• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Přesně anoli,
já si taky myslela, že budu první mít dítě, a já budu ta kdo mu řekne, že ze mě bude máma... ale bohužel. :frowning2: Taky jsem si nemyslela, že budu takhle reagovat a fakt mě to dostalo. Bývalý přítel říkal, ty ses mě taky neptala, jestli se můžeš vdávat!!! Tak to už mě dostalo úplně, já jsem nepotřebovala, aby se mě ptal, ale bych byla první. Máme spolu docela žvláštní vztah, chodili jsme spolu když mi bylo šestnáct asi dva roky, skončila jsem to já, s postupem času ani nevím proč, ale stejně k sobě něco sále cítíme, ale spíš jen to, že to byla moje první velká láska na kterou se nezapomíná. Ale jak říkáš, takhle to mělo být. Teď mám dokonalého chlapa, kterého mi ženské závidí, je to seriózní, inteligentní gentleman a jediný jeho problém je ten, že moc pracuje. :frowning2: ale co už, je to daň za to, co si můžeme dovolit.

Teď jsme se vrátili z greenu, jdu se okoupat a spát, jako kojenec... necítím ruce a asi budu mít svalovou horečku, tak si dám jeden ibuprofen a jdu spát. Je to fakt náročné, taky bych to před tím nikomu nevěřila. Teď si říkám, že jsme měli jet radši někam na Kanáry... :grinning:

Papa holky, ještě že Vás mám, je to vždycky takovej relax si s Vámi pokecat a probrat naše společné osudy. :wink:
1. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Jo Zuzi, tak to máš naprostou pravdu. :wink: Taky jsem ráda, že s vámi můžu všechno probrat, postěžovat si atd. A jsem ráda za každé vaše názory, protože někdy, když má člověk depku, tak je má trošku (víc :grinning: ) zkreslený a to není dobře. :wink:
1. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ránko Anoli:nic si z toho nedělej,mě když moje segra řekla,že se budou od ledna snažit o druhé,tak první co mě napadlo,co když bude těhotná dřív než já, místo toho abych byla ráda,že spolu třeba budeme na mateřské:frowning2:...
Zuzi:není tvůj bývalý i můj bývaly :sunglasses: ???Stejná příhoda,za 3 měsíce bude táta...neplánovaně.
2. črc 2009 v 06:35  • Odpověz
Dobré ráno
Evzenie jsem z Brna - Žebětína
ťak dámy aby tady nebylo málo těch těhotnejch kolegyní, tak moje kolegyně se vrátila po 14 dnech do práce a ´musela z pravdou ven, je ve třetím měsící :grinning:
ale já si nijak nepřipouštím něco špatného a beru to tajk že ji brzo budu následovat
2. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Krásné ráno. Moje kamarádky taky otěhulily jedna po druhé. Dokonce i ta, co bydlí hned vedle a chtěly jsme čekat mimča naráz, aby jsme byly ve stejnou dobu na mateřské - no tak už je ve 4. měsíci.. ale co, třeba budu mít miminko jen o něco mladší :slight_smile: Ona čeká kluka - a i všechny ty kamarádky mají kluky - já bych chtěla holčičku, ale vlastně cokoliv - hlavně ať se zadaří a je zdravé!
2. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko všem :confused:

Dneska jsme musela vstávat hodně rychle, manžel zaspal do práce :rolling_eyes:
Dnes budu pracovat, zítra mám dovolenou (prodloužený víkend), S těmi bývalími máte pravdu - a já vám také něco o té mojí první lásce řeknu, byly jsmespolu přes roky, pak mě začal podvádět, přišla jsme mu na to v telefonu, protože jsem měla podezžření. 3li jsme od sebe. On začal s tou holkou bydlet, nemohla jsem mu přijít na jméno. Po 2 letech se začali snažit o dítě, ale ona ho prý chtěla tak moc, že se nevedlo, pak ho poslal k šípku,k že je k ničemu a našla si jiného. jeho vystěhovala.Možná mi ho bylo trochu i líto, ale na druhou stranu ochutnal to co udělal mě.

Informace mi dal můj brácha protože dělá s mým bejvalím - bráchou v práci.

Omlouvám se za případné chyby.
2. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky, vidím samou snažilku. Můžu se přidat?? :wink:
2. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Consti určitě! :wink:
2. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
vítám tě konsti :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj mohla bych se přidat? Název že v roce 2010 nechete být sami, odpovídá i mně. V lednu bych měla porodit miminko, ale bohužel jsem o něj v 11tt musela přijít a tak začíná nový maraton.
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: . my se už snažíme nějaký ten měsíc a zatím se nedaří. Dnes jsem dostala mrchu a přitom to už vypadalo nadějně, tak nějak začínám rezignovat. Co vy?
dablikolik to je mi líto, ale určitě se brzy zadaří. Všechny kamarádky, co měly revizi, pak byly první měsíc snažení těhotné :wink: .
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky, vítám nové snažilky :slight_smile:
já se dnes ráno objednala k dr, jdu tam sice až 21.8., ale alespoň jsem už objednaná a začne to řešit :wink:

dablikolik - mrzí mě, že jste přišli o miminko :pensive: držím palce, aby se zase co nejdřív zadařilo a dopadlo to OK :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
můžu se zeptat kdo se jak dlouho snažíte a zda máte nějaký problém?
2. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
dablikolik to je mi líto :frowning2: ale určitě se to brzo zase povede a dobře dopadne :wink:
jo a vítej mezi námi!
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
dabli my tomu necháváme volný průběh cca 7 měsíců a jestli máme problém, to nevím. Hodlám to řešit na podzim :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
vítám nově příchozí snažilky
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
já jěště doplním já jsem měla problém s ovulací, dostávala jsem to tak třeba 1xza dva měsíce a manža má theratospermie. Jinak to těhu bylo po IVF
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
dabli - já vysadila HA v listopadu 08, od ledna se snažíme (s měsíční přestávku kvůli gyn.zánětu)
a protože se mi nelíbí, že několik dní před MS vždycky hodně špiním a teď mi to špinění zůstalo i po MS, tak jsem se dnes ráno objednala k dr
jinak MS chodí sama po 27-30dnech, teď poslední až po 33dnech :unamused:
2. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj nové snažilky!!!Vítám mezi náma.Dabli:držím palečky ať se co nejdříve znovu povede!My se snažíme od května 09,takže kráťounce,tak zatím žádne problémy klep klep klep řešit nemusím!!!Snad to tak zůstane!
2. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Já mám ms taky pravidelnou, po 27 dnech. Občas přijde dřív (třeba po 25 dnech). I ovu snad mám, i když ovu testy jsem dělala jen jednou a dvě stejně silné čárky jsem měla od 9.do 11. dne a pak jednu slabší 12.den. navíc mě při ovu bolí břicho, tak to poznám, i kdybych to nepočítala. Párkrát jsme se do ovu určo trefili a stejně nic. je to asi fakt hodně o psychice, ale jak na to nemyslet? Kolem jsou samé těhulky- synovec s manželkou, švagrová, kamarádka, dvě spolužačky... :sunglasses:
2. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Consti:koukla jse do albička-pejsem je úplně nadherný!!!!
2. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky, vítám nové snažilky :wink: :slight_smile:

Zuzi, ještě k tomu včerejšku... zamyslela jsem se nad tím, co jsi mi psala a myslím, že jsem na to přišla... já ji asi závidím to, že jí se splnilo to, po čem já toužím... doma jsem se nad tím snažila povznést a pak to bylo už v pohodě, ale jen jak jsem dneska přišla do práce, už jsem byla zase naštvaná... Ach jo, nevím, co se to se mnou děje! :frowning2:

A teď jsem si navíc opařila prsty čajem... no to jsem se rozčílila úplně doběla!!! Já si snad budu muset udělat test... takhle jsem se nikdy nerozčilovala a teď mě nasere každá maličkost! :frowning2:
2. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
ewulin děkuji :dizzy_face: . Je to takové naše miminko :wink: .
anoli jestli chceš povykládat něco o příznacích, tak na ty jsem expert. Každý měsíc mám příznaky, že musím bvýt určo těhu a nejsem :grinning: .
2. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
consti to máte jack russela ne? Toho jsme chtěli, ale nakonec zvítězil bíglík.

Jinak my se snažíme od prosince 2006
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
anoli - třeba se vám zadařilo hned napoprvé :dizzy_face: do kdy to chceš s tím testováním vydržet?
2. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
anoli, ty jsi mě taky přesvědčovala, tak to prosím zkus, alespon budeš chytřejší maximálně o 1 nebo 2 / :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
copa, já nevím... po kolika dnech od začátku plánované ms by se to mělo na testu ukázat? Po 10 dnech? Tomu nevěřím... třeba to ještě přijde... dnes je to 4. den... :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
dabli jo jo, je to jack russell :dizzy_face: . Bíglík s enám taky líbil.
To se teda snažíte dlouho :pensive: . Držím moc moc pěsti, ať to vyjde!!! :wink:
My jsme zase manželé od léta 2006, tak už na nás všichni koukají jak na exoty, že ještě nemáme děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: .
2. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
anoli - já mám doma Mamatesty a tam píšou, že se může testovat už od dne očekávané MS - to je ale podle mě hodně brzo, řekla bych tak 4-5dní od MS by se tam už mělo něco objevit, ne?? :fearful:
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
anoli tobě mešká ms 4 dny??? Tak to testuj! Věř nám zkušenějším, slabá čárka se může objevit i 12 den po oplodnění!! :wink:
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.