• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já myslím Mony že to bude v poho, třeba tě bude víc hlídat.
6. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Moni bohužel no. Víš kolik věcí se ještě může stát? Pokud to fakt příjde, tak bohužel. od cca 27tt dokáži mimčo zachránit- jen to záleží na něm jak bude bojovat. Jak už jsem psala, holka, kterou se známe od malička její rodiče jsou nejlepší přáteli s našimi, tak ta bobek 2 rodila ve stejný týden a mimčo nepřežilo, a ted má strach otěhotnět, se jí nedivím. S čípkem to není sranda, hlavně omezte milování .
6. říj 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak tedka jsem na chvilku kukla. jsem nejaka plna, ale mam porad na neco chut. takovy sliny v hube tomu rikam. :grinning:

monako, urco to bude ok

moni, krasny stenatko

luci, kuryruj, kuryruj
6. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
MOny milování na to má vliv? a čím to že se to zkracuje?? :frowning2:
6. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
mabe děkuji :slight_smile:
Taky bych si něco dala, ted si dám špagety se sugem a pak klobásku, mám chut na obo dvoje :slight_smile:
Jsem se normálně vážila u mamky, ještě jsme jeli k ní, dělají jí novou předsín, tak jsem to zkoukla a vážím 57 :frowning2:
18 jsem byla na poradně, vážila jsem 54 nějak tam a ted zas 57. Docela mazéc, jak to jde nahoru.
6. říj 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Suny u malého jak mi zjistili ten čípek, tak mi dr. jasně zakázala milování, tak asi jo. Moc se o tom nechci bavit, zažila jsem si to , i jsme si zažili s malým své, ten strach, beznaděj a ták, nikomu to nepřeju a tak mám strach i ted. Nedělá mi to dobře, jen jsem Moňi chtěla napsat, že to sranda opravdu není a dají si se sexíkem pozor :wink:
6. říj 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
holky, to jsem se taky chtela zeptat - na sex. u nas je to teda tabu, mam strach po tech dvou MA. Asi se ho nezbavim do konce tehu. Ale co se da delat. :confounded:

moni, ja myslela, ze bricho jsem mela o vikendu kvuli tomu prezirani na oslave, ale po vcerejsim velkym vycisteni, ho dneska mam furt. takze asi se zacina zvetsovat. :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jste mi ted nahnaly strach s tím čípkem radši na to nebudu ani myslet. :frowning2:
6. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Mony já taky ne tak jsme dvě :wink:

Mabe u nás je to taky tabu akže jsme na tom podobně :wink:

A s tím bříškem je to ok já ho mám taky větší?
57Kg? to bych chtěla mít taky
:wink:
6. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
suny, nemysli na to. Kazda jsme jina. Pokud chodis pravidelne na kontroly, tak te sleduji a maji to pod kontrolou. Vis kolik toho je, co se muze stat. Ja vim, ze se to lehce rekne, ale potom co mam za sebou to vidim tak. Jasne, jsem nervozni, ale nejak moc se nenervuju. Nema to cenu. Proste pokud se to ma stat, tak se to stane a ty to nijak neovlivnis. Proste ted je vse ok, tak si to uzivejme a mysleme pozitivne.
6. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Já mám tak blbou povahu. prostě mě všechno rozhodí, zatím v pohodě moc nejsem.no
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
No Moni budu doufát, že to bude ok. Snad bude bobátko silné a vdrží ve mě alespon do prosince. Musím v to doufat, nic jiného mi nezbývá. :pensive:

Jinak holky já jsem taky mlsoun, hlavně na sladké a to já moc nikdy nemusela. ted si dávám banánek se šlehačkou:grinning:
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Suny já vážila 49kg :grinning: Nebo 50kg, už ani nevím :grinning: To, že přibírám mi nevadí, jsem ráda, protože normálně jím jak nevím co a nepřiberu, jen to zase vše nachám v porodnici a pak bude na mě vše vyset :confounded: Tak už se připravuju na to, že budu muset chodit cvičit-se zpevnit.
Mabe, určitě se bříško zvětšuje :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Mony budeme v to doufat všechny. :grinning:

Jééé šlehačka, holky takový chutě teda, že se nestydíte. já ještě extra nejím. a nevím jeslti to příjde
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Moni, já si chtěla dát k vkv jahody se šlehačkou, ale to bych se asi posr... :grinning:
Nemysli na to a bude vše ok :wink:
6. říj 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdu lítat kolem malého at mám klid k vkv a ohřeju si ty špagety, zatím :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Mony taky bych se chtěla posr..... takový štěstí nemám. spíš opak

No tak to já mám mony asi o 20 kilo víc já na co se podívám tak mám 2 kila navrch
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
holky, to si neumite predstavit me, kdyz jsem se tedka dozvedela, ze jsem tehu. Hrozny strach a obavy, dokonce sem tam sem mela pocit, ze bych byla radsi kdybych nebyla tehu. Kdyz jsem mela v prvnim tehu problemy - spineni, tak jsem normalka fungovala, dr. rekla, ze co se ma stat, stane se. Pri druhym to uz jsem i krvacela jsem porad doufala a jenom 1,5 mesice lezela. Ted od zacatku zadny problemy - mirne spineni 2x, ale jinak vubec nic. Ale do toho 3 mesice obavy a pocitala jsem se vsim. Tedka tomu verim, ze vse bude uz ok. Nechci cist jine diskuze o problemech, protoze bych zbytecne to mela v hlave. Beru porodeni zdraveho ditete jako zazrak. Ten proces - oplodneni, donoseni atd. je hroznej krehkej, kolik se toho muze stat, sileny. Ja svy detatko budu milovat mooooooooooooooc. Trosku jsem po tech dvou MA prehodnotila svoje priority. Asi to tak melo byt. No chtela jsem jenom napsat, ze musime myslet pozitivne. Negativitou a strachem nic neziskame.
6. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Mony papa

Mabe krááásně napsaný :slight_smile: tak se tím budeme řídit, rodí se hafo dětiček tak to zvládneme taky ne???

Navíc mě dělala kamoška před těhu karty a vyšlo ji že budeme mít napoprvý kluka a zdravýho. tak uvidíme. :wink:
6. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
mona..uz jsem to tu psala...objevila jsem supr teplomer a v ty relaci usnich i za super cenu,zmeri mimcu telotu za 1sekundu..a k tomu koupim ete digit.s pruznou spickou-maj ho kolem stovky v akci-kvalitni..jinak pochopitelne muzes mit klasicky...ale todle je supr...
6. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Já koupila jakej si digitální na měření bazální teploty ale nepoužila jsem ho, tak nevím jeslti na mimi stačí nebo musí být speciální pro mimi
6. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
sun....pro mimi je lepsi s pruznou spickou(kdyz ho das do zadecku neublizis mu)
6. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Já myslím že ho mám ale není speciálně pro děti.
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
pokud ma ohebnou spicku tak myslim ze je to jedno
6. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
JJ tak fajn. a jak ti je car? ok ? už cítíš pohyby???
6. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
sun jojo cejtim,uz os 18tt a ted uz obcas zretelnejsi kopanecky :grinning: jinak je fajn akorat sem furt trochu prichcipla...a ty??
6. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
suny, tak to jsem rada, ze sem te trosku uklidnila, ja to proste tak vidim.

holky, ja chci taky bublinky a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
No já zas omldívám chvílama tak nevím co to je.

Já cítím bublinky silnějsíš ale kopance teda ještě nee.
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
suny, a nemas nizsi tlak?

holky, ja mam nazloutly vytok :confounded: , mam ho jednou, dvakrat za den, tak si myslim, ze je to ok, cetla jsem ze to je normal, ale na dalsi kontrole se zeptam dr. pro jistotu. nemam zadny svedeni a tak. asi si sama nasadim brusinky. ty jsem jedla vzdycky pri zanetech.
6. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
No já se chci zeptat dr protože mykozu mám pořád tak nějaký ty laktobacily a brusinky se můžou Mabe?
jsou moc dobrý ale nevím je slti v těhu vhodný. i na močák je to super.
6. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.