• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul to povlečení je krásný, taky mám rýda jednoduché věci, jsou tím krásnější:slight_smile:....Jinak chuvičku v baráku rozhodně ano, kdybych měla barák tak je to jasná volba, ale v bytě kde jde slyšet všechno je to zbytečné :slight_smile:. No na ty peřinky se pojedu podívat do makra nebo já nevím. Poptám se mamky ta se v tom vyzná:grinning:
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
moni,taky si myslim ze clovek by nekoupil nic..a urco ho chci,pro jistotu...vim ze i jedny mamine z okoli to malou zachranilo
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Markét já si říkala, že na monitoru by se uškvařilo, že to nehřeje jen vnímá srdíčko a dech, ale nechtěla jsem to spát, protože jsem to neslyšela tak nevím, ale bylo mi to divné ....
Chudák dítě, božátko :frowning2:
8. říj 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobrá holky já vám to neberu :grinning: , jen si touhle koupí nejsem jistá, na to je ještě stejně čas. :wink:
8. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj market...

mona...jeee,jsem rada ze se ti taky libi :grinning: no udelam bezovy zdi ,koupim bezovy povleceni a tim muzu davat pestry barevny doplnky(vsehochut od ruzove,modre az po cervenou,zelenou atd) a bude to furt pekny :grinning:
8. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Carcul, jo no. Nevíš co se stane, třeba může blinkat nebo se v noci poblinkat-zadusit nebo něco a je to opravdu pomoc, mě by nenapadlo, že bych to neměla doma, taky už jsem hodně slyšela, že ten monitor zachránil dost dětí. A tak 2 roky zpátky si pamatuju, že několik případů po sobě bylo v telce v tel. novinách.
Kurna ted jsem si vzpoměla, že malý měl pod sebou v nemocnici chvíli taky hřejivou podložku, brrr...
8. říj 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
no bylo to tenkrát i dost v televizi a spíš si mylsim že pochybil personál když dítě při zákroku nekontroloval :frowning2: . to že jsem prodala monitor dechu mě asi štve nejvíc ale budu ho muset zase koupit. byla jsem daleko víc v klidu a do dneska nevim když začal pípat jestli to byl jen planý poplach. malej měl 3 měsíce a až když jsem s ním zatřásla tak se vzbudil :unamused: , sice pak houkal i zbytečně ale to mě nevadilo. mohli jsme v klidu spát, protože viki se budil jen 1 za noc :wink:
8. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Moni, tak nad tímhle bych nepřemýšlela, může Ti zachránit nedej bože dítě. Ale záleží na Tobě, půjčije se to i v nemocnici. My měli půjčenou na půl roku nějak za 600,-, a pak jsem měla strach jí vrátit a zase dávat 600,- tak jsme jí vrátili a koupili si svou, sice byla drahá, ale je to k nezaplacení a použijem jí i ted.
8. říj 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul já bych chtěla taky takovou barvu, mám oranžovo červenou ložnici a chce to něco decentního, at to tam nevypadá jako v cirkuse:grinning:..no a znáš na tohle povlečení nějaké názory? Jako materiál atd. nechci povlečení kupovat přes net, když si to nemůžu omakat:grinning:. ale na doporučení dám:slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj car, jakej jsi objednala kojo polštář a hlavně jaký povlak :slight_smile: . Já furt doufam že v úterý se mimís ukáže a jinak nevim jaký barvy vzít?
8. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
no radsi vyskocim x -krat zbytecne nez aby jsem nevyskocila...holky do kolik mesicu o nechat pod mimi??
8. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Car já ho nechala do roka :grinning: Mě to i v nemocnici říkali, že pro klid duše nechat do roka.
8. říj 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
malej byl v postýlce jen do 8měsíců, ale tak po 6 měsících jak už se dítě hodně převaluje tak to řvalo i zbytečně, ale to mě nevadilo, já jsem fakt byla klidná navíc nám v nemocnici říkali a´t to radši koupíme že když jsemměla tu cukrovku tak někdy víc usnou aněkdy se zapomenou nadechnout. jinak se používá tak cca 1 rok :wink:
8. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo no, nám to taky párkrát zařvalo zbytečně, že spal na druhém konci než byl, ale taky jsem byla klidnější a raději vstala na poplach, než aby se pak mělo něco stát.
8. říj 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
než byl monitor "tam chybí" :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
moni dekuju :wink:

market,najdu to a poslu ti to..

mona..pry je to povleceni pekny-rikala holcina co ma i tu perinku z tech stranek..tak ho asi taky risknu....je fakt hezky-na netu a dobra cena
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
car dík, já mam už jeden v plánu a už je to akutní ale nechci riskovat s povlakem. 1 vezmu neutrál ale ten 2 chci bu´d růžový nebo modrý :wink: . ty budeš mít i nebesa :wink: . I na MMB si tohle povlečení holky chválí tak pokud se Tě líbí tak do něj jdi :grinning:
8. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Carcul je právě krásný a cena se mi taky líbí, kurnik jen musím počkat na vyplatu :grinning:. A k tomu jsou i ty nebesa??
8. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
car to povlečení je hezké, ta barva je taky pěkná, bude to mít hezké :slight_smile:
vypadá to pěkně......
8. říj 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
market uz jsem ti to poslala:slight_smile:jee a fakt si ho tam chvali?to si me potesila..jinak nebesa vemu jedny aspon pro maly mimi(pry se citi ty deti lip jak je to uzavrenejsi) a pak je tam uz davat nebudu..koupim i druhy povleceni do bezova at se mi hodi kapsar(ten vemu jen bezovej z kolekce tohohle povleceni) k obojimu....no a pak mozna koupim bezovou moskytieru(jako takovou jak nebesa jak to das kolem)
8. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
maš vzkaz, mě to nejde otevřít :frowning2: . Kdyžtak hoď odkaz sem. Nobo mě jen napiš její ID. Chodíš taky diskutovat na MMB, já jsem tam dost často :slight_smile: . já nebesa nechci, chytá se na to prach, ak budu kupovat jen povlečení a mantinel :slight_smile: . Chválí si to, tam většinou jdu pro rady :wink:
8. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
moni dekuju :grinning:

mona,muzes je mit a myslim ze i nemusis,to si tam najdi :grinning: pak se lisi cena podle toho jak velkou sadu chces :grinning:

market....http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21978161

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=468061

a vzala jsem vzory 34 a 33

a ty mi posli odkazek na ten svuj :wink:
8. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
My máme žluté nebesa s medvídky i povlečení stejné, tak uvidíme jestli je tam dáme :slight_smile:
Jsem debil, ale ty nebesa drží na železných tyčkách a já mám strach, že se to uvolní a spadne na mimi :grinning:
Malý je měl chvíli a pak strachem jsem je sundala a měl jen kolem těch šprušlí aby se nebouchl a povlečení takové. :sweat_smile: Nevím bylo to takové jakésik divné i když je to většinou u těch nebes takové, já z toho měla strach. :grinning:
8. říj 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
moni...zluta je taky peknoucka :grinning:
8. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak to vypadá taky dobře :grinning: . Já chci tenhlehttp://www.dracek.cz/kojici-polstar-sada-terabag-comfort/kojici-polstare. na kolik tě to vyjde i spovlakama?. a asi se taky do něj dá dosypat viď :wink:
8. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
:grinning: No my měli na bytě takový světlě žlutý pokoj a nic jiného se nám tam jako barva nehodilo, tak jsem si koupili žluté i když jsem chtěla tmavší pro malého, ale nehodilo by se to ke stěně. Ale ted nevím jestli to mimču dám :grinning:
8. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
moni,ale zas kdyz uz ho mas-skoda nevyuzit...

market 850 vyjde s tema povlakama..jinak je pak o trosku mensi a levnejsi...ale ja chtela tenhle veeelikej :grinning:
8. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdete někdo na ten 3D utz? Já uvažuji, že bych nešla :unamused: Když jsem nebyla ani u malého, vůbec nevím.
8. říj 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Carcul já vím no, já mám strach jen z těch nebes :grinning: No uvidíme :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.