• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no, ja na zanety nejak netrpim, ale sem tam za zivot jsem je mela. ja myslim, ze muzeme brusinky, ale zeptam se.

a co ti dal na mykozu? mast?
6. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Suny taky bych brala kila navíc :wink:
Mabe, my po naší zkušenosti taky přehodnotili všechno. I když po malém křičím, dám mu na zadek, ale vychovat se musí.
Po naší zkušenosti mám o něj strach a troufám si říct, že větší jakkoliv jiná moje kamarádka, která má dítě.
Malého mamka hlídala poprvé jak mu bylo 14 měs. dřív jsem jí ho nedala a to jsem jí ještě volala a myslela jsem, že se strachem zblázním a zůstalo mi to doteď, každý už nadává, že bych se měla víc od malého odpoutat, ale to co jsme si sním zažili, to nejde. Drahá půlka si dělá srandu, že ještě v devítce sním budu chodit ven a hlídat ho co dělá a ták.
Nevím, prostě je to ve mě těma zkušenostma a když není semnou, furt na něj myslím a mám strach.
Tedka jak byl u mamky na víkend, tak v pátek jsem ho tam vezla jak usne mi musí mamka napsat, že spí, a v sobotu jeli k babičce a to jsem měla taky strach, at jí někam neuteče na cestu nebo tak, přitom má po 3 dětech, ale jak jsem psala je to ve mně a pak jak jsme s Moňou šli s shopinu tak jsem jela za něma, musela jsem ho vidět a mamka, že jsem hrozná :grinning:
Neříkám, že nemilují ostatní své děti, určitě ano a moc, jen když máte nějakou zkušenost, kdy .... ani se mi to nehcce psát, tak máte pak strach více, je to ve vás a nezbavíte se toho strachu snad nikdy :wink:
6. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
mabe..taky mam nekdy nazloutly...

sun...no kopanecek jsem citila parkrat zatim :grinning: jako ete ne mega ale uz zretelny :grinning:
6. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mabe výplachy tantum rosa, sedavý koupele s hypermangánem, nějaký tea trea tabletky a čípky a mám porstě vystřídat co mi pomůže
jenže já si to dám a aza 14 dní to mám zas no
tak se snažím pít kysaný nápoje a prd budu na to prý trpět celou dobu tak se snažím moc nejíst sladký
6. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Carcul a je to supér co? Cítit ty pohyby, já jsem vždy klidná jak je cítím a mám z toho radost i úlevu, že se pohybuje, před chvíli se mimíško pohybovalo jak hrom a ted asi spí :grinning:
6. říj 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Mony asi spinká to je fajn :grinning: tak to víš celej den v bříšku to je namáhavý plavat. :grinning:
6. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
moni, ta maminkovska laska je urco jeste neco dalsiho nez o tvorecka, kteryho jeste nevidime. ja vim, ze svoje detatko budu milovat moc a chovat se k nemu asi trosku jinak. nerikam, ze nebudu kricet a sem tam dostane placanec, ale vis jak....

carcu, ja treba 2x za den mam vytok vic a to ze me jakoby vytece ho vic a je nazloutly. proste se za den parkrat uvolni. tak doufam, ze to bude ok.

suny, tak to ja jim vsechno. uvidime na kontrole.

na ty brusinky se musim podivat.
6. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
moni..je to krasny a i si clovek prijde tehotnej konecne :grinning:
6. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky já se na malou žabu těším tak moc, ted začly zase bubliny mega velký mysím že by to cítil i peta už jako na dotek, vždycky začínají večer a nalevo. je to andílek můj :grinning:

Ted se koukáme na fleecový mikinky tak asi dává najevo co se jí líbí. :grinning:
6. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky, ja vam tak zavidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si dat klobasku s okurkem a rohlickem
6. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
mabe jo jo, jak se narodí a máš ho u sebe, tak je to nepopsatelné a nevěříš tomu, že je to Tvé miminko a že si maminkou :slight_smile:
Carcul, jo no, až pohybama si to nejvíc mamča uvědomí, že tam miminko je :slight_smile:
Suny, taky mě kopne nejvíce na levé straně dole a uprostřed :dizzy_face:
No tak reaguj a poslochej ho, přece jenom to bude nosit :grinning:
6. říj 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Mabe tak si nech chutnat, taky se dočkáš.

JJ mony taky tak nějak ale hlavně nalevo.

Jansý to víš že jo jen kdyby mě dalo vědět co to bude abych mohla koupit už určitou barvičku
6. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky, tak tedka trosku hresim. Dala jsem si druhou sklenicku kofoly. Ale uz posledni. A nakonec nemuzu otevrit okurky a manza neni doma, takze jenom rohlik s klobaskou, ale taky dobry. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
dneska me boli prava strana - asi jeste streva. vcera jsem mela velkej prujem a dneska nic, ale zda se me, ze mam jaksi streva podrazdeny. boli me to pri urcitych pohybech, snad to prejde.
6. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mabe chudákum napřed zácpa a ted průjem, to jámám jen zácpu. noprostě každej má něco :grinning:

Ty okurky zkus něčím uvolnic tlak spod víčka to pomáhá.
6. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Mabe nebo já to uvolním tak, že vrch "třískám " do země :wink:
6. říj 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
MOny taky se to dá ale bacha na střepíky který vy se tam mohly udělat :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Suny já to oklepu jemně a pak to otevřu, jde to ještě těžce, ale už né tak jak kdybych to otvírala jen tak :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
holky, uz jsem snedla tu klobasku, takze okurky priste. ja si totiz myslim, ze sem ty streva podrazdila. ale tedka to vypada, jakobych mela zase zarazeny prdy nebo tak neco. ach jo, snad to prejde.nebo mozna vyzy, jak se me napina bricho.
6. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
MOny to jo jsou to mrchy mě to taky nikdy nejde otevřít.

Mabe teda na průjem klobásku ty seš číslo :grinning:
6. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
suny, ja s nim vsechno. me prujem ani nevadi, aspon se vycistim. kdyz jsem mela na to chut.... :grinning: je pravda, ze vcera po tom prujmu me na tom koncerte pekne streva bolela.
6. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
No jo no to už je takovej úděl asi.

Ale to zvládneme já včera na záchodě strávila přes hodinu a ty záda jsem myslela že se zblázním :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky proste nasi broucci zlati :grinning:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
JJ to jo. bolesti hrůza ale pak si lehnu a cítím ty bublinky a nějaká bolest je pryč. :grinning:
6. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
suny, tak to je hruza, ze mas takovy bolesti pri velke. :unamused: takze kdyz me to trosku tahne pri urcitem pohybu, tak je to malickost. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
No jo ted mám bloklou páteř levá lopatka tak nemůžu chvílama dýchat. no a ty záda dole křížová bolest tak to je mazec nejhorší když se to skloubí se zácpou to i brečím.
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
suny, to Ti teda nezávidím, snad Tě to brzy přejde, jak já měla levou lopatku bloklou, tak jsem nemohla skoro nic, sotva jsem se pohla, tak málem brečela bolestí a pomohli mi až prášky od dr., jen tedka v těhu jsou nevhodný, tak at Tě to brzy přejde, vím jak je to nepříjemné :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
MOny já kvůli tomu byla ni v nemocnici na kapačkách mám to z nervů. prostě tak doufám že to přejde, jinak prostě zkusím se zeptat zítra dr. jdu k obvodákovi
6. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak me poboliva v krizi, sem tam se me to blokne, ale takovy velky bolesti nemam.

suny, to ti teda vubec nezadivim. :unamused:

holky, jdu se divat na telku, pa zitra
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mabe papa

no jo ted mě to bolí a nevím jak si lehnout všude to bolí a nevím co s tím je to hrozný
6. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.