• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak víc z ruky jak Praha už je pro mě asi jen Plzeň :grinning:
29. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
jaspi, tak to jsme na tom podobně :wink: :grinning:
29. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:
30. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky :wink:
nějaké pozitivní novinky při dnešku ?
30. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak dnešek bude opět povedeny..od rána prudí šéf,dneska musím zůstat přesčas,bolí mě záda,že nemůžu ani sedět...a to je úterý-den za dobrou snídani :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
ewul - nj, úterý - den za dobrou snídani a já jí zrovna dneska nestihla :unamused: ráno mi v obchodě padla do oko lučina s cibulí a pažitkou a žádná sláva, ale co už, hlad je silnější :sunglasses:
30. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
To je ta v tom kelímku???Tu já miluju:slight_smile:
30. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
jj, v tom kelímku :wink: já mám nejradši obyčejnou a přimíchám si do ní křen :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Křen mám taky ráda...takovou tu pravou křenovou omáčku od babičky....mňam :sunglasses:
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ráno :wink: :slight_smile:

Tak u mě nic nového, dneska měla přijít ms a zatím nic... uvidíme, jestli se nezpozdila jako minule... :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
dobríé ránko holky, včera jsem v práci nebyla, protože jsme přebírali jeden notářský úřad a budu tu jen dnes, páč zítra jedeme na dovolenou....
Ségra včera byla u doktora, aby jí teda konečně potvrdit těhu a ona si myslela, že už je tak v osmým týdnu a on jí řekl, že to je nesmysl, že musela otěhotnět tak dva dny před plánovanou MS, protože ten mimís má tak max. 6 týdnů a Eva se ho ptala, jako jestli to vůbec jde? Doktor jí řekl, že každá ovulace v měsíci nastává někdy jindy a jí to pro tenktokrát vyšlo před MS a to ji Eva má pravidělnou jako já.... takže z toho vyplývá, že se fakt budeme muset snažit ob den...
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Četli jste to? Zase spadlo další letadlo... :unamused: Není toho nějak moc v poslední době? Teda upřímně vám řeknu, že jsem ráda, že letos nikam neletíme... bych se asi po..... strachy! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Zuzíííí, to jsi mě teda vůbec, ale vůbec nepotěšila!!! :grinning: :wink:
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak vám tak přemýšlím, jestli si nepřilepím ten služební telefon k uchu :confounded:

katastrofa, včera jsem celý den dělala práci a pak nám přišel jednatel řícz, že všechno je úplně jinak. Takže 8 hodin práce bylo k ničemu.

No nenaštvalo by vás to, včera jsme měli s manželem prupovídkový večer, ja si postěýoavala na něj on na mě a zase je to dobrý :grinning:
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
chersi - tak hlavně, že je to dobrý :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jo hlavně,že je to už ok....Chersi u nás v práci to funguje úplně stejně...něco celý den děláš a pak se to pět minut před koncem změní a jupííí znova :unamused: no hnus
30. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
chersi - myslela jsem dobrý mezi tebou a manželem :wink:
30. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
anoli, mě to taky moc nepotěšilo... chjo... ale nějak to zvládnem... :grinning:
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
no nic jinýho nám ani nezbývá... :sweat_smile:
30. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Katastrofa, s těmi letadli, my nikam neletíme, ale tchanovci letí za 14 dní do turecka. Jezis to bude klidek.

jsem zvedava, co se bude dit v praci dnes.

A večer krásné snaženíčko, prý se budeme ted opravdu snažit , když uz jsme po první přírodní MS, opravdu si ti chlapci věří
30. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
chersi, no to si teda věří... ale manža vždycky přijde tak unavený, že je mi ho až líto, ale pak těch keců kolem, že teda další měsíc se fakt bude snažit a že TO dáme! je to fakt legrační... tak uvidíme jak se pochlapí, řekla jsem mu, že v pondělí začínáme... ať chce nebo ne... :grinning:
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Já jsem napnutá, jestli druhá přírodní ms přijde nebo ne... trošku mě břicho pobolívá, ale zatím nic... říkám si vždycky nesmíš plašit, pak zas budeš zklamaná, ale stejně je to zvláštní pocit - nejistota, když člověk neví... :sweat_smile:
30. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Já jsem si z toho do konce včera dělala i legraci, nesmíme na to mocinky myslet
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
no nesmíš na to moc myslet... ale lehce se to říká... já to ale zatím opravdu moc nehrotím, protože kdyby se opravdu zadařilo, tak moc nevím, kdo by nás stěhoval a ulízel ten barák... musela by jedině mamka s babičkou, a ty by asi byly dost sedřené... takže manžu ani moc nenutím.....
30. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Já vím, že to nesmím tak řešit, ale stejně mi někdy ty myšlenky tak ujedou... :grinning:

Musím si říkat, že tak jak to má být, tak to taky bude... :wink: - To je jedno z mých hesel (uklidňovacích) :grinning:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
anoli - mě myšlenky ujíždí dost často :grinning:
30. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
No já jsme na to myslela ze začátku, když jsme se rozhodli, ted už ani tolik ne, jen na tom konkovi jsem už asi závislá,

ale hodně to taky dělají ty problémy v práci , pořád musím něco řešit a telefonovat
30. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
No já na to ze začátku taky myslela pořád...teď už to beru tak nějak klidněji,takže už neřeším jestli spolu náhodou nespíme málo,jestli by to dneska mohlo vyjít a tak...už je to všechno takové příjemnější:slight_smile:
30. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Já se to sice snažím neřešit, ale už bych ho chtělááááá :grinning: Jinak včera jsem nemohla se šéfa - on že: To už bych si měl někoho za tebe začít shánět, že? Ty teď máš ty léky, tak otěhotníš jedna dvě.. Tak jsem mu říkala, že tak rychle to určitě nebude, že se zatím pryč nechystám, tak říkal, že by to potřeboval vědět, kdy to bude.. Jsem z něho nemohla - já bych to taky chtěla vědět přesně :grinning: Tak jsem mu říkala, že pokud bych věděla dopředu, že třeba v září otěhotním, tak ho určitě budu informovat :grinning:
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.