu dřívě - hezký víkend a ahojky v pondělí :sunglasses:
26. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Já za chvilku taky odcházím, tak pa pa :wink:
26. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Dobrí ránko všem, holky dneska budou asi nějaký erupce na slunci :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 05:43  • Odpověz
Dobré ránko, chersi copak se děje?
29. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
Jsem už od 5 v práci, nemyslí mi to a práce je jak na kostele, manža se ráno zase urazil, až zavařil gumy na autě, psla jsem mu sms, neozval se, tak počkám až se uklidní.
29. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
No jo to jsou ti chlapi:slight_smile:
29. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
a co u vás o víkendu?
29. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.