• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jo no. Taky jsem říkala, že mě chce napínat, ale o to to bude hezčí :grinning:
Jo no, my chěli původně rotvíka, ale do bytu těžko. Tak jsme si vzali domácího, malýho.
I když mě se.., tak mi tu nijak nezavází... A ve svém bude (ou) jen v předsíni nebo v kuchyni, do obyváku a pokojů nebudou mít přístup. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Téda, superstar docela mazéc :frowning2: Nečekala jsem, že se rozbřečí i ty dvě :confused:
Jsem zvědavá na holky
5. říj 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Moni, taky koukám :confused: musí to být strašné na psychiku...bych to tam nedala :confounded: Obdivuju je...už jen to, že se tam postaví a něco předvedou :wink:
5. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci, že? Taky je obdivuji, musí to být děsné. Taky bych to nedala.
5. říj 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
A já tu bečím též :grinning:
Chtěla jsem at vypadne ta z čr ta druhá né ta Debi..... Ta druhá se mě nelíbí, hlavně ten její hlas se mi nelíbí
5. říj 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Moni, mě taky ne...ta Debi byla dobrá, no...je to smůla :frowning2:
5. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
To jo no.
A kde jsou ostatní? Už chrápou? :grinning:
5. říj 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
Moni, asi už chrní :grinning: a já už půdu taky...přes den mě to bralo, ale nechodím spát, protože pak jsem jak přejetá :sweat_smile: Tak dobrou :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Musela jsem ještě se psem.
Luci, dobrou, dojím kukuřici a půjdu taky. Ráno musím dělat grunt, volala další babička, že se staví a volala jak byli zprávy, tak jsem nestihla poklidit :grinning: Tak musím ráno kolem půl 9 dojde :confounded:
5. říj 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj holky,jak jste se dnes mely??

mona....moni decka by mela mozna prijit tenhle tyden a lehatko taky,tak jsem zvedava....a lehatko mi prijde taky super ze ho ma pak prcek jako kresilko,to hodne ovlivnilo vyber :wink:
6. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak ten konik teda blbne, co? Celej den se sem nedostat.... :confounded: Ja dneska mam odpocinkovy den. Boli me nohy ze cviceni. Na obed jsem mela jeste vcerejsek kureci roladu s ryzi. Tedka jsem udelala jeste k te rolade opekany brambory. Vyborny. Vcera koncert uplne super.

Vymyslime s kamaradama darek pro nase dva kamose - v sobotu jim bude 30. Ja to mam zarizovat. Ale zase nechcem davat moc penez, protoze budeme stavet, ja na PN a jeste mimco na ceste. Tak doufam, ze se nejak do soboty domluvime a stihneme koupit nejaky dar.
6. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky mě dneska nejde se celej den dostat na koníka ale net jede, tak jsem tu nebyla, co nového??

Dneska jsem byla u staré dr aby mě dala věci pro toho nového a dobrý vzala to v klidu i neschopenka asi bude pokračovat, jen je mi pořád slabo tak to musím příští týden říct, se mi to nějak nezdá.
6. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
suny, at ti udelaji ty krevni testy. Ja beru to zelezo 6 dni a uz 4 dny se me nemota hlava. Nevim, jestli je to pocasim nebo cim, ale cetla jsem na netu, ze to muze byt tou anemii.
6. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Já jdu k dr příští pátek, no tak si to sepisuju naco se ho zeptat, i na tu mykozu, hlava se miani nemotá ale uvidím co mi řekne no.l

Navíc mám tekda nervičky tak jsem si zablokal totál páteř tak mě bolí záda už celý paráda.to je týden :grinning:
6. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
sun,nekdo tehu nese spatne a celyprolezi,to bude vse v poradku uvidis...a super ze mas novyho dr

mabe..ahuuj..a na cvico chodis jednou tydne??
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj car no snad bude ten dr super. uvidíme. jj já ležím ale jako funguju normálně jen se mi dělá blbě no. a spousta jiných věcí.
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
suny, tak se pekne zeptej. me ze vcerejsiho cviceni boli nozicky. mam tedka nejakou slinu na neco dobryho, ale nevim, co bych si dala. :confounded: tedka jsem dojedla tu veceri.
6. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Já moc nejím je mi od soboty blbě tak nějak přežívám, není to žádná sláva, jo jo sepisuju na co se ho mám zeptat to budu vypadat jak pako :sunglasses:
6. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
carcu, ahoj, byla jsem vcera poprve. cvicila jsem pomalicku, ale stejne me boli nohy. cvicily jsme na balonech a to musis porad drzet stabilitu. dneska jsem moooc unavena, taky jsem nic nedelala a mam kreslo v obyvaku rozlozeny furt. :grinning: obed jsem mela z vikendu, akorat vecer umyju asi nadobi. ve ctvrtek jdu plavat poprve, to mam jednou za 2 tydny, kdyz to pujde, tak mozna zkusim chodit i sama, ale teda do normalniho bazenu - nevim, jestli to nebude risk. :confounded:

zitra premyslim, ze si udelam lilek, ale nevim jak. neporadite?
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Mabe liliek jsem ještě nedělala tak nevím.

Já se chystám zítra na špenát. :wink:
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
mabe,bohuzel neporadim..netusim

sun..urco bude lip..

holky jaky jsou dobry chuvicky??jinak jsem dnes oblejzala kramy a zjistovala nejakej dobrej teplomer do ucha :grinning: a mam vybrano,dokonce levnejc nez z netu(ten typ)..super lekarna :grinning:
6. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
tak na lilek se podivam na net

suny, ja taky vzdycky sepisuju a chodim tam s papirkem, jinak bych zapomela.
6. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Car já to hle ještě neřeším tak nevím jsou i teploměry v dudlíku tak o něm přemýšlím ale to je jen na chvili tak asi ztoho sejde
6. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
ja tyto veci jeste vubec, ale je jasny, ze vy jste o mesic dal.
6. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
ja v nejblizsich dnech mozna tydnech, si pojedu pro veci od tatkovych sestrenic. Abych nemusela kupovat mooc novych veci, i ty zdedeny jsou na doma dobry. A pak uvidim, kolik jich budu muset koupit.
6. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
jdu si vzit dorticek - co zbyl z oslavy :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
nojo holky,ja uz zacinam nakupovat a zjistovat :grinning:

mabe,no nam nema kdo co dat :grinning: bud deti uz vetsi a veci rozdany nebo maly

jinak sun-dudlik ti nemusi cucat...ja koupit digit.s mekym koncem(maji ho u nas v akci a kvalitni-neco pres stovku)a pak koupim od microlife usni(zmeri teplotu za jednu sekundu)
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Car tak to je dobrej ani nevím že to vyrábí.

Já dědit mám po kom ale je to ještě malý miminko,

Mabe to víš že jo je to dobrý na doma i nošený
6. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
sun,delaj i celni-ale ten je jen orientacni...ale usni je super
6. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
jojo, mam to dobry. jdu si dat dortik a divat se s manzou na telku, odejde me na basket za chvilku, tak zatim pa
6. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.