• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car ahoj :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Jo tam jdu za týden. su ráda že ležím tak si s váma píšu v leže, mám chvílama uplně tmu před očima. manža je na šipkách a kvůli mě přerušil zápas a jede domů a já si připadám jak debil že kvůbli mě jede dom.
8. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
suny, lepsi aby nekdo s tebou byl. Pijes dost? Teda ty mas stavy. :unamused:
8. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už jsem ze školy doma, uff písemku z AJ mám za 3 takže pohoda:grinning:
ted do sebe tlačím rohlíky s kuřecí šunkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
no nevím co to je no. ale asi jsem v těhu chytla všechno tohle je hrozný no.

piju no dneska tak litr a půl víc ne no. a to jsem měla malý kafe. dolezla jsem po čtyřech na záchod večeře šla ven a v půlce cesty zpátky jsem si musela sednout na dlažbu. ty jo lozím po čtyřech do toho záda. super.
8. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
MOny jsi šikulka. že ještě zvládáš školu
8. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
monako, gratulujuuuu :slight_smile:

suny, je me te lito. :confounded:
8. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
mabe dík no, nevím co to je, ale malý kopalo tak to je snad v pohodě, já dycky zpanikařím když mám tady ten stav že omdlím. bojím se toho
8. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
mona..supeer :grinning:
sun..nevystrkuj ani nos z postele,pekne lez
8. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Moni, supér, šikula
Suny, tak to je hrozné :frowning2: To si to těhu moc neužiješ... Tak odpočívej a řekni to dr. nesmíš být tak slabá. Ona Ti poradí určitě co a jak , třeba Ti nasadí vitošky :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
Mony tam jdu až a týden tak to musím nějak asi vydržet nebo co už to tak mám týden fakt je to hnus.
8. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
suny, taky si myslim, ze ti chybi nejaky vitaminy. ja jak jim tedka to zelezo, tak se me hlava vubec nemota.

carcu, ahoj
8. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
mabe a to železo ti musí nasadit doktor???
8. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
no a holky jakpak se mate jinaaac,co novyho?

mabe,zitra budu drzet palce :wink:

sun,tak dr zavolej
8. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
jj železo je většinou důležitý
8. říj 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
holky jdu papa
8. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
carcu, proc zitra? aha, to jdu dat jenom krev a vysledky az do 3 tydnu. Ale jinak diky.

suny, zelezo si muzes koupit i ty, ale na predpis je to ucinejsi. Ale ja si myslim, ze potrebujes krev a podle toho ti daji vitaminy
8. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
papa suny
8. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
holky děkuji moc, ale byla to jen taková malá písemka, teprve to všechno začne, bude to mazec, ale nějak to zvládnout musíme:slight_smile:

sun tak to mi je líti, že ti není dobře, určo to řekni svému dr.

carcul u mě nového nic a co u tebe? kupovala jsi ještě něco??
8. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Suny pa
8. říj 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
mabe,aby krev dopadla dobre ne :wink: ikdyz vysledky nebudou hned

mona....no dneska mi nebylo nej tak jsem cely den nevytahla paty..akorat ted pujdu trochu uklidit¨

sun..paa
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
car tak já myslela i přes net nebo něco:slight_smile:, ale taky mi v poslední době není dobře, jsem horzně unavená a hlavně mě pobolívá břichu, asi mi pomalinku roste bruško. Jinak já čekám ještě na vyplatu, pořát jsem jí nedostala, abych mohla pokračovat v nakupovaní, chci to mít vše hotové do prosince. :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
ted zjistuju jaky chuvicky koupit,jinak zacnu nakupovat poradne po pondelku(kontrole)..pristi tyden objednam komodu,postylku,povleceni,perinky,chuvicku a velkou darkovou sadu od aventu(odsavacka,sterilizator,flasky) a pokud uz budu vedet pohlavi zacnu nakupovat i ostatni veci...no a ted mi ma prijit ta decka ,kos na pleny...
8. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
car no já chuvičku kupovat nebudu u nás je to zbytečné v bytě. Ale nevím jestli kupovat ten monitor dechu, protože mám z toho strach, když se na tom kdysi uškvařilo dítě :frowning2: . a kde kupuješ peřiny a povlečení? Já se právě na ně chystám až dostanu prachy. Darková sada od aventu? to se prodává na netu???
8. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning: :grinning:
Já monitor dechu mám a věř tomu, že jak budeš bez něj, bude se Ti špatně spát, bude malého pořád kontrolovat, tak budeš klidnější, protože ho to bude hlídat, já bych teda bez toho nebyla ani náhodou.
A prosimtě nežer tak některé příhody :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Víš kolik mamin používá chůvičky? I v porodnicích je mají....
Já si jdu zítra pro tu deku hrací, tak už se těším :slight_smile: Mají jí v tom obchodě drahší mi psala. Že se musím připomenout, že jsem si jí obj. přes mmb myslím, že psala, že stojí jinak 699,-
8. říj 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni ono se to právě stalo v nemocnici u čerstvě narozeného miminka. Nevím jestli to kupovat či ne, ještě si to rozmyslím, ale kdysi to taky nebylo a žijeme :grinning: . No musím to ještě zvážit:slight_smile:....jak to, že ji má na mmb levnější a v obchůdku drahžší, to nechápu :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
jojo na netu to maj(ale zas si to najdi nejlevnejsi pres seznam,jsou tam markantni rozdily),jinak mi mame barak,takze chuvicky urcite,jen vubec nevim jaky mam koupit(nazory se lisi)..a jinak monitor dechu nam pujci zadarmo jak jsme kupovali kocar takze super...
jinak perinky zatim nevim-bud na strankach jak budu objednavat postylku(pry je dobra,jedna holcina z toho objednavala) a pak se ete rozhoduju mezi perinkou s outlastem,coz reguluje miminku teplotu a neni mu horko ani zima-proste se prizpusobuje,ale je drazsi a ten rozmer by mi nesel do povleceni ktery chci,tak nevim co mam koupit

libi se ti tohle povleceni?? http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=978954
me jedno z nejvic,takovy jednoduchy a tim moc hezky

jo a vlastne jsem objednala kojici polstar xxl s dvema povlakama
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
No Moni kdybychom všechny tak uvažovali, tak nekoupíme vůbec nic, víš kolik toho je dneska škodlivého a ani o tom nevíme ? :wink:
A navíc se to stalo asi jednou z x milionů chůviček :grinning: Já jsem teda ráda, že to mám, u malého se mi klidněji spalo ajinak to nebude ani ted :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Na netu to máš většinou vždycky levnější jak v obchodě :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Moni dítě se sice uškvařilo ale to mebyl monitor dechu ale když šlo dítě na nějakou operaci a pod sebou mělo vyhřívanou podložku a místo aby jen hřála tak pekla :unamused:
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.