• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
:sweat_smile:
Jdu spát, tak dobrou :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
dobrou :wink:
7. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska prvaaaaaaa. :slight_smile: Za chvilku jdu k nasim, po ceste se stavim do obchodu s hadrama - nasi tam maji levnou Kiku, jestli to nekdo znate. Pak si dam obidek - mam slibenou krkovicku s bramborovou kasi, pak si s darcou hajnu a na 15:30h jdu plavat, uz se tesim. Jeste si koupim sampon na hlavu, tatka me to zitra obarvi. Abych na ty narozky nevypadala jak stara baba odrostla. :grinning:
8. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tek mě dneska nezačal moc dobře den. Nemohla jsem usnout a zabrala jsem tak po druhé hodině ráno a zase v sedm vstávat. No jsem uplně hotová, ani nevím jak jsem dojela do práce. Opravdu mi ten spánek chybí. A to když si představím, že dnes budu sedět do večera ve škole tak se mi dělá zle :frowning2: ... Snad se z té krize během dne dostanu :confounded: .
8. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mabe Kik znám, máme ho tu kousek.
Moni z toho si nic nedělej, já se nevyspala pořádně ani nepamatuji. Večer si lehneš a budeš spát jak zabitá.
8. říj 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Holky uvažuji o této hrací dečce :slight_smile:
Myslím si, že za tu cenu je supér a navíc ta paní má obchůdek tady, pár kroků od baráku.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18843078&tab=4

Tak nevím jestli to nebude moc to lehátko a toto, jestli bychom toho využili. Asi si poradím s drahou půlkou ještě .
8. říj 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni dečka je moc hezká a supr cena:slight_smile:...
8. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jo no, kamarádka mi říkala, že si koupila obyč. za 699,- , tak že nemám váhat, no uvidíme, ale asi si jí vezmeme :grinning:
8. říj 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
A to je někde obchůdek v hrabůvce? No dečku budu kupovat asi později, potřebuju ted koupit peřiny a povlečení atd., jen dostat vyplatu :unamused:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Tak jsem jí nakonec obj. :grinning:
Jo je to tady kousek, hned vedle Broadveje na Hlubině, jak jsou tady ty obchody, tak v té pasáži.
Mají tam strašně drahé věci, ale krásné, tak se právě divím, že tuto dečku mají jen za 500 :confused:
8. říj 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem došla od dr. obvodáka, tak mám další razítko, ještě mě dal žádanku na ekg, pak ještě zubařka a pak to snad bude kompletní.

Ještě se musím objednat na ledviny, měla jsem s něma problémy no a pak snad klid no.

Manža jde za chvilu do práce tak se odpoledne příjdu sem podívat, co nového? dočítat zatím nebudu nemám časek.

Tak poo papa
8. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Suny, nového nic :grinning:
Já ted vařím a mám už docela hlad, tak se těším až se pořádně po včerejšku najím :grinning:
8. říj 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Tož co je sváma? My už jsme po o, malý spí a já zajdu se psem, at ho pak nemusím tahat sebou :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Mony jsem tu, manža odjel a já jsem zas do noci sama.

Já měla zase špagety. jinak se máme dobře, včera ok, dneska docela slabo ale to počasí je hnus no.

Jinak už cítím malinké kopanečky ale stále čekáme na velkej ale nevím jeslti příjde.
8. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Suny my měli špagety předevčírem a ještě mám v mražáku plno suga-omáčky na ně, tak jak se mi nechce vařit si to vytáhnu a hotovo :slight_smile:
Suny ty kopanečky jsou supér, že? Zrovna mě ted mimčo kope jak odušu :grinning: Ale jsi pak klidnější jak ho cítíš :slight_smile:
No já byla ted se psem , měla jsem na sobě mikinu a myslela, že umřu :unamused: půlka října skoro a takové počasí :grinning:
8. říj 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
No myslíš teplo že? tady je hrozně vedro dusno taková sauna hnus.

Ale asi bude pršet je zatažený blé. my budeme o víkendu malovat. zítra valíme pro barvy a pak manža bude malovat já prý ne tak ubud u našich a petovi pomůže tatka. no pak ještě koupíme nějaký nový hrnce do kuchyně a pár tisíc ušetřených bude v trapu. a to mě volala kamoška že má pro mě hafo věcí pro malý.

Je to sranda ty pohyby, takový už fakt silnější tka nevím no. já přibrala už taky apson 7 kilo možná víc no. tak mám strach jak to pude dál. :wink:
8. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
jj teplo, nám tu svítí sluníčko a svítí do bytu :frowning2: Tak mám zatahnté žaluzie, ale i tak je tu vedro. :confounded:
malý se zrovna zvbudil a je protivný jak nevím co :angry:
8. říj 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Jejda tak to sluníčko pošli sem tady je zataženo, hnus.
Jinak třeba je blbý počasí a malje se nevyspal dobře. chudáku. :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
no asi jo, spal chvíli, je to na prd.
8. říj 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
No tak je mu třeba teplo nebo se mu něco škaredýho zdálo.
tak mu zkus udělat krupičnou kašičku a namaluj mu na to kakaem obličejík jak se směje. :grinning:
8. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Už je v klidu, dívá se na pohádky :slight_smile:
A já ted dělala pořádek ve fotkách, ufff mám to hotové, ale , že tam byl binec :frowning2: Některé fotky i 3x a že jich bylo :confounded: Ale udělala jsem si pořádek a jsem spokojená :slight_smile:
Já už chci aby se ochladilo, mě už normálně to slunko leze na nervy, se to už táhne dlouho.
Krupici on nejí :grinning: Většinou jí vyblinká zpátky. Ale já bych si něco dala :dizzy_face:
8. říj 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
ahojte tehulky ako sa dnes mate?aky jedalnicek hehe?
8. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak ve škole na houby...víc by se ale hodilo nějaké sprostější slovo...Budu tam muset ještě příští týden...moje nervy!!!!! :angry:

Moni, jak Ti je? Už lepší? Já nemám horečku, ale rýmu pořád jo...odřený nos mám, až hrůza :pensive:

Čauky Suny :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj Luci a mona :slight_smile:
Dnes už je to o mnohem lepší jak včera, taky pořád smrkám jak střelená a nos ani nemluv jak mě štípe :frowning2:
Tak ještě, že horečky zmizeli, tu rýmu už nějak doklepeš a za chvíli bude fajn :slight_smile:
Jen mě se.., že jsme v takovém počasí zaleznutí doma. Malý už nesmrká, ale ten kašel :unamused:
V noci se vzbudil na záchod a jak usínal tak se až dusil, musela jsem mu dát půlku dithiadenu a po půl hodně se zklidnilo kašlání a usnul.
Hlavně at to stou školou brzy vyřešíš, je to děs, co se všechno děje, samé starosti co :frowning2:
8. říj 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni, takže máš malého doma, co? A jak s tou školkou? Budeš ho tam ještě dávat?
Ani nemluv...pořád se ohledně té debilní školy rozčiluju...do 20. října musím přestoupit na jinou školu, protože jinak ztratím status studenta a musela bych někde začínat úplně od znova...ach jo :frowning2:

Zítra si volám na výsledky výtěru z krku, tak snad to bude ok...a taky na výsledky tripple testu...doufám, že to bude v pořádku :confused:

Já jsem dneska byla u našich na obědě a snědla jsem dva úplně plné talíře houbové polívky k tomu chleba a nádivku s kuřecím masem...a pořád jsem měla hlad...poslední dny mám čím dál větší hlad a nemůžu ho zahnat :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Jj je doma od pondělka a snad v pondělí půjde do školky. No já jsem tam ráno volala do školky, jak by to bylo kdybych ho odhlásila, že je věčně nemocný a já těhotná, že to tak nejde a musela bych i tak platit školné, což je škoda, tak ho tam dávat budu, ale sem tam. Budu to nějak prostřidávat.
Fakt? Tak to hlavně vyřeš, at nemusíš nastupovat někam od znova :frowning2:
Jo no, taky mám pořád hlad :confounded: Bych pořád jen jedla a všude je psáno , že si máme rozdělit stravu a jíst třeba co 3 hodiny a nepřejídat se :grinning: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já to neřeším...jsem ráda, že po těch ukrutných nevolnostech v prvních třech měsících můžu normálně a s chutí jíst...ty brožurky a knihy atd. zřejmě většinou píšou chlapi doktoři :grinning: a ti vůbec nemají páru o tom, jaké je to cítit se těhotně :wink: :grinning: všechno mají jen naučené a nastudované :sunglasses: :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
No mě u malého dr, říkala, že se nemám přejídat a jíst pravidelně :wink: Protože u malého jsem přibívala víc jak ted :sweat_smile: :grinning:
Ale taky to neřeším jím si jak chci a ani to nejde nejíst, když mám co chvíli hlad a na něco chut :grinning:
8. říj 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Já vím Moni :slight_smile: to byl vtip :wink: vím, že bychom měly jíst častěji, ale jak říkáš...nejde to...No, a už mám zase hlad, tak jdu nachystat večeři :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Zrovna jím taky :grinning: tunákovou s chlebem a to jsem před chvíli měla ještě zbytek ovocného kokteilu.
A večer ještě si dám kuře s bramborem :grinning:
Nech si chutnat a co chystáš dobrého?
8. říj 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.