• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anol - nemám. My jsme prakticky zatím jen dělali nějaké menší úpravy - zůtulňování a na jaře byla akce nová střecha. To se dělal i komín, okapy, hromosvody.. A teď se pomalu chystáme na koupelnu, kuchyň, okna + dveře a podlahy. Akorát to furt něco brzdí :angry: Na střeše ještě není podbití a musí se odizolovat 2 stěny a nová elektřina.. Pak už ty příjemnější věci. Ale hlavně jsme to nějak moc nepodchytili s tím focením :frowning2: Něco málo máme, ale album udělám až toho bude víc,aby bylo vidět to před a po :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
chersi, no já vím, ale když stejně je nejjistější, když zkusím ten testík až ráno... :wink: Tak mi písni číslo na mobil do IP a já ti pošlu zítra ráno sms, jestli tam jsou // nebo ne, ju?

Čím víc o tom přemýšlím, tak tím víc si myslím, že to bude zase zbytečnej pokus. Vždyť i před měsícem přišla ms o týden dýl, tak teď to bude třeba stejný, fakt. :wink: Ale zvědavá jsem samozřejmě taky, protože mě hlodá červíček - "co kdyby?" :grinning:
2. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
anoli já toho červíka nejistoty znám - a to velice dobře :grinning:
2. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
jaspi, to určitě nafoťte - mě právě nejvíc baví to před a po... :wink:

chersi, já si myslím :wink: :slight_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
No holky moje pište mi do IP vaše údaje, at můžu v pondělí zpracovat tabulku pro naše břuchy :grinning:

Zítra ať Vám to v práci rychle uteče.

papa všem snažilkám
2. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
anoli já na začátku snažení taky testovala hned po 28DC, ale až postupem času jsem zjistila že můj cyklus je 33-35dní.

Tak za prvé:
pro chersi
Nick - dablikolik
Jméno - Olča
věk - 25
Věk manžela - 28
Bydliště - Rychnov nad Kněžnou
Snažení od... prosinec 2006
vymylešná jména pro budoucí dětí - Daniel, Tomáš, Eliška.......
A mám za sebou 1IVF se zamlklým těhu
2. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Oli, právě si myslím, že mám cyklus taky delší... minule to bylo o týden a pokud přijde ms v pondělí, tak to bude znova o týden... uvidíme, ale pro jistotu si zítra ráno testík udělám, ať můžu v sobotu popíjet vínečko :grinning:

Určitě vám sem napíšu zítra výsledek, ale tipuju, že bude negativní jako minule... :wink: Ale co, aspoň budu vědět, že mám cyklus delší a podle toho se i zařídím... :wink:
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahooooooooooooj všem!
Anoli tak co? :dizzy_face:
3. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojky, zdravím vás ještě z domu, abyste nemuseli být půl dne napjatý... bohužel test vyšel negativní :frowning2:. Tak třeba příště... :wink: :slight_smile:
Asi mám cyklus opravdu delší... uvidím v pondělí, úterý, zda ms dorazí - doufám, že jo...

Tak se zatím mějte a já frčím na zkoušku z matiky... :unamused:
3. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
anoli :frowning2: ale nevadí že jo?!
bylas nohma na zemi To my jsme tě k tomu dohnaly :grinning:
3. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
jo a hodně štěstí na zkoušce!
3. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Krásné ránko!
Anoli tak ať se zkouška povede a miminko se podaří příští měsíc jo? :wink: To se mu bude určitě už chtít - do teplíčka pěkně.. Co taky pořád na houbách? Už ho to nemůže bavit..
3. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
anoli to je škoda, ale znáš to, doküd není ms, tak ještě není nic ztraceno :sunglasses: . Já teď tři dny špinil a dnes zase nic. Ms bych měla dostat tak zítra nebo v neděli. Tak mě to docela štve, že mi to tak hapruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky,
anoli - to mě mrzí, že testík nic neukázal, ale neztrácej naději, zadaří se příště :wink: a hodně štěstí při zkoušce :slight_smile:

consti - já mám se špiněním problém, poslední dobou je i hodně silné, tak jsem se už objednala k dr
3. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
copa tak to jsem zvědavá, co ti doktor řekne. Já to zatím měla jen asi jednou, jinak mám i ms pravidelnou. Jen tento měsíc mi to nějak hapruje :unamused: .
3. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
consti - já jdu k dr. až 21.srpna, ale taky jsme zvědavá, čím by to mohlo být
3. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Copa, vy máte tak dlouhé objednací doby? :confused:
3. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
jaspi - má do toho nějakou dovču a já potřebuju jít hned ráno - kvůli práci
3. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak jsem konečně v práci! :sweat_smile: Matiku jsem zvládla za 1-, ale makro opět nemám, takže mě čeká v srpnu nebo září už třetí pokus!!! Ach jo... :frowning2: Ale doufám, že to zvládnu. :wink:

A co se týče testu, tak jsem to trošku čekala, ale zamrzelo mě to, to je jasný... :sunglasses: Ale říkám si to, co mi říká můj manžílek - že jsme teprve na začátku a tak to taky i beru... :wink: Až to budeme zkoušet rok a já neotěhotním, tak budu nervózní, teď ale ne - vždyť jsme opravdu na začátku... :wink: :slight_smile:

A jsem šťastná, že je pátek... co vy? :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
no tak to každopádně anoli, pátek a před námi prodlouženej víkend :slight_smile: huráááááááááááááá
3. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
jo agratuluju k matice!
tu jsem já nezvládla :frowning2: zato makro zase jo :slight_smile:
no ale každopádně už stejně nestuduju, nezvládla jsem to na VŠ, dodělám si VOŠ, chybí mi rok.
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
anoli - taky gratuluju k matice, to já bych nedala, ta mi nejde dodneška :grinning:

prodloužený víkend - supéééér :dizzy_face: jen kdyby naše asistentka neměla zrovna dneska dovču, takže jí tu suplujeme, jak se dá a moc se to teda nedá :unamused: a od rána samé jobovky...
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
copa, já jsem matiku nikdy neměla ráda, už od první třídy a ještě po tom, co mi paní učitelka řekla někdy ve 4. třídě, že mi bude muset asi ty čísla nalít trychtýrem do hlavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a nakonec jsem vystudovala s vyznamenáním obchodní akademii, kde je taky hodně matiky a teď na VŠ jsem měla v zimním semestru 2- a teď dokonce 1- ... :grinning:
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo, bajoch, tak já to zkouším taky teprve prvním rokem dálkově, tak uvidíme, kam dojdu já... :grinning:
Já jsem studovala rok VOŠ, ale nebavilo mě to, protože to bylo skoro stejné jako na střední... a tak jsem z ní odešla... teď doufám, že dojdu dál, zatím aspoň k titulu Bc. :grinning: :wink:
3. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
anoli já jsem na VŠ došla do 3 semestru přeju ti ať dojdeš dál :wink:
VOŠ mě naštěstí bavila taky z toho důvodu se tam teď vracím
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky já se loučím, nevím jak tady budu o víkendu
A všechny si užijte prodloužený víikend a papapapapapapapa :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Čauky holčiny, zdravím opět z greenu! :grinning:

Jak na potvoru tu nešel kvůli bouřkám net... :angry: no na naštvání.

Jsem totálně KO, mám spálené uši a krk a vše měbolí ... je to ale super, ovšem pan mažel už chce jet zítra domů, páč má klasicky moc práce.. :angry: já si ovšem trvám na svém, že pojedeme až v neděli, hlavně asi zítra budeme dělat zelenou kartu, abychom mohli hrát kdekoliv na hřištích.
Jinak, teď už nevím, která z Vás se ptala, ale jsme v Kořenci u Boskovic, je to nové osmnácti jamkové hřiště a je to tu fakt nádherné. Takové ty předsudky, že je to jen pro snobi a všichni se tak chovají, je fakt nesmysl. Všichni jsou tu neskutečně milí, rádi Vám se vším poradí a v podstatě se berete jako jedna velká rodina. Docela mě to překvapilo. Jinak co se týče těch peněz, asi je to drahé, ale myslím, že si možná příští rok koupíme členství tady na Kořenci, páč je to tady o dvě třetiny levnější než ve Slavkově, ale uvidíme, třeba přijde mimís a budeme rvát péníze do něj... je to fakt paráda, jít jamku po jamce, na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě... :slight_smile:
Anoli, podaří se příští měsíc, ber to tak, že třeba ovu vůbec nemáš, tak jako já, já ji měla až po půl roce od vysazení HA. Už jsem si řekla, že už ji nebudu brát, když vidím, co to se mnou po vysazení udělalo... :unamused:
My se začínáme snažit od pondělka.. říkal pan manžel, tak uvídíme... moc mu nevěřím... :wink:

Tak páááá a mějte krásný prodloužený víkend.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
ahooj baby ako sa mate?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že o víkendu je tu mrtvo
Zuzi - já si taky říkám, že do HA už bych nešla, že to pro tělo nic dobrého nebude :unamused:
je super, že se vám golf líbí, já měla také předsudky, že je to jen pro horních 10tis. :sunglasses:
Nat - já se mám super :wink: co ty?
4. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Čauky holky,
tak jsme to zvladli, máme zelenou kartu a můžeme hrát na jamkoliv hřišti! :slight_smile:

Dělali jsme test z pravidel golfu a pak jsme šli devět jamek, a podle toho, na kolikrát jsme ji dali, tak nás hodnotil. Většinou, když byla jamka na čtyři rány, tak já měla tak devět :confounded:

Jsem zničená,mám modřny na rukách, Martin má puchýře na prstech, ale bylo to super! Fakt to stojí za to! Martin dostane na Vánoce golfové hole, super dárek, ještě mě napadlo, koupit mu to členství, tak asi budu muset začít ulívat peníze z rodinného rozpočtu. Na ty loňské vánoce, dostal hodinky citizeny za 25.000,-- , šetřila jsem na ně jak jen se dalo, protože máme společné peníze tak to bylo fakt těžký, ale ta radost pod stromkem byla nezapomenutelná, on by si je sám nekoupil a strašně je chtěl. Měla jsem radost, že je fakt šťastný.

Copi, je to drahé, co si budeme vykládat, ale když budeme chtít zahrát , třeba večer, tak dáme za každého 500,-- , což třeba jednou za 14 dní se dá, ale když si koupíme to členství, tak můžeme hrát kdykoliv se nám za chce.

No nic holčiny, mějte se krásně, my zítr už odjíždíme, samozřejměě čaně ráno, aby pan manžel mohl jít do práce :angry: ale alespoň tu vydržl čtyři dny, jsem fakt ráda... :slight_smile:

pááááá
4. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.