• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Moni no ona mi řekla, že ono se neví jestli to škodí, že prý na to ještě nebyli žádné studie a proto mi doporučila tu mořksou sůl. Jenže ta je jen na vysmrkání a že se ti to uvolnuje od čela, ale nepomáhá to na rychlou ulevu, aby jsi mohla dychat. Takže na prd. Já si myslím právě, že by se taky nemělo nic stát než mi to řekla tak jsem normálně použivala sprej do nosu co jsem měla doma a v pohodě:slight_smile:.
Jinak já viděla plínečky obyč. bez obrázku za 20kč jeden, ale říkám hnusná kvalita. Tak pak dej echo kde jsou ty fajné plínečky.
7. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak mě v klidu paní kapky do nosu dala a jsem ráda, protože bez něj bych asi tedka umřela :frowning2:
Je to úleva jak hrom ... a na kašel mi řekla, že bych mohla jitrocelový sirup, že po konzultaci s dr. to předepíšou, ale jsem si říkala, že to ted kašlu, pokud to nepřejde tak za týden tak bych si pro něj zašla.
7. říj 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
luci ono se žádnýma kapkama nezbavíš rými, jen ti uvolní dychací cesty, ale ještě žádné kapky nejsou, které by léčili rýmu. Já na ní kdysi trpěla a opravdu to nikomu nepřeju :frowning2: . Chodila jsem i na inhalace atd. fuj :angry:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
car stejně pro malý dítě stačí postýlka a přebalovák se skřínkou. taky jsem říkala že jen postýlku a ten přebalovák, na ten jen koupim tu podložku a možná koupíme skříň jako police. Jinak chceme udělat plovoucí podlahu, já nějakou válendu a asi nic víc. myslim čím víc místa tim líp :slight_smile: .
luci právě malej nechce mluvit a až te´d se konečně rozkecává a le hlavně sprostý slova :grinning: ale hned je s nim lepší domluva a i proto jsem chtěla druhý až dýl a teď začíná být konečně i samostatný. 2 letý rozdíl by byl katastrofa, viki do 2,5 let jezdil v kočáru a až od 3 let jsme bez plen :grinning: . tobě nepomáhá ta mořská voda, já mam pro vikína tu od nivei a ta mu pomáhá :slight_smile: a já v těhu to řešila dětskýma kapkama a nebo super věc je BIOPAROX ten je i do krku a i do nosu a v těhu ho můžš mít a pomáhá i na začínající angínu :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ježíš fakt? Já si pamatuju, že za malého jsme kupovali obyč látkové bavlněné plínky 10ks za 80kč :grinning:
Jde vidět jak jen zdražují a na malých dětech chtějí vydělávat :confused:
7. říj 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
no když jsem nachcípana tak bych bez spreje do nosu ani nešla spát. Nemůžu usnou a když ano tak se probudím v sucho v puse a bolest čela. Takže ještě, že jsou ty spreje na rychlou úlevu. :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
No já dávám od pondělka malému nasivin dětský a pomohl mu dneska už rýmu nemá, jen kucká :slight_smile:
Zkoušela jsem ho taky, jen mi pomohl na 5 minut a za 5minut jsem mohla zase kapat.
Ten oxamet jsem si dávala cca ve čtyři hodiny a dotedka se mi dobře dýchá, vysmrkám se a supér, nemusím si ho ani často kapat.
7. říj 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
holky,ja co vim tak se fakt naky kapky do nosu v tehu nesmi..a ten biopharox je hnus ale ucinej :grinning: to ma market pravdu...
7. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky, já si dám na noc Paralen a ráno mi snadd bude líp :pensive:
Zítra ráno jedeme se spolužákama jednat do školy, taky si vyzvednout studentské karty atd. Navíc jsem měla dostat stipendium...a to asi taky nedostanu :rolling_eyes: Tak mi držte palce, ať aaspoň něco vyřešíme...
7. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
luci tak at ti to dobře dopadne. Snad přijdeš s nějakýma pozitivníma zprávama :wink:
7. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
luci,tak se taky pekne vyleci :wink:
7. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Holky prosím vás, co budu všechno potřebovat jako hygienické potřeby pro mimi. Nějaký asi dětský šampon, olejíček, vlhčené ubrousky, krém, ale dále fakt nevím :sweat_smile: . Jsem ostuda já vím :grinning: .
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: no hlavně v nose ale během pár dní je to super a hlavně se může i v těhu :slight_smile: což je málo co. já zatim držim a to už byl manžel a i teď malej nemocnej tak snad to zvládnu bez léků :slight_smile: .
za chvíli je tady manžel aobjednáme si jídlo. manžel pizzu, Viki chce tiramisu a já něco z číny :grinning:
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
kurnik market z té číny bych si taky něco dala:slight_smile:, ale nám tu nic takového nevozí a nebo o tom nevím:grinning:
7. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
mnaaam tiramisu :grinning:
7. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Moni kosmetiku si vybereš i sama, když zajdeš do obchodu a přečteš si vše co je tak z toho něco vybereš :slight_smile:
Hlavně na dupinu na opruzeniny něco :slight_smile: '
Já u malého měla odřejovku a ani jednou nebyl opruzený a hezky voní :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
No dělali jen pizzu a te´d dělají i čínu. už jsem zkusila kachničku a docela dost velký porce masa :grinning: a nějak na pizzu nemam poslední dobou chuť a malej je na sladký :slight_smile: . a já jsem na pálivý a monule jsem nechala jen omáčku a manžel říkal že to dítě ze sebe vypálim :grinning: , ales rýží mě to přišlo ok ale samotná bylo ostrá docela hodně :wink:
7. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Aha moni tak já kouknu, ale ještě to asi kupovat nebudu. Zatím budu mít dva balíky plen co byli v akci a budu ještě dál čučet po akcích, abych ušetřila ještě nějakou kačku:slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
mona a jaky pleny mas?
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
no ja ani nevím kupovala mi je švagrofka, prý nějaké heppy či co, že byla s nima spokojená, ale koupím si třeba ještě jednu značku a porovnám. Ale švagrovka říkala, že třeba ona nedoporučuje vůbec hugiis nebo jak se to píše, prý to tu malou řezalo. No budu dávat na její rady, když už dítě má:slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky a jakou odsavacku na nudle?
7. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
u těch plenek taky záleží na tom jak tu látku nebo jak to nazvat bude dětská prdélka reagovat. Někdo je opruzený a někdo né. Kamarádka tedka co má Natálku, tak kupovala pampers, malá jí měla pořád opruzenou a dr. jí říkala, že má vyměnit plínky a ono fakt, jak koupila jiné myslí, že ty hugies tak opruzeniny zmizeli.
Happy jsem kupovala malému po roce, než už přestal mít plínky, to byli takové jen nárazovky, protože bez pleny přes den byl docela brzy.
7. říj 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
tak holky poradte jakou znacku(nebo dve)mam koupit
7. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ale my jsme s plínama neměli problém, kupovala jsem nejprve pampers, pak tesko a pak už jak chodil na nočník a měl sem tam plínu tak ty Happy a vše nám sedělo :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
s odsávačkou neporadím, mám po malém a značka tam není a ani nevím jak bych vysvětlila jak vypadá :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
moni tak jsem zvedava jestli nakonec nakoupim dobre:slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ale jo, i prodavačka by Ti měla někde poradit :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
moni nemas naky napad co zitra varit?
7. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
:grinning: Zítra dělám polévku kuř. a kuř. stehna s brambor.kaší. Jinak se mi vařit vůbec nechce. Dneska jsem se dala akorát na knedlíky s tvarohem-koupené v obchodě :grinning:
Jinak nic extra to se ještě zítra budu přemáhat :confounded:
7. říj 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.