• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky vás to počasí už se..?

(Zamčená)
29. března 2008 
Jen aby těch 15-16st nebylo jen na víkend a pak zas -3 a všichni lehnem :angry: Nooo vytáhnout ty plavky můžu což o to ale ještě jsem se v nich neviděla :grinning:
26. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
Já jsem se rozhodla, že si na letošní sezonu koupím tankiny, abych se nemusela toho špeku tak děsit :grinning:
26. bře 2008 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
No já si objednala včera na radu manžela, ať si je objednám, že jsou pěkný , tak jestli mi nebudou, bude je nosit on :grinning:
26. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
neeve dobrej napad :grinning: jsem dneska videla jedny pekny v nike..
26. bře 2008 v 16:30  • Odpověz
No tak ja bych si je nekoupala, ale dostala jsem je od Petana jako darek. :grinning:
26. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
Teda samozrejme, ze bych si je nekoupila. :wink:
26. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
taky bych uvitala lepsi pocasi, zimni boty uz se mi rozpadly a nechci si kupovat novy :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
Tak jsem se dneska dívala na předpověd.Má se příští týden oteplit,ale pak to má zase klesnout tak na 5 stupňů. :angry:
27. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz
nj ma Dasena na Nove rikala,ze se nemame jeste radovat :grinning:
28. bře 2008 v 06:28  • Odpověz
autor
aponchie-No dneska to tam vypadá docela dobře.Kéž by to tak už vydrželo.Chudák příroda,zase v tom bude mít zmatek.Kytičky co už vykvetly pomrznou :angry:
28. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj dobré téma :slight_smile:

je to fakt už na palici,ale já stejnak s dcerou musím chodit ven za každého počasí
je zvyklá každý den aspoń na 1hoďku být na vzduchu
když byly tu chumelenice tak jí se dobře spalo v kočárku pod pláštěnkou a i při děšti dobře chrupe
a já jezdila po sídlišti jako blázen :frowning2: a odnesla jsem to chřipkou
ale snad už teď o víkenku má být krásně
konečně sluníčko, teplo,že by jaro? :slight_smile:

tak nám holky držím palce s počáskem
my se chystáme jít poprvé na písek
28. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
lenerka-jo,má být teplo,ale pak se má zase ochladit :angry: My jsme taky chodili často ven,ale když je takový tak to se nedá.Holky se taky těší na písek.Máme za baráken dětský park s průlizkama,houpačkama a pískem.
29. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
...jojo, uz je to na palici....rikali, ze bude o vikendu teplo, ale u nas desne fouka!!!! :confounded: ...tak snad zitra....Kurna, kde je to jaro!!!!
29. bře 2008 v 10:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.