• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhule od února,března, dubna 2009

(Zamčená)
14. května 2009 
Ahoj holky, já sem v 7tt - už jsem byla na UTZ v 6+3TT a dr. říkal, že má prcek měří (jen) 3,8 mm a má málo plodové vody, tak teď piju jako velbloud (5l denně) a doufám, že další UZ za 2 týdny bude ok - jak jste na tom vy ? :sunglasses:
4. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem asi 6 tt..dneska jdu k doktorovi..obvodakovi, ziju v UK a tady z zdravotni pece se mi dela spatne, tak uvidime co nam rekne. Boli vas taky nekdy bricho jak kdybyste to meli dostat?
belatka:ja to mam dole tak zdurele ze to ani hezke neni:slight_smile:
4. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
vidim, ze kdyz jsem si prenastavila profil tak to ukazuje 7 tt..no uvidime, snad nam doktor poradi... :grinning:
4. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky můžu se přidat? jsem taky čerstvá prvotěhulka, moc se na mimíška těšíme, zatím jsem byla na jedné kontrole u doktora, dělal nám vnitřní utrazvuk a mimíšek byl krásně vidět. na další kontrolu jdeme 29.4. to už dostaneme těhu průkazku a budou nám brát krev tak snad bude všechno v pořádku.

loki: jo bolí mě taky břicho někdy dostávám jako by křeče, je to fakt nepříjemné ale doktor říkal že je to normální ať se nebojím.
7. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj, taky se přidávám, včera jsem absolvovala NT, dopadl dobře a podle ultrazvuku začínám 14.týden. Čekám druhé dítko, ráda bych holku :slight_smile: Zatím je mi ještě špatně, ale postupně se to snad zlepšuje.
K tomu bolení břicha jako při menzes - měla jsem to v prvních týdnech taky a prý je to normální.
7. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak se také přidávám, i když nevím, jestli oprávněně. Dnes jsem na testíku našla po půl roce snažení druhou slaboulinkou čárku :slight_smile: uvidíme co z toho vyleze....
8. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vam asi pridam...zatim sice nevim dozvim se az zitra, ale testiky jsou pozitivni a menstruace zatim nic :slight_smile: pokud je to tak jak myslim tak dneska je to 5tt a 6 dni ::slight_smile: kdyz to beru od posledni menstr. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, jsem moc ráda, že se můžu konečně řidat mezi Vás jako těhule. V úterý jsem byla na kontrole a už byl vidět prcek. Jupíí
14. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.