• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já chersi chápu, protože vím, že s některými lidmi vycházet je pohodička :wink: Ale někdy to zase nejde, záleží jen na lidech a jestli chtějí vycházet v pohodě nebo ne. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
no jak kdy - obcas to taky nejíme, oni s tchanem jsou spis jako na ty kachny, veprové a to mi manžel zase nejí, takže občas vaří ona někdy já. Ale tedka bude domácnost na 14 dní moje. Tak mám radost z práce - to snad ano nejsem já :grinning:
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
To jo, bude to změna, budete mít domácnost jenom pro sebe! :wink: :dizzy_face: A jak to, chersi, vidíte do budoucna? Budete si tam něco předělávat nebo tak?
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jasně,vím,že je to,že s někým výjdeš s někým ne...a někdy je to tak,že chceš,uděláš proto maximun a stejně to jde vniveč...:slight_smile:
Ale zase to bude mít chersi super s hlídáním...
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
No měli jsme zálusk na byt, ale prisli jsme o nej i o penize. pak dostal manzel tu pokutu na kamionu, pak ho vyhodili. Tak jsme si rekli ze to tam jeste chvilku vydrzíme. A pak budto jestli tam budou jeste prarodice, budem shanetz byt, a kdyz nebudou chtela bych to tam predelat.
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
já s tchýní vycházím celkem dobre, prarodide jsou stejne vetsinou kdyz prijdem z práce uz zalezlí u televize. zatím to jde.

tchýně i pořítá s tím, že si to tam jednou předěláme, i sprckem. tak se uvidí.
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
chersi:No chtěla jsem prostě zhubnout, jak se mi začali kulatit boky nějak mě to vzalo :frowning2:
podle psych. jsem nechtěla dospět a chtěla být malé dítě kvuli vztahu svých rodičů ale je to složitější............ pak už je to začarovannej kruh a fenomen vychrtlosti mě nadchnul a už jsem se vezla

Jinak docela paradox že se tady mluví o anorexii a řádek po tom o jídle

:grinning:
já měla studenje obídek :frowning2: bude teplá večeře, něco dobroučkého si se skoro manžílkem uvaříme
chudáček je totiž doam se strašnou virozou včera v noci jsem skoro volala sanitku ale ankonec usnul a ráno jsem ho naložila apřes pprostety zavezla k doktorce, ti chlapi taky nic nevydržej :slight_smile: měl horečku, zvracel a hlavně měl halucinace což mě teda dost vyděsilo ale už se to zlepšuje.
má snydrom bílého pláště a to chtěl být doktor má za sebou 2 roky medicíny, sice nakonec podníká, ale aspon se mu nedělá blbě při pomylšení na účast při porodu
:wink:
1. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
přesně ewul, dá se toho i využít :wink: I já s tím jednou počítám, že mi babička s prckem pomůže. :slight_smile:

chersi, důležitý je, že vycházíte dobře. :wink: Nám se u prarodičů taky líbilo a vycházeli jsme s nima dobře. Samozřejmě, že to někdy zaskřípalo, ale to je normální. :slight_smile: A myslím si, že to byla dobrá zkušenost i co se týče třeba jiného pohledu na život - myslím pohledu starých lidí... oni jsou navíc věřící, takže hodně dodržují dodnes svátky apod. Určitě mě to hodně obohatilo a jsem za to vděčná! :slight_smile:

Teď už je to jiné, bydlíme s mými prarodiči v jednom domě, oni dole, my nahoře, ale společnou máme jen zahradu - rozdělenou a přichod do zahrady, jinak máme vše zvlášť. Vycházíme v pohodě, babička nás zásobuje buchtama, ovocem, zeleninou, vajíčkama... je to fajn! :slight_smile: :wink:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Stejně, gratujuli ti nad véhrou nad sama sebou, musíš být hodně silná. :wink:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
bajoch, moje sestřenka asi měla něco podobného... teda nevím, jestli měla přímo anorexii, ale problém s příjmem potravy určitě. A víš, jak to vzniklo u ní? Tím, že jí ňákej kluk ještě na základce řekl, že je tlustá... pak už se to s ní vezlo. Z hezké holky se rázem stala vychrtlina a nechtěla vůbec jíst... teď už je v pohodě, dostala se z toho. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj Bajoch - konečně někdo, kdo bydlí aspoň trošku blíž - já jsem ze Zlína.
To vysazování prášků asi nebude nejlehčí, ale pro miminko to určitě zvládneš! :wink: Já vysazovala antiepileptika (měla jsem je na migrény) a taky to bylo hnus :angry: I Proveru jsem brala :slight_smile:
Jinak jsem Lenka. Nevím jak tu dnes budu - bloudí kolem šéf...
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Co máte dnes v plánu holky - já jsme zvaná na veču - manžel říkal,že prý musíme utratit stravenky, že dostane v utery dalsí, tak aby se nám nekupily.
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
anoli jo to bývá nějčatější že za to "může" kluk
jaspina zdravím moravačku :grinning:

my bydlei chvíli společně s mámou a pak delší dobu společně s tchánovci u nich v domečku nahoře ve dvou pokojích
ani jedno ani druhé se neobešlo bez potíží ale je to všude jinak
u nás se vše spravilo odstěhováním, sami bydlíme přes 2 roky
tchýně se netvářila ani na stěhování ani na svatbu a na to že by bla babička nemá ani pomyšelní :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm tak to má teda smůlu
to moje mám se strašně těší :grinning:
1. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
No to moje mamina taky, tchýně už jedno vnouče má ale švagrová malou vůbec nepřijde ukázat, pouze se ozve, že potřebuje nutrilon.

Takže si myslím, že se těší na to že bude moc vozit a koupat a podobně
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
u nás se oboje prarodiče na miminko strašně těší :dizzy_face:

holky, přemýšlím, že se objednám k dr - vždycky před MS (po vysazení HA) jsme špinila několik dní, třeba i týden, a teď se mě to drží i po MS :unamused: :angry: to už mi přijde divný :pensive:
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, teď jsem se dozvěděla novinku... :unamused: Tak si představte, že moje kolegyně je těhotná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A bývalá kolegyně taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jako oběma to strašně moc přeju, ale místo abych z toho měla radost, je mi smutno, že já bych si to přála a nic... :frowning2: :pensive: Fakt jsem z toho jak opařená... :cry:

Já chci takýýýýýý!!!! :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
anoli taky se dočkáš!
Všechynse dočkáme!
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
No anol, to je dobrá nadílka. mě dneška kolegině řekla, ať už tu nezacláním, že jsem pořád na koníku, (vidíme si do monitorů) ale to byla legrace, vycházíme spolu výborně.

Copa: no to se mi tedy nestalo, ted jsme to mela takový 2 dny spinění 3 dny Ms a pak asi 1 den špinění, tak ti nevím, ted už je to dobrý
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
anoli - já mám také 2 těhotné kolegyně a 2 jsou na mateřské , ale jak říká bajoch - však my se taky dočkáme :wink:
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
já vím :frowning2:, snad máte pravdu... :pensive: jen mě to hodně překvapilo, protože jsem si myslela, že já budu ta první no... :frowning2: tak teď jsme tady ještě 3 adeptky... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
nesmutní, tak budeš druhá no, vdyť se nic neděje, mimčo bude tvé, a ne jejich. :sweat_smile:

u nás v práci se zatím každé koleginy narodil kluk, a já bych taky chtěla chlapečka - no manžel se zrovna na tohle váže, pry když všechny tak i ty :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
já vím, chersi, ... fakt mě to dostalo :cry: ... nikdy bych nevěřila, že mě to takhle dostane... :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
nesmutní, smutným snažilkám to nesluší. :wink:
1. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
já nevím, že všichni chlapi mluví pořád o synech, a pak si je pirncezny stejně naprosto omotají kolem prstu

holky, zítra se na gyndu objednám, to špinění se mi nelíbí, buď mi dr řekne, že to nic není (i když je mi to fakt podivný) nebo se to vyléčí, třeba je to "to něco", co nám zatím brání v úspěchu :sunglasses:
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
No uvidíš, co ti řekne, každopádně nám pak musíš dát informace.

já jsem měla taky otce omotanýho, i když si to nechtěl připustit.

Ale já bych taky radši kloučka, protože kdyby měla být holka po mě, tak to stejně bude poloviční kluk :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
chersi, nemůžu si pomoct... :cry: :pensive: Ale vím, že to za chvíli přejde. :wink: Děkuju za podporu...

copa, určitě si s tím běž, ať vím, co a jak :wink:
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
pro dnešek papa
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
já za chvíli taky končím :wink:
zítra hned ráno volám k dr a objednám se, alespoň něco se začne řešit :wink:
a třeba budu mít pro manžela krásný dáreček k výročí, ale kdo ví, jak bude teď v době dovolených ordinace fungovat... :unamused:
1. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Čauky holky, zdravím z greenu! :grinning:

Tak jsem to teď vše pročetla a s tou váhou, spíše pro chersi, moje sestra má 110 kg a otěhotněla na poprvé a už dvakrát. Taky ji strašili, že musí zhubnout, ale řekla, že pokud se to půl roku nepovede, tak bude hubnout. A ono se to vždy hned povedlo. Myslím, že je to individuální.

Vítám Bajoch, odkud přesně jsi? Já jsem z Vyškova, tak vítám další moravačku... :slight_smile:

Co se týče toho testování, tak já si taky říkám, že nebudu testovat, ale nikdy to nevydržím, co kdyby.....
:unamused: :slight_smile:

Anoli, věřím, že tě ta zpráva dostala, mě takhle dostal bývalý přítel, se kterým se občas stále vídáme, když jsem se dozvěděla, že bude otcem... já jsem z toho byla úplně vykolejená, ale nevěděla jsem proč. Ptal se mě a já nevěděla, pak jsem o tom mluvila s kamarádkou, protože jsem se musela opít a došla jsem na to, že to dítě jsem s ním chtěla mít já... a já zatím žádné dítě nemám. A to mi hodně pomohlo, že jsem došla na to, co mi tak vadilo...

Jinak dámy, mohu Vám důvěrně sdělit, že jsem zničená jak blázen... golf je strašně náročnej... jsem fakt zničená. Měli jsme trénink od desíti do dvanácti a od půl druhé do čtyř, mazec, poslední půlhodinu už jsem jen prostála, protože jsem necítila ruce... kdo říká, že golf je pro důchodce, tak ano ale jen pro ty s fyzičkou. Ještě půjdeme na green večer, až všichni odejdou a já se nebudu cítit jako debil, že nestřílím 250 metrové drajvy...

Jo a pan manžel dnes prohlásil, že tento měsíc musí založit rodinu, aby mohl další měsíce pracovat a nemusel na to myslet..... prý zaačne detoxem, jako že bude jíst zdravě, nebude pít a kouřit. Tak jsem mu řekla, že základ je, aby sexoval a on mi na to odpověděl, že ho taky napadlo, že to nebude tak jednoduché :sunglasses: .

No nic mějte se krásně a já jdu odpočívat, jsem fakt grogy, ještě že mám MS, při představě, že bych ještě musela zvládnout nějaký sexík, tak asi umřu :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Zuzi, myslela jsem na tebe, když u nás svítilo sluníčko a říkala si, že máte hezký počasí. :wink: Trošku teplíčko, ale ještě se třeba opálíš. :wink:
Tak to jsi mě docela překvapila s tím, že je golf náročnej. Já si představuju jen ježdění tím vozítkem :grinning:, postávání s holí, sem tam se člověk trefí... :grinning: No a ono to bude asi náročnější, že? :sweat_smile:
Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mě chápe v tom "překvapení". Jako já jim to fakt přeju, ale prostě jsem si furt říkala, že já budu první, kdo bude oznamovat, že jsem těhotná... já nevím, prostě i mě samotnou to překvapilo, jak jsem reagovala... teď už jsem ale v pohodě... a říkám si, jak to má být tak to taky bude. :sunglasses:
Přišla jsem domů, zase mě pobolívá břicho... tak nevím, jestli to dostanu nebo co se zas děje... ?!? :confounded:

Zuzi, tak si green užívej a cvič, ať střílíš taky 250 metrový drajvy! :grinning: :wink: Zatím pa
1. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.