• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jelikož počasí stálo za prd,tak jsme se váleli doma...včera jsme měli návštěvu,tak jsme si s drahým dali metaxu a on si ze mně celý večer dělal srandu,že jsem ožralá,tak bavil i všechny kolem...no a já zuřila:slight_smile:,ale uteklo to zase strašně rychle:frowning2:
29. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj po víkendu :slight_smile: To já jsem v sobotu začala brát Utrogestan a furt jsem spala :rolling_eyes: I teď se mi šíleně chce, ale musím to překonat - mám tady hromadu poukazů, které musím zadat.. Tento týden nevím jak budu stíhat, tak tady možná moc nebudu.. ale když to půjde dobře, tak snad jo :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj Jaspi, tak me vcera klesla teplota, ale dnes ji mam furt stejne nizkou. Je to mozne, ja sem z toho trochu vykulena! Taky sem si ji dnes merila o neco malo driv, pac sem musela driv do prace. Snad uz bude miminko, tak moc ho chci.
29. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Čauky holky,
tak pátek byl otřes... pohřby by měli zakázat.... ale teta se docela držela, sice byla na prášcích, ale zvládla to!

My měli víkend normální a taky se v sobotu dostavila MS - klasicky po 28 dnech... přesná jako hodinky.

Pro zajímavost:
včera volala mamce známá a říká: ty budeš babičkou, že jo? A mamka no jak to víš, vždyť jsem to nikomu neříkala! A ona, že jí to ukázalo takový to kyvadýlko! Mamka jí teda řekla, že ségra je těhotná a ona jí řekla, že ať mi vyřídí, že nemám uklízet pod postelí, protože tam se drží nejvíc energie pro otěhotnění.... pak se nám to podaří... A moje drahá matka mi to volala, když jsem právě douklízela ložnici, včetně vyleštěné podlahy :angry:

Takže dámy, poučení pro Vás, neuklízet pod postelí!!! :grinning:
29. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
ježíš, ještě že jsem o víkendu neměla čas uklízet :grinning:

Díky za upozornění, :wink:

Ode dneška se můžeme zase snažit , tedy pokud se manžel odfoukne :frowning2:
29. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Ja taky nastesti neuklizela :slight_smile: i kdyz bych mela :grinning: .
Jinak vikend byl odpocivaci :slight_smile: .
29. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky,
já měla taky skoro odpočívací víkend, akorát brácha přivezl plno třešní, my nevěděli, co s nima - udělali jsme trochu marmelády, pečený čaj, ale pořád tam plno zbylo, už jsou celý olezlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme mu řekli, že takový náklad, ať už nikdy nevozí :sunglasses: :angry:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jee, tak to ja tresne muzu :slight_smile: . Nevis jak je to s tou teplotou?
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
první den, co ti klesne a druhý den, co ti stoupne, tak ovulace nastala... ve zkratce.
29. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
a co jinak o vikendu holky, my jsme zkoušeli najít houby, ale u nas ocividne nerostou :pensive:
29. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
tak houby já moc ráda, hlavně bedly :dizzy_face: ale já jsme na houby slepá, já je prostě nevidím :sunglasses:
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
teda pozor rostou ,masácí, ale manžel je nepozná tak je sbírat nesmím. :grinning:
29. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Kači v teplotě se nevyznám - já ji neměřím, protože to stejně ukáže to, že ovu už byla a já chci vědět dopředu kdy bude, takže mám testy.. Ale přeju ti, aby se zadařilo :wink:
29. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile: :wink:

tak u mě nic nového, akorát to, že bych měla zítra dostat ms... po 28 dnech, ale vypadá to zatím, že se nic neděje, břicho nebolí... tak mě napadá, jestli třeba nemám cyklus taky delší, jak psala Zuzka o té své kamarádce, že měla ovulaci až po 22 dnech - možná jsem stejný případ, protože před týdnem, jak jsem vám psala, tak mě 2 dny bolelo trochu břicho a měla jsem ho napnutý, jako když má přijít ms... tak uvidíme... poctivě si všechno zapisuju do kalendáříku - to je fajn věc, protože se mrknu a vím, co kdy bylo a tak, kdežto když jsem si to nezaznamenávala, tak jsem prdlajs věděla. :wink: :grinning:

Katu, já bych už taky chtěla mimíse!!! I kvůli práci... je to tu čím dál horší... :frowning2:
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
ani mi anoli nemluv o práci :rolling_eyes: vymýšlí tukraviny a opravdu mámn silný pocit že to tu pjde do šípku
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Jojo v praci je to silene a kort kdyz mame takove potize :frowning2: . Doufam, ze bude dobre co nejdrive a budeme maminky , budeme vozit kocarek a schazovat kyla, ktere nam zustanou :grinning: :grinning: .
29. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Jaspi, ja si ten tes taky asi udelam dnes, vcera a predevcirem me trochu bolelo brisko jako kdybych to mela dostat! Ja si dnes udelam asi taky ten test:O), jeden u sebe mam! Ja bych to miminko vazne moc chtela! Ale to mi tady asi vsichni!
29. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Kači, určitě se všichni dřív nebo pozděj dočkáme a pak si budem psát o mimískách :wink:
29. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Kez kdyby :slight_smile: ! Kde vlastne bydlis a kolik ti je let? Ja bydlim na Kladne a je mi 23let:O)
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
v Kladně mám jednoho z obchodních zástupců :grinning:
29. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Kači bydlím kousíček od Zlína - na vesnici a pracuju přímo ve Zlíně. A je mi 27. Už stará páka no.. :grinning:
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
chersi a jezdis do Kladna? Jinak ja delam v Praze na Zlicine :slight_smile: v pocitacove firme.
Jaspi to je skoda, ze tak zaleko :frowning2: .
29. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
chersi, to mi povídej, tady to vypadá, že to jde pomalu ale jistě do kelu... myslím, že je to otázka času... nedokážu odhadnout kolika měsíců... už tomu moc nevěřím, že to bude zase O.K. :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
No jsem malinko bokem :unamused: Ještě že máme ten net :wink: I když takový pokec u kafíčka a pozděj s raubířema na hřišti by byl určitě lepší :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
ne ne, byla jsem tam jednou, jen jme jím projížděli. na zličín jezdáme s manželem občas nakoupit :astonished:
29. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kači, třeba někdy pojedete na výlet a potkáme se :slight_smile: Buď my do Prahy nebo vy třeba....do Luhačovic? :wink:
29. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
ty jo to by nemuselo byt marny, dat si jednou spicha v Praze :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
jj, pro nějaký srázek já jsme určitě :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
jaspi, tak jsem si od chrobacka objednala ty ovu testy. Jsem na to zvědavá. :wink:
29. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ja bych tak ebyla pro srazek :slight_smile: u kaficka a nejakeho dortiku :slight_smile: !
29. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.