• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jak zkušený testovačky? něco mi asi uniká... :sunglasses:
1. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
ne, copa, jen už jsme testily, ale zbytečně, tak to píšu jen tak ze srandy, víš? :grinning: :wink:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
to je tam copa, když zkoušíš testy a zbytečně je ničíš - jako já, přiznávámj se dobrovolně
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
já se taky hlásím k dobrovolným ničitelkám testů :grinning: ale já ještě nenašla tu vůli s tím přestat :grinning:
ale hráblo mi s tím teprve nedávno, takže zatím jsem na sebe hrdá, že za půlroční snažení, jsem "vyplácala" teprve 4 testy :sunglasses: ... ale jedna krabka s 2 testama je ještě doma ve skříňce... jelikož jsem teď 6DC, tak tam ty 3 týdny určitě vydrží :grinning:
1. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
takže něco o mě ¨
v říjnu oslavím 25, 12. září se vdávám po 4.5 letém vztahu
MS jsem v zimě nedostala, zvracela jsem....a výsledek? bylo to ze stresu (zkouškové)teď už nestuduju
mimi jsme teda zatím neplánovali ale když jsme pak zjistili že jde o planej poplach, byli jsem smutní (hlavně miláček už s tím počítal a říkal mi mamino:slight_smile:
HA beru asi od 16 po té co nefungovala provera a injekce, taky jsem ztratila krámy pak na nějakou dobu uplně protože jsem kráva a nikdy si to neodpustím..........(anorexie)............... :frowning2:ale zatím vypadá že je vše v pořádku ale ty hormony co do sebe cpeme jsou nevyspytatelné že jo :angry: příští měsíc končím z HA a uvidíme co na to moje tělíčko a budeme se snažit.

:wink:
1. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
copa, jsme na tom podobně i stemi cykly :grinning:
no vidíš, copa, tak to jsi taky zkušená testovatelka! :grinning: To jsou pitomý slova... nevím, jestli má být testovačka, testovatelka... :grinning: :grinning:
testovačka mi zní asi líp
1. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
i když testovatelka je spisovně :angry:
ahoj bajoch, tak koukám, že jsi to neměla lehké, co? Tak ti přeju, abys neměla po vysazení HA problémy a byla brzy těhu! :wink: :slight_smile:
holky, ono je to jedno, já hlavně vím, že mě to plané testování jen tak nepustí :sunglasses: ale teď jsme serozhodla, že se budu fakt testit až to bude aktuální, a když to vyrdžím ,tak si dám nějakou odměnu - ještě nevím jakou :grinning:

vítám bajoch :wink: dobře, že jsi se s anorexií vypořádala ( s mojí chutí k jídlu a spokojeností s mým tělem mě tohle snad nepotká) a přeju hodně štěstí při snažení :wink:
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Bajoch ahoj mezi náma:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
No holky - když už se to tu nakouslo, pořád přemýšlím, že u mě asi bude problém s otěhotněním s nadváhou. Už dětská doktorka, když jsme byla malá, že budu mít nadváhu už vrozenou, podle kostry, no ale stejne mě to stve, Obcas doma cvicím, ale sedavé zaměstnání dělá své.

A když si doma manželovi postžuju, tak mi řekně že se mu to líbí.

No a co mám pak dělat :astonished:
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Chersi:tak já tě uklidním,mám kamarádku,kter je dost tak krev a mlíko a otěhotněla jen co se podívala na trenky:slight_smile:......takže třeba žádný problém nebude!
1. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
chersi, neboj, určitě to nebude tak hrozný, že bys kvůli tomu měla problémy s otěhotněním... tomu teda nevěřím... já nevím, ale určitě je lepší, když jsi holka krev a mlíko než nějaká vychrtlina - kost a kůže! :grinning: :wink: Bych řekla, že spíš bude mít problém ta vychrtlina. :wink: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
já bych řekla, že to bude mít jednodušší holka krev a mlíko
ale znám kouřící a často nasávající vychrlinu, které se to prý povedlo napoprvé - tomu jejímu tvrzení o "poprvé" moc nevěřím, ale prostě se jim zadařilo
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
holky díky za přivítání a vlídná slova
a díky že mě neodsuzujete
už nejsem žádná kostra aĺe normální holka s větším zadkem:slight_smile:
váha se mi pohybovala během života někde mezi 38 a 60
ted mám 55 a jsem v poho ale souvisí s tím samozřejmě taky antidepresiva která musím taky vysadit než budu těhu ale už se na tom pracuje:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak jsem zpátky z oběda. Dneska jsem si dala rizoto se zeleninovým salátkem. Bylo to dobrý - pěkně jsem se nažuchla. :grinning: Teď bych si šla lehnout. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak já mám od rána pocit, že jsem se ještě neprobudila... :grinning:
1. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
já měla dnes rajskou - byla dobroučká.
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
no, chersi, tak rajskou bych si taky dala! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
fakt byla dobrá, tchýně vaříla. Ted tchánovci za 14 dní odletají na dovcu tak se těším, budeme vačit to co nám chutná :wink:
1. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
bajoch: můžu se zeptat co tě vedlo k hubnutí? Nestli nechceš odpovídat nebudu se zlobit
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Chersi:já to asi nějak přehlídla nebo nečetla...vy bydlíte s tchánovcema?
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
jj a ješte s manželovými prarodiči, máme 2 své pokoje
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tý jo, chersi, tak to se máš, že ti tchýně takhle vyvařuje! :wink: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
chersi - tak mít v baráku tchýni a ještě i prarodiče, to já bych určitě nezvládla :grinning:
ale jestli dobře vaří, tak alespoň nějaké plus :wink:
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Máš můj obdiv!!!
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
chersi, to tě obdivuju... :wink: My bydleli 4 roky v domě manželových prarodičů... měli jsme tam taky 2 pokoje. Nejdříve jsme vařili u nich, což byla hrůza! Dvě hospodyňky v jedný kuchyni? To nešlo!!! :grinning: Tak jsme si pak udělali malou kuchyňku nahoře a bylo to fajn. Akorát tam nebyla přivedená voda, tak jsem furt nosila vodu, jak debil... Ale zase to mělo svý kouzlo... když jsme se loni stěhovali, tak bylo těžký zavřít za sebou dveře... obrečeli jsme to s manželem oba...

Jinak stařečkové byli a jsou zlatí, takže se nám s nimi žilo dobře, akorát mi vadil společnej záchod a koupelna... :unamused:
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mě by mohla klidně zabít i jenom tchýně ve společné domácnosti :wink:
1. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.