• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky čárka se fakt objeví už tak 12 dní po oplodnění a těch 14 dní určitě!! Takže to bych rozhodně nečekala. Přecejen tu už znám dost těhulek a většina z nich měla na testu čárku ještě den dva před ms, natož když už 4 dny mešká :wink: .
2. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
tak anol, šup šup :astonished:
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Anoli čekáme!!!
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
anol - my jsme snad napnutější než ty :sunglasses:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
dabli já teprve příští měsíc vysazuju HA, takže semak ještě nepatřím :astonished: skoromanžel si myslí že počnem na svatební cestě nebo by si to aspoň přál :grinning:
anoli nenapínej nás ani sebe a jdi udělat testík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
anoli, nás napíná jako vždy - holky musím se vám k něčemu přiznat - jak nás tu přibývá, zapomínám vaše jména asi budu muset udělat nějakou tabulku :grinning:
2. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
To by náhodou Chersi bylo fajn...tak do toho:slight_smile:
2. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Já to vidím jasně, poku anoli ms mešká už 4 dny :wink: .
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
takže mám nápad.

Nick
Jméno
věk
Věk manžela/přítele
vymylešná jména pro budoucí dětí

Jste pro - eventuelně mě doplňte
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
holky, já vás zklamu, ale testík s sebou v práci nemám... :grinning:

Já nechci zase zbytečně plašit... asi zkusím test až v sobotu nebo v neděli ráno... co když třeba ms normálně přijde... třeba se jen opozdila... :wink:
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ještě bych tam doplinla datum, kdy jsme našly //, anoli tam budeme moct doplnit dnešní datum :grinning:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
anoli a opožďuje se ti často?? :sunglasses:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Anoliiiii,testni dneska:slight_smile:

Chersi jo jo to je dobrý :wink:
2. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
anoli čeho se bojíš? mě meškat ms 4 dny, tak jsem šťastná jak blecha a je mi jasné, že jsem těhu :grinning: . Dá se vidět, že jsi ve snažení teprve začátečnice, my pokročilé testujeme pomalu před ms :grinning: .
2. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
consti - mě minulý měsíc oproti normálu meškala 3 dny, testila jsem a nic :frowning2: MS přišla po 33dnech...
ale mě to ani moc nepřekvapilo, vůbec jsem se necítila "těhotně" :sunglasses:
2. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
consti, když já jsem minule testovala a nic, tak jsem se zařekla, že příště budu testovat až uběhne víc dnů... :sweat_smile:
A jestli se mi ms opožďuje? No, tak já nevím, protože jsem teď měla dostat teprve druhou přírodní ms... první po práškách přišla o týden dýl, tak si říkám, že třeba mám delší cyklus a i teď přijde až o týden později, tzn. v pondělí... proto se mi do testování moc nechce, víš? :wink: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
anoli tak to jo, já myslela, že máš už nějaký ten cyklus za sebou :wink: . Tak to asi ještě vydrž. Jás e zase těhotně cítím vždy a nikdy jsem těhu nebyla :grinning: :sunglasses: .
2. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Holky, piště mi iniciale, pustila jsme se do toho
2. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
consti, no vidíš :wink: :grinning: Já si právě říkám, že pokud má zpoždění jako minule, tak přijde v pondělí nebo tak nějak příští týden... a pokud nepřijde, tak se chystám testovat příští týden o víkendu... tak uvidíme no, ale moc tomu nevěřím... :unamused:

chersi, já ti to pošlu do IP, ju?
2. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
OK, klidně to piště do IP, až ji udu mít hotovou, dát do jako album, a můžete se kdykoli podívat :wink:
2. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Už sem k nám vůbec nechodí nathali :frowning2:
2. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ladenka tady taky dlouho nebyla....
2. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
asi je budem muset najít :wink:
2. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Anol test by měl hladinu HCG poznat už v 1 den, kdy MS vynechá - některé ještě dřív - uvádí 10dní PO. Takže testuj :wink:
Copa, kamarádka taky furt špinila, tak dostala nějaké hormony, protože jí kolísala jejich hladina a teď je ve 4. měsíci :wink: Na mě normálně asi něco leze :angry: Od rána mám rýmu a je mi zima, asi trochu teplotu :frowning2:
2. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
jaspi - díky za povzbuzení :wink: já byla u dr. po 3 MS bez HA a to už se jí to špinění nepozdávalo, říkala, že se mi to moc táhne, ale to mi pak zjistila zánět, který jsme přeléčily, teď se to už vůbec nelíbí mě, ani mi nestačí intimka :unamused: :angry: tak se rozhodla jednat :sunglasses:
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
ewul, taky jsem si to o ladence říkala, že tu dlouho nebyla... :frowning2:
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
nathali jsem napsala, tak uvidíme, jestli se objeví
2. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
chersi ahoooj uz som tu asi som pocula ako ma spominat :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooooj Nathali:slight_smile:,tak co,jak se máš?Nějaké novinky?
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj ewu noo mala som cystu ale natastie je uz prec vraj sa mi vajicko zaseklo vo vajecniku a tak sa mi naplnilo tekutinou a ani ovulku som nemala :( ale teraz by som mala byt uz v pohode tak sme hned rano snazilkovali :slight_smile: :grinning: a co vy baby co mate nove? nejaka tehulka???
2. črc 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.