• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jsem tu, byla tady mamka tak jsme plánovaly to malování a co budeme chlapům vařit a tak. dala jsem si malý kafčo tak je mě malilinko ale fakt malinko líp.

Ted přemýšlím, co si dám na večeři ale nic mě nenapadá. dala bych si paštiku ale tu nemůžu, prý. tak nevím
8. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Suny já si kupuju cibulák a normálně ju jím :grinning: Moc mi chutná, a proč by se neměli?
8. říj 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
Já nevím ale dám si ju kašlu na to mám chut. cibulák co to je???
8. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem uplne grogy. Jak jsem nic nedelala 4 mesice, tak jsem unavena, ale jinak super relax, i do vody jsme vydechovaly vzduch, splivani a tak. :slight_smile: A to ve slane vode. :slight_smile:

Jak se mate?

Jo a koupila jsem si svetr, teda bez rukavu s kapuci, pod to triko a hotovo, je teda nad kolena dlouhej za 300Kc.
8. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
To je taky paštika, jen né v konzervě ale kupuje se normálně na váhu :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
mabe ahoj. Supér kup, v tom Kiku? :slight_smile:
Tak si aspon zarelaxuješ
8. říj 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Mabe plavčo super? to je fajn.

To neva že je dlouhej aspon ti bude teplíčko.

MOny aha no prý se nemá no játra a tak ale kašlu na to, nejím ji furt. je mě zas nějak divně tak fakt netuším co to je chjo teda.
8. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj moni, jojo v kiku jsem ten svetr koupila. :slight_smile: zarelaxovala,ale jsem unavenoucka
suny, on je naschval dlouhej :slight_smile:
suny aha, no té játry tam nebude dost si myslím, né :grinning:
to je teda děs, musím malého nitit do večeře i všeobecně, nechce jíst, potvora jedna :angry:
8. říj 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
holky, ja mam na neco chut. po ceste domu jsem si chtela koupit nejaky zakusek, ale uz meli v cukrarne u nas zavreno. a tedka me napadlo, ze si udelam krupicovou kasi. :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Mony to se u dětí stává že nechcou jíst? ne ?
dneska mě kamoška volala že její dvouletech chlapeček nechce jíst. no.

vůbec.

Mabe tak to jo já to blbě pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
zitra jdu rano krev na ty triplle testy. pak nakoupim a budu delat smazak s hranolkama na obed. Dneska jsem byla u nasich na obede a zitra tady bude tatka. Mamka je v praci a tatka ma volno, tak pujde delat dedovi nahoru elektriku.
8. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
suny trosku blbe :grinning:
8. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Mabe, tak pošli porci, taky bych si krupičku dala, jen jí nemám doma abych si jí udělala :frowning2:
Suny, no on mi jedl do 3 let, neměla jsem sním problém, ted má období, kdy do něj musím něco nacpat, protože by nesněd sám nic, teda jo, ale 3 lžičky a konec :grinning:
Tak ho ted musím krmit já a je na zastřelení, mami mě bolí bříško už nechci a pořád zkouší :grinning:
8. říj 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
No mabe já vím, no ale určo ti sluší. :grinning:

Jééé smažák. já si dala rohlík a půl s paštikou a ještě mám na něco chut fakt se do jídla musím nutit nechápu to.

Mony třeba mu fakt není dobře. :frowning2:
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Suny to určitě né,poznám kdy zkouší a kdy mu je opravdu blbě :wink:
8. říj 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
Aha tak to máš už v malíku.

Přemýšlím, co si mám ještě dát, asi něco sladkýho. nevím
8. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
No jasně :slight_smile:
Já si dám kuře a pak bílou čokoládku :slight_smile:
Jéj to zas bude váha příští týden na poradně :grinning:
Jdu ho osprchnout.
8. říj 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
suny, neco sladkyho. ja se chystam tak za pul hodky na tu krupicovou kasi. :slight_smile: manza nechce, takze jenom z pulku hrnicku. :slight_smile:

moni, to musi byt teda nervy to papani
8. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Fakt si takhle dopřáváte???
Já jsem úplně v háji nutím se do jídla vůbec nemám hlad. chjo.

Krupičku bych si nedala já to sladký nějak nemusím nevím co si dám, ale na něco sladkýho chut mám po dlouhé době. tak nevím mám tam budchtu koblížky nebo linecký. :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
suny, jakpak to, ze nemas hlad? Ja bych mohla jest porad, ale pak me je tezko a s tou zacpou to neni dobry. Teda dneska jsem trosku byla od pondelka. Ty mas teda toho sladkyho, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak přijdi seš od nás kousek. :grinning:
je tu dost pro obě.
ty jo holky já nevím co to je zase, slabo pořád nechápu to.
8. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
suny, tak si to napis a pak to rekni tomu dr. treba mas anemii anebo je to proste tehu, akorat to mas horsi nez ostatni. ja uz jsem dost unavena, abych zasla. :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
tak snad někdy zajdeš. :grinning:
Nevím co to je no musím to ještě vydržet ale prostě je to hrozný se bojím že sebou švihnu blééé
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
tak chod opatrne a nedelej prudky pohyby
8. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoooj holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
No tak ted jsem málem omdlela jen ležím byla jsem už aji zvracet a to jsem myslela že se sesunu. návaly horka, pak zima už mám druhý tričko propocený. ty jo nevím co to je. do toho ty záda, nemůžu se ani napít pač se neudržím na nohách. fuj
8. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Mabe no ani nemluv, ale s dětma je to celkově o nervy někdy, někdy často :grinning:
Suny, já bych to taky řekla dr. ona Ti poradí :wink: Tak odpočívej
8. říj 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
suny, tak lez a nic nedelej a opatruj se
8. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.