• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky brou
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Car dobrou :wink:
6. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

že bych tu dneska byla prvníí? :slight_smile: Co dneska podnikáte?
7. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobrá ránko :slight_smile:
No já nic nepodnikám, podnikám tak akorát ležení v lůžku, nějak se mi kašel rozjel, do toho rýma, jsem slabá a mám motáka jak hrom od rána :frowning2:
Nic nemůžeme za prášky, tak čajíčkovat, ale to bude na dlouho, ach jo :frowning2:
Moni na a kdy Tě dr. obj. na ko?
7. říj 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni jo to znám, tak mi bylo před 3mi týdny, ale když budeš poctivě ležet a opravdu čajičkovat, tak by se to mělo zlepšit. Já pila pruduškový čaj a řekla bych, že mi pomohl, ale já ho piju i tak normálně, protože mi chutná:slight_smile:
Objednal mě na 27.10. docela brzo. Kdyby jsi se nezeptala tak ani nevím:-/.
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
No já tu průduškový nemám a nechce se mi moc trajdat po obchodě.
Už uvažuji, že napíšu mamce at si příjde pro psa, že já nejsem sním schopna chodit ven tedka.
Chci se co nejdřív vyléčit, tak uvidíme jak to půjde :unamused:
A to všechno je tou zasra... školkou, malý nosí domů bacily a pak jsme nemocní.
Jsem už říkala, že pokud bude v zimě pořád nemocný-nikdy dřív tak nebýval, tak ho odhlásím a nebude tam chodit, bude chodit až po zimě, protože nemíním sním být zavřená furt doma a já furt nachcipaná tedka.
7. říj 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak ja nebudu nic taky nic moc delat. Odpo jdeme s manzou na basket - zacina prvni liga basketbalistu. Uz se moc tesim.

moni, lezet, lezet. Ja pila hermankovy caj a ovocny caje s medem a citronem.
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
No tak to je rozumné, ale stejně to nechápu. Správně když uvidí učitelky nemocné dítě tak by ho vzít neměla. Protože takhle akorát nakazí všechny. No já hlavně nechápu ty rodiče, ja vím, že plno lidi pracuje a že třeba nemají hlídaní, ale neuvědomujou si, že to dítě když je nemocné je slabé a akorát se v té školce trápí a nakazí ostatní.

Proč jsi se mě ptala na tu kontrolu? nějak jsem se sama zarazila, že je tak brzo, myslela jsem že půjdu na začátku listopadu, tak jak chodím každy začátek měsíce :unamused:
7. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj monako :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Ahoj mabe, jak ti je? Mě od včerejšká pobolívá břicho asi se mi zvětšuje bříško, protože mě spíš bolí jakoby svaly i když bych řekla, že žádné nemám:grinning:
7. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
No budu muset do obchodu a nějaký čaj si koupit. Jako na ten kašel.
Moni jen tak, bude Ti ted kontrolovat nejspíš ten čípek, když tak brzy. :wink:
7. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
no, jsem nejaka unavena. sla jsem spat az ve 12h a normalka chodim v 10h. vsak se najim a pujdu si lehnout. jinak se me nic nechce. na obed si udelam knedlu s vajickem a konecne okurkem - manza rano otevrel tu zavarovacku. :slight_smile: a odpo na basket - mezi lidi, uz se tesim.

musim jeste vymyslet hromadnej darek na ty 30.tiny pro ty dva kamose. je nas 10 lidi a nikdo se zatim nevyjadril. jinak mam problem furt s tim pitim. uz sem si myslela, ze rajec mirne perliva je spravna volba, ale tedka me ty bublinky zase nedelaji dobre. ach jo. pripada me, ze me to v zaludku "cpi" jestli mi to rozumis, proste kvasi nebo tak nejak. :unamused:
7. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Mabe ráda bych ti poradila, ale neznám ty dva dotyčné lidi, takže těžko ti poradit s dárkem. Jinak ti můžu poradit jakou navázat kytici:grinning:...my dědovi navázali kytku z klobásků a sýrů a zeleniny. Vypadalo to supr a všichni se tomu fajn zasmáli:slight_smile: Musíš se jít jenom zeptat do květinářství jestli ti to navážou a že si suroviny na to koupíš sama. Oni ti mezi to dají i kytičky atd. a vypadá to fakt luxusně, kdybych byla doma tak ti pošlu fotku, ale ted jsem v práci. :confused:

Moni to asi bude kvůli toho čípku. Jinak říkám já pila průduškový a sladila to medem a pak mi bylo fajn, ale na každého zabírá něco jiného. Tak uvidíš sama.
7. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
monako, premyslime prave nejakej akcni darek, ale nejak se decka nedokazou vyjadrit, ale hromadnej by chteli
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
mabe a nebo jestli jsou ti dva třeba sportovnci nebo mají rádi adrenalín tak jim kupte nějaký ten zážitek. Já minulý rok koupila příteli paraglajdink seskok z tandemu a byl z toho nadšený. Tak třeba pro ně dva let balonem nebo něco takového. :wink:
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
No já vesměz když jsem byla nemocná, jsem se léčila sama, nikdy jsem nešla k dr. čekat v těch bacilech a ták.
A vždycky jsem se nějak vyléčila, jen ted to chci urychlit, tak snad pomůžou ty čaje.
7. říj 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
prave nad tim premyslime, ale zase ty penize. :unamused: musime vymyslet neco rozumnyho a jestli se nikdo dneska nevyjadri, tak se naseru a neco vyberu a hotovo.
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Jo no, takové ty sporty stojí dost, já minule drahé půlce chtěla koupit dárek jako projet se sportovním Humrem nebo jak se to píše to velké auto po terénnách. Jen hodina stála 5500 :frowning2: A to by utelko a měl po dárku, chtěla jsem at si to pořádně užije , tak tolik peněz bych za to nedala, pak jsem hledala dál, ale nic mi nepadlo do oka jak ten Hummer.
7. říj 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe tak ten seskok stál 1.300,- ale blbé je to, že vlastně máte dva kamarády takže to jsou dvojnásobné prachy. Tak snad něco vymyslíte, ono se těžko dá domluvit v tolikati lidech. Tak přinejhorším koupite každy sám za sebe a bude:slight_smile:.
7. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět...výtěr z krku byl tedy zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Výsledky budou v pátek, ale čepy na mandlích nemám...pouze je mám zvětšené, tak snad to zvládnu bez antibiotik. Podle potřeby mám užívat Paralen a kloktat Vincentku :unamused:

Mona, ta kytice by mě teda zajímala...taťka bude mít narozky a tohle by byl super nápad :wink: Můžeš mi tu fotku pak poslat? :wink:

Moni, tak hezky lež...je to hnus, když je člověku mizerně a je slabý :rolling_eyes: snad nás to brzy přejde. Kámoška má tříletou holčičku a ta onemocněla ve školce a nakazila tím celou rodinu, takže taky nadávala :angry:
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
monako, jenom 1300Kc a kde si to nasla prosim te?

luci, tak se poradne kuryruj

holky, vidim, ze to nachlazeni tady nejak zasahlo :unamused:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj Luci jasně pak ti tu fotečku pošlu. Jestli máš třeba meila tak ti to pošlu tam pokud chceš. :wink:

Holky podívejte se na tohle, no normálně jsem byla v šoku, bych toho chlapa asi zabila :angry:

http://www.zkouknito.cz/video-magor-cvicte-s-detmi-vydrzi-vic-nez-myslite?m=fefe3e5670
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
jezis, to je nechutny. nemuzu se na to divat
7. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Moni, já už na to podle toho názvu raděi koukat nebudu...bych z toho měla těžké sny...poslední dobou mám samé strašné :pensive: :wink:
7. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
mabe koukni tady, já to přes ně kupovala. Ale vypadá to, že to zdrahli :angry:

http://www.uzijsito.cz/kategorie/extra/darky-specialne-pro-nej/
7. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Luci ani nemluv, jak malý půjde do školky, tak se jí zeptám, jestli tam jsou děti i nachlazené a řeknu jí, že jestli malý bude nemocný často, tak že ho budu muset odhlásit, že si tedka nemůžu dovolit být zároven sním pořád nemocná. :angry:
7. říj 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
monako, dekuju. jsou tam zajimavy veci, treba ta strelnice a tak, toto jsem nevidela na netu.

tedka jsem volala na ten screening ve II.trimestru. muzu tam zajit bez objednani, takze tam pujdu zitra nebo v patek. a nerekly me, jestli na lacno? nepamatujete si holky?
7. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Moni, to je jasné...doktorka mi dneska říkala, že nejhorší je, když je nemocný ještě někdo z rodiny, že pak to já, jako těhotná hned chytnu a bacily se v domě točí pořád dokola :unamused: V těch školkách je to děs...i podle toho co slyším od kámošek, většinou si myslí, že si školkou pomůžou a opak je pravdou...dítě je pak pořád nemocné a rodiče mají co dělat...navíc, když oba pracují :pensive:
7. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
mabe tak to je fajn, tak snad ti to pomůže :wink: ...Jinak já na screening myslím nešla na lačno..
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
tak to je dobre, ja se pekne nasnidam a pujdu tam
7. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.