• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
:grinning: :grinning: :grinning:

po obědě jako po výprasku, nam nam :confused:
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
jaspi :grinning: :grinning: :grinning:

Já na to nemyslím celý měsíc, to ne, jen vždycky před ms... :wink:
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak jsem zpět z obědu... :slight_smile:

já taky na to nemyslím, ale jak říká anoli, jen před ms, to si říkám co kdyby...

jinak sestra mi včera dala ovulační mikroskop... tak jsem zvědavá... moc tomu nevěřím, ale její spolupracovnici, to po roce snažení pomohlo... :slight_smile: to je konec všichni kolem mě těhotní... :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak to já na to myslím furt.. Jako né nějak šíleně, ale to že by bylo krásné být těhule a mít doma miminko.. to mám prostě v hlavě permanentně..
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak holky moje, pro dnešek mám.....snad....konečně hotovo :grinning:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
No tak tedy pro dnesek papa holciny, zase zítra
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
no tak já tu budu dneska tvrdnout do půl 6, protože jsem šla včera z práce už o půl 3 kvůli škole... ale nevadí mi to, stejně má manžílek odpolední a vrátí se mi až o půl 11... :frowning2:
30. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Čauky holky,
ani jsem se s Vámi nestihla rozloučit. Byl to dnes náročný den, letěla jsem na soud, na katastr, musela jsem udělat práci, abych vůbec mohla jít na dovolenou a pak jsem šla dát svůj "vysavač" (jak tomu mému fáru říká pan manžel) do servisu, páč potřebuju technickou a vzhledem k tomu, že budeme pryč, tak auto nepotřebuju.
Teď jdu žehlit, abychom si měli co obléct a zítra juchů na dovošku, pan manžel měl sice nějaké nápady, že nepojedeme, páč má klasicky moc práce, ale neměl šanci... :sunglasses: tak uvidíme, jaké to bude... docela se těším... :grinning: Mějte se tu krásně a doufám, že si třebas za těch pět dní, co tu nebudu přečtu, že jste některá těhule... :slight_smile:
Tak pááááá :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Dobré ránko, kde všechny jste? :confused:
1. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
já jsem tu! :grinning: Dobré ráno... :dizzy_face:
1. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoooj,já jsem tady taky :wink:
1. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Anoli:co MS dorazila?
1. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko všem přítomným
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ewul, zatím ne... :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
No holky my jsme se vcera bavili s fandovo sestrenkou, jak do toho vlitla, taky zajimavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky můžu mezi vás..........Teprve příští měsíc vysadím HA.
v září mě čeká svatba a pak chceme už mít mimi
Jak to tady tak pročítám bude to dlouhá cesta.......... :frowning2:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Čauky holky, inteligentně jsem si vzala noťase a jsme tu on-line.... :grinning: :grinning: :grinning: takže si večer můžu číst co u Vás nového!
Tak pááá jdeme na green :grinning: snad to přežiju...
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Vítej u nás bajoch a řekni nám něco o sobě :pensive:
1. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky,
Zuzi - tak krásnou dovču :slight_smile: ode mě tu ty // za 5 dní rozhodně nebudou, jsem teprve 6DC :sunglasses:
1. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
No já si pořád myslím, že ms ještě dorazí, ale zatím nic... jenže minulej měsíc se taky o týden opozdila, tak to možná bude tento měsíc stejný... jako vůbec bych se nezlobila, kdyby už nepřišla, protože v práci to vypadá, že to bude otázka měsíce, dvou než nás vyhodí nebo firma zkrachuje... :unamused: :frowning2:

Jako byla bych moc ráda, kdybych byla těhotná, ale spíš si myslím, jestli nejsem stejný případ jako Zuzky kamarádka, která má cyklus delší než 28 dní... Uvidíme za týden, pokud ms nepřijde, pak ještě týden počkám a až teprve pak zkusím test. Nechci ho zbytečně plácat... chersi určitě ví, o čem mluvím, viď? :wink:
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Já jsem se dozvěděla, že u toho Clostibelgytu je zvýšená pravděpodobnost dvojčátek - to by byl mazec, kdyby se zadařilo a zrovna 2 jednou ranou :grinning:
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
anoli - a ty už meškáš?
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
anoli. to víš že vím o čem mluvíš :grinning:

My se snažíme, a včera my manžel řekl, že se nemilujem z povinnosti, at to konečně pochopim. :sweat_smile:

Zrovna dneska si rikam ze pujdu asi pak marodit - ne ze by prace nebyla, ted mi prijde ze se ksefty hybou, ale ty starosti, všichni jsme nervní, a to za to asi stát nebude
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
copa, ano, včera jsem měla dostat druhou přírodní ms, ale nepřišla a zatím mě nebolí ani břicho... jen malinko včera... pořád čekám, že ms přijde... možná se jen opozdila a přijde za týden... minulý měsíc byla taky opožděná... nechci z toho dělat drámu... :grinning:
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
holky - vyvydržíte týden nešmat a netestit :fearful: :sweat_smile:
já minule meškala 2dny a hned jeden test... :confounded:
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
copa, já to vydržím v pohodě :wink: Já nepočítám s tím, že bych byla těhu, prostě nechci si dělat zbytečný naděje... Pokud ms nepřijde do 14 dní, tak potom budu testit. :wink:
1. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
A kdybych náhodou byla, tak by se to mělo za těch 14 dní aspoň pěkně vybravit, ne? - myslím ten test... :wink:
1. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
anoli, to jsou moudrá slova - ted už to vím taky :grinning:
1. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
chersi, jo jo, my jsme už zkušený testovačky, viď? :grinning:
1. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
koukám, že píšu jak mongol :grinning: nešmat je zakódované meškat :grinning:
jj, moudrá slova to jsou, ale já tu výdrž nemám, jediný, co na mě platí = žádné testy doma a pak obcházet lékárny velikým obloukem :sunglasses: možná bych s největším sebezapřením zvládla 1 týden, ale 14dní... :fearful: :wink:
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.