• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
aha, tak já to cítěla, jak kdyby mi pořád kručelo v bříško, ale to to nebylo a ted už cítím ty pohyby. :wink:
Musíme do banky a vůbec se mi nechce, ještě že to je kousek .
5. říj 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
suny, ne na cviceni pro tehule. plavat jdu ve ctvrtek :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Mony se ti nedivím mě je pořád tak nějak slabo asi se dr příští týden zeptám nechápu to no.

Mabe tak aspon sis to užila a co hlava? už se nemotá???
5. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Suny fakt? Tak to se zeptej, proč Ti je pořád slabo, myslím si, že jsi už ve větším stádiu těhu a slabo by Ti nemělo být pořád, třeba Ti chybí nějaké vitošky nebo něco, tak se raději poptej.
5. říj 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
JJ poptám no. Nebo je to možná spíš i psychika. se bojím někam extra jít aby mě nebylo blbě no. :frowning2:

Jinak jsem si přes mimibazar objednala kombinezku a mikinku a 6 bodyček ale čekám až mi příjdou penízky z nemocenské. tak snad dorazí brzo. je to hrozný čekat. :angry:
5. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jj to čekání znám taky. Já obj. malému tedka prostěradlo Ijáčka z půa, tak to musím jít pak zaplatit a vyhrála jsem na aukci i papučky, tak i to. A ted musím jít zaplatit auto , tak fičím, zatím pá :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Mony papa a pomůžete mi pak se dostat na aukci???? já jsem na to jelito. :wink:
5. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
suny, uz se nemota. ja si myslim, ze je to tim zelezem.
5. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
:wink: Tak to je super. já jsem zvědavá na příští týden, co mi řeknou a neřeknou. žaba se ozývá a jsou to čím dál silnější bubliny fakt to cítím i přes břicho.
5. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tedka papkam vyvar. z te oslavy zbylo tolik jidla, ze nam babicka neco dala. Takze dneska mame jeste vyvar a kureci roladu s ryzi a zitra zbyde jeste vyvar a udelam krenovou macku
5. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mabe ty se máááš já měla jen rýži a stávu z kuřete.
Ted koukám na mimibazar já bych toho kupovala až bych brečela.

Mabe tak kdy se sejdeme??? :wink:
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
suny, kdy mas cas? :grinning:
5. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
No příští týden určo tento je manža doma. :slight_smile: a budu ráda když si ho užiju.

Už něco nakupuješ???
5. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj tak co je nového :wink: . Já za chvíli volam na výsledky z diabetologie. ani nevim na co, jen prý mam volat po 12:30 :wink: . A už vim jaký koupim kojící polštář :wink: . jen mě vadí že v neutrálních barvách nic moc tak počkam do 13 a snad se mimís hezky ukáže a pak vyberu podle toho potahy :slight_smile:Holky já bych už taky tak nakupovala, kort na aukcích se dá kolikrát sehnat něco za hubičku ale když nevíme co to bude tak mě to furt tolik nedráždí :wink: . p=rotože vim že když koupim něco v neutrálu tak pak bych si nadávala že jsem mohla počkat. ale čekam max do toho 2. listopadu a pokud i na 3D UTZ se nic neukáže tak budu muset kupovat alespoň základní výbavu v neutrálu :unamused:
5. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Markét, já nakupuju neutrální barvičky ale ne moc jen trošičku a decentně protože taky nevíme co to bude. :wink:
5. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
suny, dobra. tak se pak domluvime pozdejac. ja mam zatim porad tech 5 veci. tedka cekam, ze si dovezu domu pytel pouzitej veci po detech od sestrenic. protridim to a uvidim, kolik z toho je pouzitelnejch. a pak uvidim kolik toho nakoupim. abych zbytecne nekupovala moc novych veci.

ahoj marki :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
No já moc taky nekupuju jen vím že bodyček se bude hodit hodně, jinak taky nic moc nekupuju.

Jen mám ten zimní fusak a flaštičky a dudlíky a pár oblečků nic velkýho.
5. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
suny, to uz mas toho dost, ale ty si zase dal.
5. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky, ja furt nevim, jestli jit na ty triple testy nebo ne. NT vysel v poradku, tak nevim.
5. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
mabe to ti neporadím já na ně musela páč jsem screening neměla tak nevím no.

jo jo mabe ve čtv začínáme 20tt. ufff letí to
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
suny, a kdy das ty tt? po UTZ? :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
JJ po utz příští týden. určo. jenže na koníkovi jsem o týden mín no. ale jsme starší tak uvidíme co nám řeknou.
Ted jsme objednala za 600 5 bodyček, kombinezku, mikinku, tepláčky s bodyčkem jako kompletek. to se dá
5. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
suny, ty ses tak sikovnaaa. jdu si holky lehnout. zatim pa
5. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mabe odpočívej. zatím papa.
5. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
mabe hlavně abys nepřemýšlela tak dlouho až bude pozdě :wink: . jde o to že při tripplu se dost ukážou rozšěpový vady. Já měla screening taky ok a na trippla jsem šla a ten je taky ok takže jsem ráda že to mam vše hotové a vím že jsem nic nezanedbala :slight_smile: . záleží na tobě jak chceš, já bych šla klidně na dalších 10 testů a tím že jsem screening měla ok tak jsem ani nebyla nervozní jak doppadne trippl.
Já nemam fakt vůbec nic a snad 13 budem vědět co to bude a jako 1 koupim kojící polštář, už se těšim na tu úlevu od bolestí zad :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojte zlatíčka :dizzy_face:

Tak koukám, že se tady celkem rozjíždí nakupování :wink:

Market, kde si budeš pořizovat ten kojící polštář? Já už ho taky chci, budu na něm spát...jelikož mám pořád potíže se spaním na levém boku...snad by mi to pomohlo :wink:

Dlouho jsem se neukázala, jelikož mám teď docela velké starosti se školou :frowning2: Zavřeli ji a já se musím rozhodnout ohledně přestupu na jinou VŠ, která je v jiném městě a s jednou tolik větším školným ...řešíme to s právníkama, ale kdoví, jak to dopadne...snad mi uznají aspoň ty semestry, co mám za sebou...je to síla!!!! Absolutně jsem nečekala takovou jobovku!!!! :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Luci tak to je síla vi´d se školou :unamused: . je fakt že by bylo blbý přijít o to co už máš ale zase to školný :frowning2: .
Kojící polštář chci 100% i když nevim jestli zase kojení nezkončí dřív než začne a proto ho už chci teď v těhu. Jenže povlaky mají opět spíš bu´d na kluka nebo na holku taksnad 13 se mimís nebude schovávat a pak objednam. alepokud se neukáže tak asi ještě počkam pak týden a to jdu zase na UTZ do rizikovky a když ani pak nebudem vědět tak budu muset nějakej objednat. Mě právě už teď bolí záda tak to bude úleva :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Luci, jakto že vám ji zavřeli??

Školný by se mělo převádět snad ne? to je hrůza co se to děje opravdu. :angry:

Markét kojící polštář chci taky je bezva pod nohy taky nemůžu ležet na boku uplně a to by mi pomohlo, jenže je víc druhů a já nevím jakej. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Ahol luci,

tak s tou školou je to fakt mazec. Snad to dopadne dobře a uznají ti ty semetry a přejdeš v pohodě na jinou školu.

Holky já čekala na ten balíček s těma zahradníkama a oni to opravdu někde na poště ztratili. Od rána mi volají jestli to nemohl někdo převzít a já pořát dokola, že né. Tak jsem zvědavá jestli ten balíček najdou. Mají tam fakt bordel!! :angry: Člověk, aby měl strach posílat i dopisy.
5. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Market, je to hnus...cítím se bezradná a podvedená! Peníze, které mě stálo školné mi už nikdo nevrátí a jak to bude dál, netuším :frowning2: Tento týden má dorazit rektor univerzity a bude se jednat ohledně té nové školy, tak jsem zvědavá, ale částka už je daná, takže s tím už se nic dělat nedá :frowning2:

Budeš ho kupovat na netu nebo už máš někde nějaký vyhlídnutý? Potřebovala bych nějaký tip :wink: Koukala jsem v obchodech a mají je s kuličkovou výplní nebo s klasickou výpní do polštářů, tak nevím :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.