• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car no mrknu na něj. děkuju za tip :slight_smile:

Mabe papa já jsem zase až do noci sama
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
papa mabe
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, teda dneska to byl boj se semka dostat :angry:

Mě se zase daří :frowning2: mám angínu, horečku...volala jsem obvodní a mám zítra přijít výtěr a případně pro nějaké léky :cry: Bojím se o maličkého :frowning2:
6. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Jejda luci jak to? ahojda teda :grinning:
odkud jsi to chytla??? chudáku malej ale neboj prý sjou anitibiotika i pro těhule neboj se
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem (psí) miminko do alba, pod Lukáškem, tak jukněte, je nádherný.
Luci neboj, dr. Ti něco předepíše a budeš za chvíli fit, taky jsem nachlazená, chytla jsem to od malého :confounded:
Ale stejně přes zimu bych se tomu nevyhne, jsme ted více náchylnější.
6. říj 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
luci a mas hodne vysoky horecky??
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
nevyhla teda. Vnímám tady telku, malého a pak to tak dopadá :grinning:
6. říj 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Mony ahojky, je krásný takový malinkatý roztomiloučký. oc na to lukášek???
6. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: nevím, že by od manžela? Vrátil se z Prahy v pátek a stěžoval si na bolest v krku, tak pil Coldrex a užíval Neoangin, už je celkem ok. Já mám ale podstatně horší průběh...ráno jsem byla bez teploty, ale odpo mi vyskočila sice jen na 37,5, ale i tak...vzala jsem si půlku Paralenu a vypotila se. Teplota trochu klesla, tak si dám na noc druhou půlku a ráno naklušu k doktorce :frowning2:
Fakt existují taková antibiotika?
A jak se máš ty? Jsem jen zachytila, že jsi kočko zase sama..tak to nějak vydrž :wink: A co mimčo, máte se? :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Aha tak možná no, my jsme ted náchylný a asi proto no.Hlavní je že teplotka není moc veliká.

Já myslím že jo kamoška mi o tom říkala.

Luci no jo manža má dneska inventuru tak jsem až do noci sama no. jinak se máme jakž takž. je mi na omdlení pořád ale jinaks e to dá. malý je snad vpoho. ale pořád čekáme na mega kopanec. a zatím nic.

Holky ted mě napadlo můžu tvrdej eidam sýr??? už v tom mám bordel.
6. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
luci,uz jsou leky i pro tehulky :wink: a treba ani nebudou treba....namoc si kapesni,ej na krk a pres to suchej satek...a nech pekne zaparit
6. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Moni, pejsek je fajňoučký :dizzy_face:

Car, a ten kapesnk má být asi teplý, že? Doktorka mi akorát říkala, že má pít vlažné nápoje a nebrat žádné léky, tak snad ten jeden Paralen nebude vadit...
6. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Suny, malý ho pořád hlasil, měl ho na klíně a když ho Monty kousal a kousal mu tepláky, tak prý na něj, héj nekousel mi to a ták, pak malý na něj štěkal, Monty mu to oplácel ten štěněcí štěkot je supér, tak jsme se nasmáli :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
Luci paralen nevadí. Ale dej si kapesník vlažnej na to sáček a na to si zavaž šátek pomůže to fakt.
6. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
luci,myslim ze studeny...a nechat to az do rana...
6. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Holky, děkuji za rady...určo si ho dám :wink: :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
JJ to máte mony teda veselo ale asopn se nenudíte.

A malej má kamoše aspon zatím
6. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Suny, my už máme yorka, ale ročního. Tohle je pejsek 2měsiční babičky :slight_smile: Ale doma máme veselo i tak, tak se Ti dva spolu honí po bytě a škárlí se navzájem :grinning:
6. říj 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
moni,a pockej teprv za rok jak bude veselo :grinning:
6. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
JJ to musí být sranda fakt. Lukášek je dáblík a myslím že toho pesana prožene.

Mony jakej máš názor na spací pytel??? do postýlky???
6. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Carcul co myslíš? :grinning:
Suny, nevím, záleží na Tobě. :wink:
6. říj 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska se tady dostat byl zahul:slight_smile:. Jinak jsem byla dnes na poradně a něco mě dr. postrašil, že mám uzky čípek či co a tak mi to šel měřit na UTZ, prý to není sranda, že bych mohla předčasně porodit, ale nakonec je to prý v normě. No nechápu proč mě hned tak vystrašil :angry: ..bral mi i stěry kvůli vytoku, kdyby to byla infekce tak budeme muset nasadit antibiotika, tak doufám, že to bude ok.
Příští týden mě sestra objednala na kontrolu kvůli těhu cukrovce. Prý musím ráno na lačno, budou mi brát krev, pak mi dají vypít půl litra nějaké sladké sračky a pak znovu brát krev. No snad se jim tam nepočurám a hlavně nevybulím:grinning:.

car tak pak dej info jak ty věci vypadají. Silně uvažuji o tom křesílku a o té dečce ještě nevím, ale dečku můžu koupit i po porodu. :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
já právě taky ne nevím jeslti to není zbytečný tak jestli s tím nemáš zkušenosti.

Mony kdy budeš mít další kontrolu?
6. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Suny né, spací pytel do postýlky jsem neměla, protože jsem měla zavinovačku a peřinky :wink:
Moni, no sranda to opravdu není, jak se to rozjede tak už to pak nezastavíš a porodíš dřív, stím se už nedá nic dělat, tak hlavně at je to v normě i nadále. Moje známá rodila 2x ve 25tt a bohužel se nedalo nic dělat a miminko se nezachránilo :frowning2: Z toho čípku mám taky strach. A jak Ti ho měřil když Ti to řekl poprvé? Prstama?
6. říj 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
moni...co asi :grinning: to veselo co mas ted plus dalsi certik navic :grinning:

mona,urco dam vedet...zitra jdu ete pro ten usni teplomer a chystam se objednat chuvicky...a vytok je pry v tehu normalni ne?
6. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Carcul, tak za rok né :grinning: Už dřív, ale jsem zvyklá, takže si myslím, že mě nic nepřekvapí, navíc malý chodí do školky, bude tam pak i spát, tak jak tam bude, bude to klidnější :slight_smile: 'Jo výtok je normální, teda není to výtok, jen tomu tak prý říkáme říkala dr., vysvětlovala mi to, že to je i hormonama, které máme vyšší než normálně, protože to z nás jde více :wink: Jen to nesmí zapáchat a Vás svědět :grinning:
6. říj 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Mony a Mony tak snad to v dnešní době stačí zachytit ne??? to nechápu???
6. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Když to zachytí včas tak pohoda si myslím, teda žiju v domění. sakra
a to ti drív nezjistil? to je náky dívný
6. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Moni no první mi hmatal prstem a řekl, že se na to musí podívat přes UTZ, že prý to není klasická délka,která by měla být, ale že je to ještě v normě. Tak doufám, že to tak i zůstane :frowning2: ..já nevěděla že i až tak brzo by se mohlo porodit, já myslela, že to myslel třeba o měsíc nebo ták. Tak snad to bude ok.

cacul jo já vím, že je to normální, ale ptal se mě jestli ho mám a já na to, že jo a on, že pro jistotu uděláme vytěry, aby to nebyl výtok nějaký bakteriový či co. :unamused:
Jinak co to je za ten teploměr?? To už se dnes nepouživají normální teploměry?? :confused:
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Suny, když to zjištíš úplně na začátku, ale úplně, tak jo. Ale to většinou zjistí později a nedá se nic dělat. Já to taky tak měla, začla jsem se otvírat byla jsem na začátku a už se stím nedalo nic dělat, prostě jak už jednou se krátí, otvíráš se, tak se nedá nic dělat, jen si poležíš v nemocnici na kapačkách a bud Ti pomůžou a udrží to mimčo ještě nějakou dobu v Tobě, nebo nepomůže a porodíš. mě teda udržovali ještě měsíc, pak už to nešlo a znočeho nic jsem se rozrodila .
6. říj 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.