• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotný muž

(Zamčená)
31. března 2008 
Já to teď zahlédla ve Střepinách, prosím vás vysvětlete mi to někdo :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
Já to viděla ve zprávách a je to nějaký transexuál, který byl původně ženská a má nějak zachované pohlavní orgány. S přítelkyní si nechali umělé oplodnění, protože ona nějak mít děti nemohla...Ale ta fotka chlápka s chlupatou hrudí a s těhotenským břichem byla úžasná :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz
to už byl Arnold v jednom filmu :grinning:
žádná novina
30. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
sodoma gomora
30. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
Ahaaaaaaaaaa... tak to jo Kalo... když to byla původně ženská, tak to chápu... No ta fotka je fakt úžasná... bleeee ... Nechtěla bych HO rodit :grinning: :grinning: :grinning:
Tatínku dýchejte... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jenže Arnold je nadčlověk víš? Asi jako Chuck Norris :grinning:
30. bře 2008 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
30. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
jj, Chuck Norris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
joo, býval nadčlověk, ale od tý doby, co si poje**l záda na Totalgymu už není :grinning:
30. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
tak Chuck za tim stoji, ja si to hned myslela! Kdo jiny by tohle mohl dokazat. Vzdyt kdyz neco zadate do google, tak i ten se pry radi s Chuckem Norrisem! :grinning:

Ale stejen je to ujety, kdyz nejdriv chce byt z zensky chlapem a pak chce mit deti? Tedy jako on(a) primo?
30. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
Chuck? Ale Chuck je nesmrtelnej!
30. bře 2008 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
No mně to přijde uplně hrozný... divný, zvrhlý... pokud to není Chuck Norris :grinning: Protože Chuck umí i kojit :grinning: :grinning: :grinning:

Hele tahle diskuze se zase zvrhla...
30. bře 2008 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
nezvrhávejte to :grinning:

starý, ale dobrý

http://www.youtube.com/watch?v=3Uk_RjSS7Uc
30. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
jj, u toho jsem kdysi slzela :grinning:
30. bře 2008 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz
no jo to jsem taky zrala :grinning: ja jdu radsi spat, sand se mi o nem nebude zdat :confused: :grinning:
30. bře 2008 ve 23:42  • Odpověz
Taky jsem to zahlédla a je to docela sranda. Pokud je to fakt a to mimčo porodí ona(on?), tak určitě císařem, ne? Těžko bude mít zachovalé všechny orgány, které jsou k tomu potřeba. Jednou jsem viděla operaci muže na ženu a byla to docela síla. Doktoři si mákli a dole to pak byla pěkná holka. Myslím, že i naopak se to umí.
31. bře 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
Andelko no jo, vidíš to, to bude císařem... to je vlastně fakt. Takže žádné tatínku už vidím hlavičku... :sweat_smile:
31. bře 2008 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
no někde psali, že není úplně přeoperovaný, takže záleží, co mu nechali a co ne, jinak by mohl klidně rodit normálně
31. bře 2008 v 10:38  • Odpověz
záleží, jak moc má vyvinutý žpo
no jsou lidi, co mají obě pohlaví, ale většinou je jedna soustava potlačená dost rapidně
31. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj,
taky jsem to v TV viděla.
Byl původně žena a podle mne mu dali jen pryč prsa a má image chlapa. Ale jinak je to pořád ženská. Vždyť mu nemohli dát ani hormony, to by přece neotěhotněl, i když potřebné "zařízení" dole má :wink: . Je vidět, že v Americe je možné všechno a pak je z toho takový blázinec. Nechápu, proč si nejprve nepořídili děti a pak se nenechal přešít na chlapa? No, vlastně chápu, to by asi nikoho tak moc nezajímalo :wink: .
31. bře 2008 v 11:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.