• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
u nás ženský doktorky stojí za 2 věci a já se před nima stydim :slight_smile: a co vim tak u nás ženský doktorky nemají ani UTz což je pro mě zákldní výbava u gynekologa :slight_smile: . Prosě k ženský nemam tu důvěru a v nemocnici UTz dělá taky spíš doktor a jen tam dělá doktorka a to je zase manželka mýho doktora a ta dělá jenom těhotný ale nikdy z tohp nemam dobrý pocit. Kort tenkrát na začátku jak se mě zeptala jestli je to chtěný těhu a v tý chvíli jsem věděla že je to v hajzlu a hned že jde o neprosperující těhu a hned ukončení ateď mě dělala screening a tak jsem jí to po vyšetření připoměla a sama řekla že mají letitou praxi ale bčas se stane zázrak a kdybych jí poslechla tak mam po revizi :frowning2: , takže vim že kolikrát je dobrý dát na svůj úsudek,ppochybuju že by mě po potratu řekli že něco po....i a já bych se mohla snažit znova a vlastně bych zabila zdravé dítě :frowning2: . a když mě pak v pondělí říká že je vše ok tak ani nic že mě chtěli dělat revizi, prostě pohoda a že jsem byla celý víkend v hajzlu, manžel i zrušil 2 kšefty že mě doma nenechá samotnou a spíš byla tichá domácnost. neměla jsem na nic sílu a oni pohoda :unamused: . takovéhle těhu jsem si nepředstavovala ani v nejčernějšim snu :unamused: , naštěstí jsme to zvládli a teď jsem v klidu ale po porodu to na mě asi padne až uvidim miminko a že tady nemuselo být. i když vim že by mě nechali v myšlenkách že to bylo špatný a muselo se to ukončit. Otázkla je jestli bych měla ještě sílu se znova snažit a cpít do sebe tuny hormonů :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
to je markét teda hrozný je to šílený co sis musela prožít. chudáku
7. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Suny no to abys už vyjela :grinning:
7. zář 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
JJ to jo no, neboj já to zvládnu ale to ten štrůdl vychladne. nebo hůř se sní a je to na prd.
7. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Holky vklidu, dneska jdu dělat tu žemlovku a štrůdl udělam asi o víkendu :slight_smile:
suny tak si můžeš zjistit vlak do té doby:grinning:
Kurnik nechce se mi, ale mám na ní chut:grinning:
7. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Co naděláš, celou dobu jsem chtěla jen jedno dítě a pak když malýmu bylo 2,5 tak jsem se zbláznila že chci ještě 1 a věděla jsem že to nebude zase jednoduchý a celý těhu bude opět rizikový ale tohle jsem fakt netušila. jediný co mě drželo nad vodou že nikdy vlastně miminko nebylo v ohrožení. Možná kdyby tenkrát nebyl pátek tak bych asi do špitálu nastoupila hned ale představa že tam budu celý víkend a na revizi bych šla až v pondělí a ani jsem nešpinila a nic mě nebylo tak jsem řekla že přijdu až v pondělí a hned v kartě mam napsaný že jsem odmítla hospitalizaci, jen bylo štěstí že se mimís v pondělí ukázal, už bych asi neměla sílu čekat na zázrak další dny :unamused: . Dokud tohle nebo i jiný problémy nezažije tak si říká že to ani nei možný aby se to stalo :unamused:. A pak už mě neděsilo ani to že nebudu těhu ale spíš narkoza protože je mě po ní vždycky dost zle :unamused: a představa že už bych neměla sílu na snažení doma ale šli by jsme do centra a těch peněz :frowning2: . takhle si možná nakonec prosadim i kočár do kterýho jsem se zamilovala, ale manžel ještě neví kolik bude stát :grinning: . Zjistila jsem že je problém sehnat 3 kolku kvalitní a za slušnou cenu takže nakonec budu muset za kočár dát víc než jsem chtěla, ale zase pak snáze prodam a minule tchán kočár zaplatil tak te´d by moh taky něco přidat :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Mony tak já asi ještě počkám když ten štůdl nebude, jsem vyčůraná přijedu na teplej.
Markét je to hrozný ale seš hodně silná, ale asi tě drží i malej že už ho máš že jo?
7. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, tak já ho budu dělat zítra. Chystám se na něj dlouho, mám vše i doma krom těch jablek, tak zítra skočím do obchodu a udělám si ho na odpol. Kdysi jsem ho dělala skoro denně, my ho milujeme teda já a miláček, malý fifrá :grinning:
7. zář 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo teda ted jsi mě mony uplně nahnala chutě takže asi si ho udělám taky, se budu opičit. :grinning:
7. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Víš co já si zažila v roce 2004 potrat a to bylo psycho, 3 revize 1 laparo a pak teprve se poved malej :wink: . Prostě Tě ani nic jinýho nezbývá jen si těhu prostě neužiješ, nejde to když máš z jakýkoliv kontroly strach co zase bude. i když teď už 2 ko byly ok :slight_smile: . myslim že jsme silný všechny a když pak čtu že někdo potratí těsně před porodem to bych asi ani já nezvládla :frowning2: . Měla jsem ne moc štastný dětství a od doby co jsem s manželem jsem víceméně štastná a na to že jsem papírově neplodná tak jsem doapdla ještě dobře :wink: . Ono asi mě Viki držel ale bereš to v tu chvíli jinak a vůbec nemyslíš že máš doma už 1 dítě ale že o miminku co je v pupíku třeba přijdeš :unamused: . Ale už teď vím že víckrát už nesmim zblbnout protože i tohle těhu fyzicky hůř nesu abudu ráda že to zvládnu do 30, nedovedu si představit být těhu ve 40 :unamused:
7. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoooj holky,nedocitam,copak je noveho...??jinak k dr.bych se taky stydela,ale ja mam supr doktorku,akorat k ni jezdim celkem dalku,mam ji ete od stredni a je bezvadna,tak jsem ji nechtela menit,to si radsi dojedu-dneska najit dobryho doktora je umeni
7. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Car ahojky, no jo je to umění najít super dr, já to umění asi nemám :angry:

Markétko, já jsem prostě hrozněj nervák a plašan a bojím se. ale tys toho teda zažila opravdu hodně no. snad to všechno bude ok a budeme mít v náručí ty naše pusinky.
Holky z těch tripple testů by se mohlo určit i pohlaví miminka že?
7. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Suny jo uděláme si štrůdl všechny :grinning: Já si ho fakt udělám, sním na posezení klidně i celý :grinning:
Carcul ahoj :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Fakt????
Já teda uplně miluju to syrový těsto lístkový miluju ho. mnam nebo možná udělám strůdl na slano
7. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
ahooj moni

jeeeeeeeeeeeeeeee strudl,mnaaam
7. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo jo miláček by mohl vyprávět, že předtím byla doba kdy skoro denně u nás voněl štrůdl :dizzy_face:
Sýrové, lístkové?
7. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Carculko tak máš zprávu a na příští týden se 100% domluvíme :slight_smile:
Sunysaro tak z triplů pohlaví nezjistíš :slight_smile: , jedině z plodovky nebo z UTZ. zkoumají 3 věci v krvi a dle toho Tě řenou riziko :wink:. To já jsem zase kli´das a hned tak mě nic nesebere, :wink:, manžel říká že to mam díky nelehkému dětství ale třeba vim že kdybych nikdy nemohla otěhotnět tak to by mě vzalo asi nejvíc. manžel říká proč že je plon ženskejch který d+ěti nechtěj a nepřijdou si méněcenný. jenže je rozdíl nechtít a když nemůžeš :frowning2:. To je asi jediná věc co bych asi nezvládla, prostě jsem dítě chtěla vždycky a teď se mě zbláznili hormony a chci další. manžel říkal že teda doufá že za 3 roky mě hormony zase nesemelou :slight_smile:, ale počítam že bude zase císař a do 3 císaře bych se bála a pro mě si mylsim jsou 2 děti akorát. teda doufam, manžel je zase takovej že by asi neodporoval :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Ne syrové jako neupečené.

car tak budeš dělat taky strůdl?
7. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Carcul, ty asi na sraz pak nepříjdeš, že? Asi nejsi z ovy, škoda, mohli bychom upéct štrůdl a dát si do nosu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Někde potajnu :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Markét já jsem myslela že podle nějakej těch chromozomů zjistí co je to za pohlaví no neva. tak to zjistíme v říjnu. to se dá vydržet no.

Já jsem hctěla děti dvě od malička jsem jedináček tak jedno je super dvě lepší no.
Můžu se zeptat kolik ti je let?
7. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
No a na brno se kašle???? Mony?????
7. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Uaaaaaa, tak udělejte piknik v ostravě a mě pošlete ppl kou kousek štrůdlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
V červnu mě bylo 29 :wink: , já právě chtěla jedináčka a to jsem říkala i po porodu jenže pak viki rost a už mě tolik nepotřebovala já nějak začla toužit po miminku :slight_smile: :slight_smile: . Navíc i doktor mě řek že pokud někdy chci tak radši hned, přece jenom léčba neplodnosti taky může trvat roky a po 30 plodnost klesá a už teď moje plodnost neni nic moc :unamused: .
Z krve zjištují jen hodnoty a pokud by byli hodně nízké nebo zase moc vysoké tak tam pk je riziko. Z krve nezjistí cromozomy plodu. já počítam že na tý genetice by to mohli říct :slight_smile: .
Jdu koukat na ty pitomce v superstar :grinning:
7. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Tak a žemlovka s jablíčkem a tvarohem je v troubě uff...mám toho tak pro 10 lídi, kurník co s tím budu dělat:grinning:
7. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Mony tak papat jíš za dva a s něčím ti pomůže manžel.

Markétko, já chtěla dycky dvě protože vím jaký je to docela těžký být jedináček. :cry:
7. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
no přítel to moc nemusí a zbytek když tak dovezu mamce, ta by se mohla utlouct po žemlovce:grinning:
7. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
mona...mnam zemlovka-sakra mi delate chute..

moni..bohuzel,fakt je to na me daleko... :frowning2:
7. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Mony promin já už jsem tě vdala. ale mamči vem uděláš jí určitě radost.
přemýšlím na co se budu dívat, mě nic neba. :wink:
7. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
sun...nene nebudu,ale o vikendu mozna udelam zemlovku :grinning:
7. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Nevím co nebudeš??? já se na něco ptala?
7. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.