• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehotenstvi v 34 letech

(Zamčená)
1. listopadu 2012 
Ahoj holky, dostala jsem se do slozite situace, a sice je mi 33 let a vypada to, ze se mi rozpada manzelstvi... Strasne jsem tomu verila, chtela jsem mit rodinu, ale okolnosti holt tomu vsemu chtely jinak, a najednou budu zrejme sama, bez manzela, bez ditete.. Odchazejici manzel je pro mne sam o sobe dost tezky orisek ke zkousnuti, ale do toho mi jeste porad vyskakuje fakt, ze je mi 33, budu bez partnera, a stresuje mne, ze nez si nekoho najdu a otehotnim, bude strasne pozde... :frowning2: Je tu nejaka maminka, ktera mela prvni dite v pozdejsim veku? Muzu byt jeste klidna? Ach jo....kdyby Ti chlapi nekdy mysleli nejen na to, kde jim bude lip, a neutikali od problemu...co my zeny si pak mame pocit? Ufff.
31. říj 2012 v 15:29  • Odpověz
@sissi772 Ahoj, moc mě mrzí co prožíváš. Jen jsem tě chtěla uklidnit,je mi 36 jsem 2 měsíce vdaná,toho pravého jsem potkala až ve 32, teprve se začínáme snažit. Určitě se dočkáš, dnes je jiná doba, všechno je o kousek posunuté..
1. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz
@sissi772 Ahoj, moc mě to mrzí, chlapi jsou holt... chlapi :rolling_eyes: Ale k tvé otázce, je tu na to diskuse plná "starších" prvomaminek http://www.modrykonik.cz/diskuse/prozivam-to-stejne/prvni-tehotenstvi-ve-ctyriceti-a-pozdeji/?page=14 :slight_smile: Držím palce, možná to tak vše mělo být a ten tvůj muž by nebyl tím pravým tátou pro tvůj malý poklad, tak musel uvolnit místo pro lepšího :wink:
1. lis 2012 ve 14:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.