• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, tak ja si delam pripravu na vecer na ten koncert. Poustim si pisnicky doma. :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
luci..dekuju :grinning:
5. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
My ted vstali a pěkně mi to pomohlo, spali jsme 2 a půl hodiny a nechtělo se mě vstávat spala bych dál, ted svačím pribináček banánový, dobrůtka a pak si dám ovocný kompot co mi včera miláček navařil :dizzy_face:
Hezky se stará, jak je tady tak mi vaří, navařuje a ták, je zlatý :dizzy_face: :grinning:
Luci, tak to je mazéc no. Brzy to vyřešte. :wink:
5. říj 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
Luci ty máš doma to akvárium od Fisher Prince? To chci taky :slight_smile:
Chystám se na něj, že ho koupím. A jaké je, je fajné?
5. říj 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni
5. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: to máš super, že Ti miláček navařil :slight_smile: to bych chtěla taky :wink:
Mám ho :slight_smile: a je fakt super!!! Už se těším, až si v něm bude maličký lebedit :slight_smile: Švagrovka si to hrozně pochvalovala, že prý ji v tom prcek pravidelně usínal celých 5 měsíců :slight_smile: On totiž od porodu pořád řval, třeba celý den i noc...ona z toho byla na zhroucení, tak přemýšleli, co by mohlo pomoct a tohle prý zabralo okamžitě :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj carcul, tak jak už sis obj. tu deku na hraní? A o to lehátko, jak se rozhoduješ? :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak to je supér, chci ho taky. Tak uvidíme jak se bude naším miminkám v tom líbit :slight_smile:
Vypadá to moc hezky , tak se těším, jen nevím kdy to obj. jestli už ted nebo pak. Musíme si ted pokupovat plno věcí na zimu, tak uvidíme :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
Car, nemáš zač :wink: hlavně ať se líbí a jsi s ním spokojená :dizzy_face: Pak dej vědět, které vyhrálo :wink:

Moni, ty jsi tady někdy nechávala odkaz na kojící polštář a byla to taková housenka :wink: máš s tím nějaké zkušenosti? Mě se ta housenka moc líbí i později by si s ní prcek vyhrál :wink: Já se v těch polštářích moc nevyznám a potřebovala bych poradit :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
moni..deka objednana a lehatko jdu objednat ted-snad ho muze mit holka i kluk...maji jen ladeny do modra
5. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
holky, jaky akvarium??? :confused:
5. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Luci, nemám stím žádné zkušenosti, jen jsem to tady dala, že se mi to taky líbilo a nebyl drahý a měl i jiné funkce.
Jinak vůbec nevím jestli je dobrý nebo tak :frowning2:
Ale měl docela dost zájemců. Car to vůbec nevadí, že je do modra, určitě se bude hodit oboum :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22440813&tab=0
Mabe tady to.
Teda doufám, že tohle myslí Lůca, tohle se mi líbí.
5. říj 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
moni, diky. je to peknucky, ale ta cena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jak na potvoru, mam jit za hodku na koncert a mam prujem jak svina. Cely dva dny jsem se prezirala a je to tady. Ale zrovna ted? Mam strach, aby me to nepopadlo, ale proste budu muset jit, kdyz to na me prijde. :confounded:
5. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
mabe, ale ted jsem se rozhodla, že koupíme toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27037907&tab=1
tohle nám bude stačit a seženu si levnější. To akvarium je moc krásné, ale opravdu ta cena je dost vysoká.
Tak hlavně, at Tě to tam nechytne, takové naschvály
5. říj 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, snad Tě to přejde a užiješ si koncert....

Moni, myslím právě tohle :wink: kdybych ho nedostala, tak bych si ho určo nekoupila, je fakt zbytečně drahé...a vidím, že sis našla super náhradu :wink: to je moc pěkné :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
luci...to akvarium je fakt krasny :wink:

moi a myslim ze tohle prckovi bude stacit,moc hezke...
5. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Luci, jo no, ještě jak jsem se dívala na to akvárko předtím, tak jsem myslela , že stojí do 2tis., ale jak jsem viděla tu cenu tak bych za to trojku nedala, navíc mi třetí neplánujeme ani náhodou :sweat_smile: :grinning: a uvalit tolik peněz na chvíli, je zbytečné. Tak jsem si uložila toto a budu hlídat akce :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
moni tu jsem měla taky v plánu ale při zjištění že je jen do 9 kg :unamused: . zy ty prachy bych čekala alespoň do 15kg, takhle to je tak na půl roku :unamused:
lehátko budu kupovat určitě taky od fisher price. jedna z nejlepších značek pro děti ale aby to bylo do víc kil :wink:
5. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Markét, ale to je bohužel skoro u všech takových lehátek a mě to vůbec nevadí :slight_smile:
My máme po malém houpačku od Takka, takže se pak šoupne tam :wink:
5. říj 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky babička si o víkendu koupila yorkšírka Montyho a ten je nádherný, strašně maličky, ani náš nebyl tak maličky, ten je úplně rozkošný a tak jsme se rozhodli, že do svého si pořidíme ještě jednoho :grinning:
Zítra tam jedem tak se už nemůžu na miminko dočkat, je fakt rozkošný, a jak si s našim hrál, nejprve takové ťinťítko, že se bál a jak se rozkoukal tak začal fajně štěkat knučet aby si sním ten náš pejsek hrál, no fakt je roztomilí, zítra ho vyfotím a dám sem foto. :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
měla jsem tu mamku a ted odešla, tak mám chvilku čas:slight_smile:

luci to máš fajn, že jsi to akvarko dostala, určo to bude fajn pomocník.

car a to lehátko nad čím uvažuješ je taky na vybraci, že? Líbí se mi moc a hlavně to, že je to potom jako křesílko pro větší dítko:slight_smile:...kdy ti má přijít ta hrací dečka??
5. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky co děláte zítra na oběd? Já asi špagety na rychlovku, protože pak jedem pro tu mamku a k babičce.
Tak se mi moc vařit nechce, ale třeba na středu nějakou inspiraci :grinning:
5. říj 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já jsem třeba dneska dělala hovězí nudličky s bramborovou kaší :wink: A máme to i na zítřek...Ale mám v plánu udělat koprovku :wink:
5. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
moni tak to jo, když máš pak ještě něco tak to bych taky neřšila :slight_smile: . ale právě stejný motiv jako chceš lehátko chci kolotoč nad postýlku, ten je prý nejlepší od téhle značky. Já mam vyhlídlé lehátko buď do 15 nebo 18kg.
Já jsem ráda že ta naše už je dospělá protože v těhu si neumim představit s ní líat každou chvíli ven. ale my jsme v bytě a furt jezdit výtahem a je fakt že já se moc ohýbat nemůžu tak bych do štěněte v těhu nešla. ale časem tý naší kamarádku taky pořídíme a třeba se naučí i štěkat :wink: Já zítra vařim- v troubě kuřecí plátek s moravankou a sekanýmy rajčaty s bramborem, je to dobrý ale trošku pálivý a na další dny hlavně kvůli malýmu játra na omáčku s rýží a na víkend jelení kýtu jako svíčkovou :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem s kamoškou venku a dostala jsem pár pohádek na podívání a knížku o těhu tak budu číst, cestou jsem málem zkolabolvala tak jsem si musela sednout a napít se hnus teda. fuj.

Jinak pak jsem šla k našim tak o víkendu budeme rekontruovat tu postýlku. tak uvidím jak to dopadne.

co vy? jak vám je? v pohodě,

Za chvilu přijede manža tak se sem dneska už nedostanu.

Zítra jdeme k té mé staré dr, se přehlásit tak uvidím co to bude za tyjátr nebo ne co mi na to řekne. tak uvidíme.

mějte se pěkně a papa
5. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky díky za inspiraci, uvidíme co udělám, ale zamlouvají se mi vaše jídelka, jen je ještě umět :grinning:
No uvidíme uvaužuji, že udělám vepřové s omáčkou a ryží a polévku tu určitě.
Markét, my si nebudeme štěnátko pořizovat tedka, to né. My ho plánujeme tak na léto nejspíš.
I když Lewis, ten náš pějsek tedka, byl naučený na noviny a nebyla sním velká práce ho naučit ven, tak tedka nechceme to né, jsou drazí a my máme tedka jiné starosti než toto. To jen plánujem , ale až na léto :slight_smile:
Ted mi stačí když se pomazlím se štěnátkem od babičky.
Navíc jak budeme mít byt, tak v něm chceme dělat komplet všude nové stěny-přes známého výjde nás to levněji a ták, takže tedka né, to bychom se nejspíš složili :confounded: :grinning:
5. říj 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já myslela, že na léto plánujete jinou investici:slight_smile: teda pokud jste měli vážnou debatu a dopadla dobře :dizzy_face:
5. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, jo to jo. Jen teď musím čekat na Lukyho bez toho .... nechce nic plánovat, tak jsem zvědavá kdy příjde :grinning:
Říkal, že budu překvapená, tak jsem zvědavá :grinning:
Ale chce i psa. Babička říkala, že by nám přispěla pokud bychom chtěli, tak uvidíme.
5. říj 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha tak on tě chce napínat jo? hmm:slight_smile:...
no já bych si už psa nepořídila, kdybych věděla před rokem, že otěhotním tak bych si ho nepořizovala, jsou to jen starosti :frowning2: ..kdybychom měli barák tak to neřeším, ale v tom bytě je to znát. :pensive:
5. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.