• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci jo no, moje malá ségra prý byla taky pořád těhotná, jen měli tu výhodu, že babička-mamka tatky je v důchodu a mohla hlídat. A oni si nemuseli prát paragrafy.
Mabe já šla hned ráno asi v 7 takže na lačno. Pak jsem se nasnídala byla to rychlovka.
7. říj 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
nemocná teda :sweat_smile: Holky sorry, ale jsem fakt utahaná a tolik se na to psaní nesoutředím, už jsem stím těhotenstvím zblblá :grinning:
Ted jdeme se psem a nechce se mi, i do obchodu musím, achjo.
7. říj 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
7. říj 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
takze jsme vybraly zranici ve stredoveke hospode i pro partnerky. Je to teda v Praze, ale aspon si udelaji vylet. bude to stat 6000Kc, takze 560 na jednoho, akorat u nas je to blby, ze my sme dva s manzou, u ostatnich plati jenom borci. :unamused: Ale co, manza proji a prochlasta v sobotu taky neco.
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, nějaké novinky. mě je zase od včera docela furt na zvracení :unamused:, kdy tohle zkončí, asi až porodem. včera jsem ani nevečeřela a kdybych nemusela píchat inzulín tak ani nesnídám :unamused:
7. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Mabe, tak to jste vybrali parádně :wink:

Market, to je hrůza...ty tvé nevolnosti :frowning2: Není co závidět...snad se ti aspoň uleví :wink:
7. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky, co dneska vaříte? Já jdu ukuchtit koprovku...dám ji s vajíčkem a oběd je hotov :wink: Dneska se mi vůbec nechce vařit :sweat_smile:
7. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
ja si delam zapeceny brambory s uzenym. tak nakonec jeste ten darek nemame vymyslenej. Vsichni me serou, ze neodpovidaji a je jim to jedno. A kdyz tak premyslim, je to hodne penez. ja bych jim nejradsi dala dojeni krav a hotovo.
7. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Luci tak koprovku bych asi do pusy nedala :unamused: . No u Vikína taky to začlo po 16tt takže te´d asi to bude stejný :unamused: . Sice nezvracim ale i tak je to na prd :frowning2: .
my máme od včera kuřecí plátek s moravankou a sekanými rajčaty. jen jsem dnes dovařila brambory a jakmile mam kuřecí a brambor tak hodnota cukru je ok, ale já moc kuřecí nemusim :unamused:
7. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak nakonec teda vyhrala zranice.
7. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojte babule ako?
mozete pre mna nieco spravit?poslete hlas pre jedno rozkosne detatko mojej znamej na tento odkaz http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10293. fotecka ma nazov huraaa ja sedim boli by ste velmi zlate :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
moni, hotovo :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
mabe-dakujem
7. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
neni zac, jdu si holky lehnout, dobrou :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
mabe-male ta pekne vycerpava :grinning:
7. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky,předem se moc omlouvám,že jsem tu tak dlouho nebyla. Ležela jsem s chřipkou a taky lítala po doktorech s bolestma břicha,ale ukázalo se,že jsou to srůsty po operaci,že by se měli v těhotenství vytratit,že to bolí,jak se břicho roztahuje.

Jinak od včera víme pohlaví,čekáme na 100% chlapečka,tak se strašně těšíme a hurá můžeme nakupovat. Ještě skoro nic nemáme.

Co tady nového? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
holky hodila jsem do alba fotečku s bříškem, tak můžete porovnat jestli za tu dobu porostlo:slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
jéé ahoj cipísku tak to už jsi třetí holka co bude mít kluka:slight_smile:, zatím to tady žádná neprolomila s holčičkou :grinning: . Tak to je fajn, že ti to všechno dobře dopadlo. :wink:
7. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
cipísku gratuluju ke chlapečkovi ajak je vidět tak zatim je tady samej kluk :slight_smile: . tak třeba to prolomím v úterý na UTZ :slight_smile: , nebo se přidam do řady chlapečků :grinning:
7. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky, tak jsme vzhuru. Nakonec nas bude 12 lidi, tak to vychazi 520Kc na jednoho, coz je dobry.

ahoj cipisku, gratuluju ke klucinovi. :slight_smile:

ja se teda budu muset taky vyfotit. jinak zitra jdu na triple testy, dneska jsem tam volala a nemusi se tam objednavat, proste se prijde na krev mezi 7-10h a hotovo. pak pujdu k nasim na obed a plavat, po ceste si asi koupim barvu na vlasy. celou dobu jsem se nebarvila, ale je to hruza. sice jsem uz nechtela, ale kdyz se obarvim samponem, tak by to nemelo nic udelat, no ne? At vypadam na narozky pekne. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Cipísku, taky gratuluji :dizzy_face:

Mabe, já si kupuju barvu bez amoniaku a je super, jsem spokojená :wink: jen mám dojem, že mi teď v těhu nějak ty barvy divně chytají...asi je tam budu muset nechávat delší dobu :wink: Šampon by neměl být už vůbec problém :wink:
7. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky děkuji a taky moc gratuluju ke chlapečkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pan doktor se nás na uzv ptal,co vidíme,tak jsem si tipla holčičku a on,že budeme mít chlapečka,vyfotil nám pindíka,abychom tomu věřili :grinning:

Jsme hrozně rádi,hlavně,že je zdravý.

A co tu jinak pořád řešíte?Holky už jste přibrali? Já jsem zezačátku přibrala 3 kg,pak jsme 4 shodila a kilo nabrala,takže mám stále stejně jako před těhu. Asi málo jím,ale drobek roste.Včera měl už 27 cm,to je kus chlapa,co? :wink:
7. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
cipisku to je teda kus chlapa a jmeno mate? my mame zatim cca 12cm a pribrala jsem 3kg.

luci, tak zitra si koupim barvu. :slight_smile: a co ty a jmena?
7. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
holky, hodila jsem do alba aktualni foto briska nebo brisiska :grinning:
7. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Mabe - nějak se mi tomu nechce věřit,že měří už tolik,ale snad by se doktor nemýlil,řekl mi to dokonce dvarkrát. Prý se to měří podle stehenní kosti,nevím,jak. To by znamenalo,že rostl přibližně o 2,5 cm týdně,je to normální?

Jména máme dvě,buď Filip,nebo Lukáš,tak nevím,které vyhraje... :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
cipisku, je to mozny, ze tedka uz je plne vyvinut, tak jenom roste a roste. je to hodne, co? :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
holky hodila jsem do alba věcičky co jsme dostali od kámošky, něco nám koupila a něco mi donesla z kojenáku kde její mamka pracuje:slight_smile:

mabe krásně roste bříško. :dizzy_face:
7. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
teda ty toho už máš a já furt ani 1 věc :unamused: . ale v úterý po UTz si alespoň objednam kojící polštář a pak snad začnu sledovat i aukce na MMB, hlavně aby se mimís ukázal. jinak totiž ani nevim jaký potah vzít na ten kojící polštář :unamused:
7. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
market a to není ještě všechno, fotím jen to co je moje a co mi zůstane, to co mám pujčené nefotím:slight_smile:, ale můžu říct že už mám plnou komodu:slight_smile:. neboj snad se ted už mimišek ukáže :slight_smile: .
7. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoooj holky,copak je noveho?nedocitala jsem vse...

cipis,gratulace k chlapeckovi :grinning:

mona..brisenko krasny :grinning: :grinning: a vecicek uz mas kopec a krasny :grinning:
7. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.