• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul děkuji:slight_smile:, už toho mám opravdu dost, nemusím nic kupovat, všichni mi všechno nosí a já už to pomalu nemám kam dávat :grinning: .

a co ty? co nového?
7. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
mona..no dnes prislo lehatko :grinning: :grinning: :grinning: no akorat jsem myslela ze zadicka budou tvrdy a ona je tam jen ta latka...ale asi je to o.k...ten fisher prince si chvali..jinak je doma uz i teplomer do ucha :grinning:
mas vyhodu,ze vse dostanes :wink:
7. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
takže říkáš lehátko super jo? tak to o něm taky pouvažuji:slight_smile: když už jsem tolik ušetřila :grinning: ....no a nechtěla jsi ten teploměr do pusy?
7. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Holky teda mě je dneska hnusně :frowning2: Smrkám furt, bez přestávku k tomu se mi zužil krk jak piju, tak to bolí a kuckat nemůžu už vůbec jak to bolí :confounded:
Byla jsem v lékárně si pro kapky do nosu a říkala, že si můžu vzít jitrocelový sirup, ale říkala jsem si, že nechci do sebe nic cpát, že zkusím jen čajíčkovat a kdyby to fakt bylo dlouho tak zajdu k dr. jsem celkově dost slabá a ted mě není dobře, skoro nic jsem nesnědla za celý den, není chut vůbec.
Jinak gratuluji Cipís a Moni ty máš teda vystaráno, už nemusíš kupovat nic, aspon na věcech si ušetřila :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
ne ja chtela do ucha...ten v dudliku-mimi ti to nemusi cucat vubec a nebo ti to vyplivne driv nez to stihne zmerit...jsem vcera psala ze chci usni a pak jen obyc digital s ohebnou spickou

lehatko vypada dobre ale rikam ze mi zaskocili ty zadicka ze to neni vic vystuzeny ,ale spoliham na to ze ho vsichni chvali tak to bude dobry
7. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Moni tak to už jseš vybavená. Já právě to chci mít do 30tt hotové. u nás je problém, že až v lednu se uvolní pokoj a pak ho manžel musí upravit a pak nastěhovat vše pro mimíse ale věci chci mít koupené a pak jen přestěhovat :slight_smile: . ještě že je net a dost ěvcí vezmu přes něj.
Ahoj car, taky chci lehátko od fisher price, jedna z nejlepších značek pro děti, ještě nevim jaký :wink:
7. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
My teda příští měsíc koupíme postýlku a už mám vybráno :slight_smile:
A pak po novém roce ten kočár. Jinak dneska bylo celkem fajn počasí, musela jsem vzít psa ven, tak jsme se prošli, ale vůbec se mi nechtělo :sweat_smile:
7. říj 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul tak to ten teploměr s ohebou špičkou bych řekla že už možná mám:slight_smile: je nakonci z gumy udělaný. :confused:
No já to včera až tak důkladně nečrtla proto mám v tom ted chaos:slight_smile:. No když tak na ty zádička se zeptej dr. jestli to vadí nebo ne. On by ti určo měl poradit:slight_smile:

moni jojo je to super a to prý má ještě pro mě odloženou odsávačku do nosíka a říkala, že mi ještě dá vědět co bych tak mohla mít. Z toho kojenáku jim hodně zbyde a nebylo to ani jednou použité. teda tvrdila to :grinning:
jinak mi je líto jak ti je, pokud budeš potřebovat pomoct tak řekni, skočím ti třeba do lékárny nebo tak něco. Nejlepší je stejně se pořádně vyležet a vypotit, zakryj se pořádně dekama. Třeba tohle liborovi vždycky pomůže a to všechno propotí dur:slight_smile:
7. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
moni..brzy se uzdrav..a jakou postylku??

market ahoooj..jak se mate?co malej,zlobi??jinak ja to chci mit vse do novyho roku taky nachystany-nejdyl...no doufam ze to lehatko bude dobry :grinning: je to takovy to jak maj vetsi deti jako kresilko(viceucelovy :grinning: )
7. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
mona..tak ja doufam ze az se lehatko smontuje dohromady(zatim jsem to nedelala,jen zkoukla,at nezabira misto)tak ze to nevadi..prece firma fisher prince je vyhlasena a maminky si ty lehatka chvali,tak si myslim ze to je jen muj dojem-snad
7. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
market to já mám pomalu do 30tt 6 týdnu, proto to chci mít taky vše hotové. ještě když mě včera vylekal dr. s tím předčasným porodem tak tím tuplem to chci mít hotové, jen kočár nechám asi jako poslední. Dokonce mi švagrová slibila, že mi pujčí postýlku, bude malé kupovat už postel. Takže další věc ušetřena. Takže jenom peřinky do postylky baldachyn a mantinelky chci. Pak ještě vaničku koupím a lehátko. no samozřejmě ještě kosmetiku, ale absolutně nevím co :sweat_smile: :frowning2:
7. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
car malej je nachcípanej a docela se najednou rozkecal a jako každý dítě hlavně sprostý slova :grinning: . Ale budeš mít z něj radost :slight_smile: , už si natáhne slipy a i kalhoty a konečně pochoúpil že když jde na nočník tak už se nesvlíká celej :grinning: . No bu´d chci to co máš ty nebo je ještě jiný a to je do 15kg a vypadá taky hezky :grinning: . ještě se zeptam pak holek na MMB s čim jsou spokojený. ale to vezmu asi až v lednu. teď chci hlavně kojo polšář, fakt ty záda jsou peklo :unamused:
7. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Moni, jo je to supér jak nemusíš kupovat a hodně toho dostaneš a je hlavní, že Ti to líbí. Aspon nemusíš utrácet tolik peněz za ty věcičky pro mimi, z kterých rychle roste :slight_smile:
Moni jsi moc hodná, kapky do nosu zatím mám, tak doufám, že to brzy zabere a jinak na kašel nic, léčím se těma čajama, no čajem. Víš co, jsem takový debil, že jdu do obchodu pro průduškový čaj, citrony a med a nekoupila jsem ani jedno, jen samé kraviny, úplně mi to vypadlo, až doma jsem si nadávala, že hlavně proto jsem tam šla a už jsem se nevracela, je mi fakt hrozně, tak dlouho už mi nebylo :frowning2: A zrovna teď, z té školky jsem fakt neštastná. Snad jak ho tam tedka dám nebude tam zase týden a pak zas doma nemocný, jinak to fakt kašlu a odhlašuju ho. Sice mi je to prd platné, protože školné budu muset platit tak i tak, ale lepší než se doma trápit.
Jinak se snažím ležet, ale víš jak to je, malý věčně , že chce to a to a ležet Tě nenechá :grinning:
7. říj 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
Car- neboj jak se to postaví to lehátko, tak ta látka se trochu napne a bude pevnější, ale vím co myslíš, to se napne a bude to v pohodě :slight_smile:
Dívala jsem se na mmb a líbí se mi strašně postýlka s vyrytými hvězdičkami a ták a jak jsem se na ní dívala v obchodě tak stála přes 3tis. a na mmb je levnější. pošlu odkaz.
7. říj 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
Je to tady ta a prodává jí i paní z ovy, jen tam má jen detail těch hvězdiček né celou, ale takhle vypadá celá

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20987353&tab=1

Sice jsem si říkala, že drahou postýlku nevezmu, ale přispěje mi na ní babička, tak toho využiju :grinning:
7. říj 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
Nebo po tom ještě tady ta, ale je to to samé, jen na kolečkách a my kolečka nepotřebujeme :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6539539&tab=1
7. říj 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
car já myslela, že už ho máš i poskladané, tak to se určo ještě napne:slight_smile:

Moni pro začátek toho máme opravdu dost a pak už si všechno koupím sama, sice toho mám i ted dost co jsem si koupila, ale tam ti někdo něco donese a už toho máš kopu. Po té švagrovce mám pujčené, takže to už opravdu neřeším. Jen jsem chtěla koupit hadrové plínečky jako pod hlavičku atd., ale ty co jsou v obchodě jsou děsné, ten material je hnus ti povím. Tak kamoška říkala, že se ještě zeptá mamky z toho kojenáku. Mají tam kvalitní věci.
jinak kamoška mi i pár věcí koupila ukazala jse jí totiž jak se draží a jí to prý nějak baví:grinning:...ta kobinezka je taky vydražená a je strašně pěkná, ještě pěknější jak na fotce a hlavně hrubá, je to uplně na miminko čerstvé, takže s tím budeme odcházet z nemocnice:slight_smile:..jinak se ti nedivím, že jsi zapoměla to se mě stává často, jde pro něco do obchodu a odejdeš s něčím jiným a když ti je blbé, tím tuplem zapomeneš. Jinak tobě lekarnice nic neřekla na kapky do nosu? mě div neseřvala, že to je pro vás jo? A já že jo a ona hmm to by jste neměla tak mi dala nějakou mořskou vodu, která je jen na vysmrkání. Ale nikde jsem se nedočetla, že by kapky do nosu škodili :unamused: .
7. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
:grinning: moni,tak jsi me uklidnila :grinning: jinak tahle postylka se mi taky moc libila...ale nakonec vemu tuhle http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1292606 (chtela jsem cely set,ale nakonec vemu jen postylku a komodu,aby prcek mel v pokojiku dost mista-je mensi a podkrovni)a udelame mu uz satnu(bude mit vedle pokoje(v budoucnu i s druhym prckem)

market,tak super tak ma u me tu slibenou zmrzlinu,ze se oblik :grinning:
7. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Jinak holky balíček se našel:slight_smile:, včera mi volali z pošty, že ho našli. Prý se jim to stává jednou za deset let a zrovna se to musí stát mě:grinning:...jsou to ty zahradníky co jsou v albumu poslední. Jsou od nextu a dohromady i s poštovným to stálo 58kč:grinning:
7. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak já mám dneska asi stejně prosmrkaný den, jako Monča :frowning2: To nemá konce!!!

Moni, děkuji za mail :slight_smile: je to fakt super :wink: Zeptám se v květinářství a uvidím, jestli budou ochotní :wink: taťkovi by se to určo líbilo :dizzy_face: No, vidíš...tak se nakonec balíček našel :grinning:
7. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
mona..super cena :grinning: je dobre ze se nasel
7. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj luci
7. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj Carcul :slight_smile: tak jsem četla, že jsi dneska nakupovala...ten teploměr jsi koupila v lékárně? :wink:
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
car tak nakonec nebudeš brát celý pokoj,. Já mam komodu s přebalovákem po malym tak chci jen postýlku a jediná podmínka aby měla stahovací bok :slight_smile: .
je to s nim těžký, je fakt že te´d za 14 dní docela začal opakovat slova a fakt se snaží a dokonce bez řečí nosí i ponožky i když na ně nadává :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
luci,jojo v lekarne :wink:

market,moc jsem chtela ale jak je podkrovni,tak to bude hezci takhle..jen postylka,komoda a pak naky pekny boxy na hracky..no a rovnou mu udelame tu satnu :grinning:
7. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Market, tak z Vikínka se stává šikula i rozumbrada :grinning: A co Ty? Už se cítíš lépe? :wink:
7. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Luci já si myslím, že by ti to v pohodě měli svázat. Řekneš jim, že si suroviny koupíš sama a že at ti to jen svážou a dají do toho nějaké ozdoby:slight_smile:. Kup to co má tvuj tatka rád, my kupovali různé klobásky a sýry, no a aby se neřeklo tak i nějakou zeleninku:grinning:. Dokonce jsem viděla svázanou kytici z cigaret:grinning:, když jsem kdysi obluhovala jednu oslavu:slight_smile:

holky jsem moc ráda, že se našel. Oni ho omylem dali jedné paní co toho má vždycky hodně a přibrali to i s tím mojim. Tak jsem ráda, že to paní ochotně vrátila :grinning: .
7. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Car, taky pěkné :slight_smile:
Moni,kámoška někde kupovala bavlněné plínečky s motivem třeba medvídka nebo tak a já je taky někde už viděla a jsou supér, jen jedna stojí kolem 30kč a taky chci koupit pod hlavičku aspon 3je.
Né vůbec, ještě mi sama doporučila oxamet. Nevím proč by to mělo škodit když si to stříkáš do nosu a pak smrkáš :grinning: Ale to se teda taky divím, že Tě málem seřvala.
7. říj 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Moni, teď jsem si vzpoměla, že jak jsem byla v lékárně pro kapky do nosu, tak mi magistra řekla, že v těhu se může užívat pouze ta mořská sůl...a ta mi teda moc nepomáhá :confounded:
7. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Zkusím zajít do jiné lékárny a uvidím...protože bez kapek se té rýmy nezbavím :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.