• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
mam moc prace preto som tu tak malo ale rada sa stavim vzdy ked sa da :slight_smile: aj mne ste moooooooooooooooooooooooooooooooc chybali
2. črc 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
chersi a co ty ako sa ams? co mas nove??
2. črc 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
U nás zatím žádná těhule,ale Anoli mešká 4 dny...tak ona možná zaděláno má:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
noo tak to drzim paceky nech sa podari :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já nevím proč, ale tak nějak tomu Clostilu vnitřně věřím, že to bude k něčemu.. Snad mě intuice nezklame a on mi k mimču pomůže :pensive:
2. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
jaspi dolezita je psychika ked budes vyrovnana tak ti to pomoze ale keby si mala psychiku na prt tak ti nepomoze asi nic ale neboj urcite babo sa ozve zsachvilocku :slight_smile: drzim palceky a potom daj vediet ako si na tom :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Nat - to určitě dám :slight_smile: Já jsem ukecená, takže sem prásknu ať to bude probíhat dobře nebo ne.. Snažím se teď tomu miminku, co je ještě na houbách posílat myšlenku, ať už se pomalu chystá - že já pro něj chystám bříško, aby bylo zdravé a mu se tam pohodlně bydlelo a taky mu chystáme domeček - rekonstruujem. Tak aby vědělo, že se těšíme a že už klidně může.. :wink:
2. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
noo neboj ono to urcite pocuje :slight_smile:a za chvilku ho mas :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
jaspi,ale napsala jsi to moc hezky:slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Doufám :slight_smile: Doufám, že se všechny dočkáme brzo! :wink:
2. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
nat, ahój! :grinning: :wink:

jaspi, taky se mi moc líbí, co jsi napsala. :wink: A snad máš pravdu a dočkáme se brzy všechny :slight_smile: :dizzy_face:

tak ještě nám chybí ladenka, že?
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
holky s těma testíkama souhlasím v den vynechání MS by měla být vidět slaboulinká čárka.
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
dabli, tak já nevím, jestli to mám zkusit, ale nechce se mě dělat test zbytečně... :unamused: Tak asi počkám aspoň do toho úterka...
2. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Anoli - teď jsem brouzdala po modré střeše, tak vidím, že už taky pěkně připravujete hnízdečko - tak třeba už se za váma prcek vydal. Já bych to testla - aspoň budeš vědět na čem jste.
2. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Čauky holčiny, zdravím z greenu! :grinning:

Máme za sebou dvě jamky a je to fakt mazec, teď nás čeká dvě hodiny na odpališti a večer prý dáme další tři jamky, vzhledem k tomu, že dvě jamky nám trvaly asi hodinu a půl, tak jsem zvědavá, kdy půjdeme spát. Jsem strašně unavená, všechno mě bolí, hlavně prsty na rukách a takový ty kosi u zápěstí.. dodnes jsem nevěděla, že existují :grinning:
Pan manžel telefonuje, tak mám čas vám písnout.

Tak za prvé:
pro chersi
Nick - dlouhovasa.evzenie
Jméno - Zuzana
věk - 25
Věk manžela/přítele - 32
Bydliště - Vyškov
Snažení od... červen 2009
vymylešná jména pro budoucí dětí - Antonín a Matylda

Pro anoli, vidím, že je tu na tebe vyvýjen lehký psychologický nátlak :grinning: No já být tebou, tak už testuju. Ale chápu tě, že zatím nechceš, pokud si těhotná, tak budeš i za ty čtři dny a naopak.. Jo a k tomu tématu včera, já byla naštvaná opravdu den, pak jsem se opila, vyzpovídala kamarádce, ona mě pochopila, společně jsme našly důvod a bylo po naštvání. Každý den ho vídám na obědě a hned ten druhý den jsem se usmívala a byla nad věcí. Až jsem se divila, že ta moje psychologická seance fakt zabrala.

Jinak vítám nově příchozí... začíná se to nějak zaplňovat.

tak páááá jdu odpalovat na drajving - už vím, co to ty anglický nesmysly znamenají :grinning:
2. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
dlouhovlasa evženie a kde jsi na golfu. koukám, že jsi z Vyškova :wink: . Nejste ve Slavkově?? :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky tak já se pro dnešek loučím,jedu domů do vany a padnu do postele...od rána mě pekelně bolí hlava:frowning2:tak papa zítra.
2. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
No tak dobře... jsem měkota... zítra ráno obětuju testík a zkustím to... za to nic nedám... aspoň budu mít jistotu, že můžu o víkendu pít alkohol... :wink:
Takže až přijedu po škole po obědě do práce, písnu vám sem, jak jsem dopadla. Moc od toho ale nečekám, teda spíš vůbec. :unamused: :grinning: Ale pro klid duše to zkusím... i já jsem zvědavá... :wink: :sunglasses:
2. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
anoli jasně! Držím pěsti!! :wink:
2. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
anoli - já mám zítra dovolenou - to budu zvědavá až do úterka (no to nejde :zipper_mouth:
2. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
nathali - ahoooooooooj, u nás nic nového, zítra mám volno přijede mi mamina, tak půjdem obejít krámy :grinning:
proběhla u mě nečekaně pravidelná MS - tak ted uz ale tedy z ostra snažilkujem
2. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
jéé, chersi, to mě mrzí... :frowning2: Ale stejně si myslím, že o nic nepřijdeš, neboj! A v úterý až tu budeš, tak tady bude třeba napsaný, že jsem to dostala... :grinning:

consti, díky :wink:

jaspi, jo jo, my už jsme na mimi, co se týče hnízdečka připravení... :grinning:
2. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
anoli - a kdo jako má do zítra odpoledne vydržet čekání na výsledek :grinning: :wink:
2. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
souhlasím s copa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
No kdo? Vy přece!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ne ne, to je psychický vydírání a na to já nehraju. Netlačte na mě nebo si to ještě rozmyslím a budu testovat až za týden! :grinning: :grinning: :grinning:

Né, jako fakt z toho nechci dělat vědu - prostě se mi jen zpozdila ms a vy hned naděláte, že jsem těhu! :wink: :grinning: :sunglasses:

Tak budeme dělat jako že jsem nic nepsala o žádným zpoždění, juuuuu? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Já si fakt myslím, že to je zas jen planej poplach... :unamused:
2. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
jaspi a ty máš taky albíčko na modré střeše?
2. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
no tak na to že jsi nic neřekla ti tu nikdo neskočí anoli - bohužel :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
chersi :grinning:
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
no fakt- bohužel tato informace nejde opětně vzít zpět
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.