• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Uvařit jablka s pudinkem? to slyším prvně a to se jen uvaří ve vodě do měka a jen zalíje tím pudinkem? nebo tam je ještě nějaký fígl? No já byla na obědě v práci a na večeři tu mám ještě zbytky ze včerejška :slight_smile: ...Tak at dobře pořídíš, já jsem maximálně spokojena s kalhotama. Jsou uplně pohodlné:slight_smile: a pěkně vypadají :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
moni, uvaris jabka ve vode a az to bude, tak do te vody das pudink a cukr. proste pudink bez mlika.
7. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
bez mléka? ty jo tak to mě vůbec nenapadlo:grinning:... tak to můžu zkusit a pak řeknu jestli se mi to povedlo:grinning:
7. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Je koukám holky jen na poslední tři příspěvky jo jablka s pudinkem a piškotama je to mnamka osvěžující
7. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Mabe já mám nějakej jitrocelovej sirup s mátou pro kojence mucoplant holky mi to tu doporučily a v lékárně taky a i moje dr. tak to mám pojištěný. ale chtěla jsem jít zítra ven a moje gyn řekla že to mám vyležet, kvůli mimi, co máš za sirup. je super že ti vyšla ta kontrola.

Markétko jdu ve čtv na tripply. Když jsem byla na screeningu tak všechno bylo v pořádku ale nebrali mi krev tak nevím doktor půl hodiny jezdil utz po břišku a pak řekl dobrý, ukazoval mi nosní kůstky a páteř tak nevím.
ale testů se bojím.
7. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
a fakt se do toho nepřidává mléko? jen se ten prášek s pudinkem dá do té vody??? :confused:
7. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Já si rozkrájím jablka dám je do trochy vody a povařím je s cukrem aby byly měkký, do misky dám piškoty.
až josu jabka trochu rozvařený tak si do hrníčku dám malinko vody a do toho puding vanilkový rozmíchám a naliju do jablíček a povařím vznikne ti z toho taková hmota kterou naliju na piškoty a je to. :sweat_smile:
žádné mlíčko.
Ale nevím jeslti to Mabe myslela taky tak.
7. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Aha supr, tak já to vyzkouším a pak dám vědět:slight_smile:...tak já fičím pro ty jablka k rodíčům zatím pa holky:slight_smile:
7. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
papa at se to podaří
7. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Sunysaro to je nějaký divný ne :unamused: . To pak tedy nebyl ani screening, protože se to právě musí vzít i krev a pak oni hdí do počítače výsledky z UTZ, věk, váhu avýsledky z krve a dle toho to vyhodnotí. Ale já dam víc na UTZ a pokud UTZ dopad ok tak bych byla v klidu. i když člověk v klidu stejně neni vi´d :wink: . Já jdu až 23 a 29 na genetiku a tam prý mají super UTZ a rovnou se tam pak objednam na 4D UTZ :slight_smile: . Holky Vy tady děláte chu´tě a já nesmim :frowning2: , jen u Vikína jsem měla výhodu že jsem ani na sladký chu´t neměla a teď bych si klidně dala :wink:
7. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Markétko on mi ten dr říkal že krev není potřeba že stačí utz a stejně pak prý půjdu na ty tripply tak nevím :frowning2: byla jsem klidná ale už zas teda nejsem. hcoj dám cokoli za to aby byly ty výsledky a mimi v pořádku.
Marky ještě se chci zeptat jak se projevuje tvrdnutí břicha a kdy???
7. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Už to neřeš, ale na netu je že screening je kombinace UTZ a i krve :unamused: . ale když jsem šla z UTZ tak už jsem byla v klidu když NT vyšlo ok a kůstka byla nalezena :wink: . Hlavně klid, trippl vychází často blbě a pak se posílá na genetiku a tam většinou dělají podrobný UTZ na který jdu toho 29 a ten prý trvá dost dlouho a spoléham že už budem vědět co to bude. Ani to že bych měla jít na plodovku si nepřipouštim protože screening dopad dobře a dle UTZ je vše ok. Tvrdnutí jsem u Vikína nikdy neměla, až na diskuzích na MMB jsem si o tom přečetla. prý tě úpně ztvrdne břicho jako bys tam měla kameny a pokud je to 5x denně tak je to ok. nesmí tvrdnout moc často, to pak hrozí že se začneš otvírat. Většinou to začíná po 20tt a na to se pije magnesium :wink: . mě někdy i mimo těhu začnou brnět prsty na rukou tak si koupim 2 lahve nagnesie a pomůže to taky. Někdo na to trpí víc a já mam zase jiný lahůdky :unamused: . Ale malej se anrodil v 36tt a ani 1 mě břicho netvrdlo tak klid :wink:, zbytečně se nestresuj. Já taky se nervuju co bude na genetice. Spíš budu muset doktorovi vsvětlit proč jsem nešla na genetiku 8- zítra a jdu až 29. my máme 2 genetiky- jednu co je u nemocnice a pak soukromou a manžel slyšel o tý kam jsem měla jít samé hezké věci :frowning2: a já si nervů zažila dost tak jdu do soukromý, posílají se tam všechny vzorky krve- screening a i trippl a byli jsme tam už před lety a tak jdu radši tam :slight_smile: a navíc tam mají i ten lepší UTZ a od svýho doktora potřebuju doporučení :slight_smile: tak uvidim co bude říkat, ale jsem protekční pacientka tak snad ok a navíc můžu i jakékoliv vyšetření odmítnout a já jen zvolila jinou genetiku :wink:
7. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Je lepší jít tam, kde mají lepší pověst to je jasný.
No já vím že vychází blbě no. ale jestli budou blbý a pak budu čekat měsíc an nějakej podrobnej utz tak mě asi jebne.
7. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Jn jestli mě zítra budou volat proč jsem nepřišla ak nevim co říct :wink: . většinou když vyjdou blbě tak tě řeknou ýže si máš zavolat na genetiku a tam tě objednají podle jaký budeš týden a napřed UTz a pak to s tebou vše proberou, jestli nemáte rodinnou genetickou zátež a pak záleží i na tobě jak se rozhodneš :wink: . Já pokud i tripll dopadn ok a UTz bude ok tak na plodvku spíš nepůjdu :slight_smile: . Furt si myslim že v 18tt by na UTZ už něco viděli, kdyby tam byl problém tak na plodovku jdu 100%, ale zatim nemá smysl přemýšlet o něčem co neni. jedna maminka z jiného serveru psala že má screening pozitivní 1:3 :frowning2: a to bych asi šla do odběru choriových klků, přece jenom čim dřív tim líp :unamused:. lepší vůbec na problémy nemyslet. Já v min těhu byla bez netu a ani pořádně nevěděla co je screening a když mě po UTz řekli že můžou vyloučit DS tak jsem byla v klidu a teď člověk akorát čte a pak přemýšlí o problémech :wink:. zeptej se po odběrech kdy si můžeš zavolat na výsledky a´t jsi v klidu.ale co vim tak oni sami volaj když je problém :unamused:
7. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Marktéko tak jsi se rozhodla podle sebe nemůžou ti nadat ne? jsme v demokratické republice, četla jsi lepší výsledky pro tu druhou genetiku a tak ses rozhodlal. co ti můžou?

No jo my v rodině žádnou genetickou zátěž nemáme tak nevím no. uvidíme. na výsledky se zeptám. mě když vyjdou vysledky v poho tak na plodovku nejdu ani za nic. je to riziko.
7. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
přesně tak, navíc se mě vůbec nelíbil přístup sestry :unamused: , doktorka naivk, myslim čerstvá po škole a sestra aniž bych si ještě sedla na židli tak hned jestli jsem byla na geneice :confused: , můj doktor a i jeho žena- ta DĚLÁ JEN SCREENINGY ŽE NA GENETIKU NEMUSIM A TEĎ SESTRA ŽE JO. a KDYŽ JSEM ŘEKLA ŽE JSEM NEBYLA TAK MĚ HNED OBJEDNALA, JENŽE AŽ PAK JSEM ZJISTILA ŽE JE TO JINAM :unamused: no aještě blbě čuměla když jsem řekla že z genetiky) tam kam půjdu už nemam zprávu), nevim k čemu ji schovávat- 5 let po potratu, navíc geneticky nebylo nic zjištěno a že si mam dojít ke svýmu doktoru- přes celý město ať mě dá zprávu kterou pochybuju že vůbec má :unamused: . prostě to na mě působilo že za každou cenu jít zrovna tam a pak přišel manžel od známýho že když jeho manželka čekala dvojčata tak tam byla a i při dobrym UTZ ji strašili a tlačili do plodovky :frowning2: a to byl rozhodující moment že jsem zavolala na tu 2 genetiku. Tam jim věřim a vim že do plodovky ženou jen když si mylsí že je to dobrá věc a pokud mam screening a ok a bude i trippl a na UTz vše bude odpovídat tak nevidim důvod jen kvůli cukrovce a to jsem minulý těhu nikde nebyla :unamused: . A ještě byla hustá že jsem nebyla na očnim, nosim brýle ale slabý a s cukrovkou to zase nemá co dělat a prý jestli vůbec dodržuju dietu :unamused: . prostě chytrá jak rádio a já věřim víc svýmu doktoru který je kapacita pro západní čechy a zrovna na mě mu záleží rošku víc než na ostatních pacientkách :wink: , tak se nestresuju a řeknu mu že chci doporučení a že chi jít tam kam jsem chodila :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
To je přístup že? to je fakt neskutečný jaký ty lidi můžou být. a přitom když se jedná o miminka tak by měli byt obzvlášt příjemný.
7. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj holky,

moni, suny to napsala spravne, tak to delam. :slight_smile:

suny, urco to bude vsechno ok. me se to rika, kdyz jsem pos* z toho ctvrtka. :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Jo jo mabe to jsme dvě pos.....ý no. je to děs ale nic už s tím asi nenadělám no. tak budeme muset počítat s tím že bude všechno ok. bléééé, je mi z toho blbě
7. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
ja mam strach s tim pocitat, i kdyz snad to tak bude. mohlo se stat cokoliv za ty 4 tydny. jdu az na 10:45 a jeste u dr. to byva tak, ze cekas dyl. me z toho asi jebne. dneska kdyz jsem sedela u dr. na endo, tak me tepalo srdicko strasne moc, jak jsem byla nervozni a to nebylo takovy vysetreni jak ve ctvrtek.
7. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
No já jdu na ty tripple v 9 a k mé dr v 10. ale tripply výsledky budu mít až nevím kdy se musím zeptat
takže budu v nejistotě ještě asi dlouho no.
7. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
nesmime myslet na to nejhorsi. jdu se divat na vecernicek Vceli medvidci :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Přesně tak a to na začátku byl přístup taky super. jedinej doktor kterýho mam v oblibě ještě z min těhu. dělá jen UTZ a ten objevil gestační váček a sám měl radost :slight_smile: ale jinak bohužel dokud něni srdíčko tak s tebou jednaj pomalu že si těhu vymýšlíš :unamused: . Já jsem se teď bohužel v ordinaci vůbec na nic nezmohla a le už když jsem tam odsud odcházela tak jsem věděla že tam nejdu aby ěm řekli že UTz vypadá ok ale že mě nic víc neřeknou a mam jít radši na plodvku. Co vim tak na plodvku se jde že bu´d máš rodinnou zátěž, už jsi třeba porodila postižený dítě a nebo tě vyjdou blbě něajký testy ale cukrovka s tim nemá co dělat :unamused: a navíc mě doktor řek že zatim ani nic nevypadá že by cukrovka zatim působila na mimčo :wink: , takže to fakt nějak neřešim i se tam těšim že mimčo uvidim na fakt kvalitnim UTZ a pokud bude vše ok tak si mylsim že ani plodovku nebudou doporučovat :wink: , ale jinak kdo je víc psychicky labilní tak aby se zbláznil a to se říká že v těhu nemáš mít stresy :unamused:
mabe bude vše ok a já před UTZ byla taky trošku nervní až když jsem viděla že se mimís hýbe tak jsem byla v klidu a hned se ptal kdo dělal screening a když jsem řekla jméno tak se usmál a říkal že je bez práce :grinning: a jen kouknul kolik měří a zkouknul celkově, takže rychlovka a teď na genetiku jdu 29 a hned 1 do rizikovky :unamused: , což mě docela vadí že tam neni rozdíl alespoň 10 dní :unamused:
7. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
já koukám na ulici
7. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Já jsem asi psychicky labilní markét. tak to teda je fakt že prostě stresy dělaj někteří doktoři nejvíc no.
7. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Já taky koukam ale počítač mam u telky a tak stíham vše. je fakt že když jsem ve zdraví přežila že mě chtěli těhu ukončit tak te´d to beru s nadhledem a nějaká blbá sestra mě fakt nebere a musim říct že ženskym doktorkám nevěřim :unamused: , tak snad příště tam bude zase doktor :wink:
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Moni štrúúúúdl mňňááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Kdy se máme stavit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Tak jo jdeme na štrůdl? a tak doufám že nám něco zbyde.

Markét, já mám gynekoložku a čeče do těhu jsem s ní byla spokojená ted moc ne a radši bych šla k chlapovi dr. chodím na utz k chlapovi a je to machr fakt.
7. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
No semnou néééééééé :grinning:
Já jsem s mojí dr. spokojená k chlapovy bych se styděla :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
jasný tak valím do ostravy. :grinning:
7. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.