• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství v roce 2011 :-)

(Zamčená)
11. října 2010 
Snad se nebudete zlobit, že píšu, a doufám že se ke mně někdo přidá. Je mi 28 a příštím rokem někdy v březnu, se budu snažit o mimčo. S přítelem jsem 8 let a pár měsíců a jelikož je o 10 let starší než já (žádné děti nemá) tak do toho chceme praštit. Chci to zvládnout do té třicítky. Do března 2011 užívám antikoncepci, tak pak se prý můžeme, dle mého skvělého doktora :wink: , začít snažit :slight_smile: Jen možná někdo poradí s tím co mám v úmyslu, jelikož máme RD a práci v 90 km vzdáleném městě, kde máme pronajatý byt, chci se pak před mateřskou přestěhovat do domečku. Co je lepší : ukončit pracovní poměr před nástupem na mateřskou, nebo až jednou .... Stejně se do té práce nechci vrátit.... tak ... holky ..... šup sem. :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj , já bych pracovní poměr neukočovala , hned jak bych se dozvěděla , že jsem těhotná , šla bych na nemocenslou .
na ukončení je času dost , amožná tvá firma Ti pracovní poměr ukončí sama, až budeš na mateřské .
A kdy se máš přestěhovat ????... no hned jak začneš nemocenskou :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
nevím, jestli by jsi pak dostala mateřskou pokud by jsi před jejím nástupem nepracovala ... Každopádně prac. poměr neukončovat .... buď vydržet do mateřské nebo nemocenská ...
8. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
Do března je času ještě dost :wink: Časem se tu určitě objeví nějaké fórum březen 2011 nebo jaro 2011 :slight_smile: Ale jinak taky jsem to měla naplánované přesně jako Ty - březen 2011 (přesně rok po svabě :slight_smile: ). Nyní zjišťuji, že se to plánovat moc nedá. Hlavně nejdříve musím najít nějakou práci, udělat státnice (jinak vše už mám hotové), musíme mít na kontě našetřené nějaké ty peníze na prvotní výdaje s dítětem apod. Takže to na to jaro moc nevidím... raději to neplánuji. Vždycky se mi to vymstilo...

Co se týče antikoncepce, tu jsem ze strachu vysadila už v červenci, ať si tělo odpočine a dostane ovulaci. Někomu naskočí hned, ale někomu klidně až za pár měsíců nebo i za rok za dva (samovolně, bez pomoci hormonů). Nevím, jaký jsem případ, to se asi dozvím na pravidelné roční prohlídce, zatím téměř nemenstruuji, jen co měsíc špiním :unamused:

Jinak taky bych pracovní poměr neukončovala...
8. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
já bych určitě neukončovala pracovní poměr, na to je času dost, já se taky do práce nechci vrátit, teda do té ve které jsem byla před nástupem na MD,ale nedávala jsem výpověď...to můžu až po skončení a nebo když si nic nenajdu,t ak mám aspoň se kam vrátit...
11. říj 2010 v 18:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.