• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car tak to jde, to je skoro jako ten můj, ale ty tam máš na výběr z hodně povlaků :slight_smile: .
Moni tak na 3D jsem už objednaná a fakt se těšim. bohužel u vikína jsem o tom ani nevěděla a u nás ho začli dělat až 10 měsíců po jeho narození :grinning: . ale myslim že jako památka je to hezký a člověk kolikrát vyhodí víc než 1000 za blbosti a tohle si mylsim že stojí za to. mě zapnul doktor asi na 1 minutu 3D v 17t a bylo to něco jiného :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
No já uvažuji, že na něj nakonec nepůjdu. Co tak poslední dobou čtu tak mimčo se třeba neukázalo. A tak raději si ty peníze odložím něco jiného :slight_smile:
Ale ten co chce jít at jde, určitě to bude supér
8. říj 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
moni ja jdu na 4 D..26.rijna
8. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak pak poreferuj, kolikátý tt budeš? já jdu 2. 11 :grinning: . ale 22 mam rizikovku a 23 jdu na srdíčko :wink: .
Moni je jasný že kdo chce a´t jde, já tentokrát chci a snad mimís nebude koukat do placenty a mylsim že i na 3d by mohli pak potvrdit pohlaví :slight_smile: . já ušetřila 1000 za screening tak to dam za tohle a i kvůli tomu aby jsme pak vikínovi mohli mimčo ukázat ja k :slight_smile: vypadá
8. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jj snad se Vám ukáže v plné parádě :slight_smile: Stím pohlavím budu věřit akorát dr., a pak mi to může potvrdit nějaký velký utz na který mě bude dr. posílat :slight_smile: To 3D asi kašlu, ještě se zeptám drahé půlky jak to vidí, ale já ho tak nepotřebuji :slight_smile: Stačí mi fotečky.
8. říj 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
market tak mě se zrovna mimčo čučelo do placenty :slight_smile: , ale občas nám natočilo hlavičku z profilu. Paní dr. říkala, že mám ještě štěstí, že se mi tak hýbe, jinak bych z toho nic moc neměla. Ale bylo to fakt super se na něj koukat. A hlavně mi potvrdili to pohlaví, co jsem vlastně chtěla potvrdit ještě od jiného dr. Nám se to s přítelem moc líbilo :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
No právě, ale když jdu ve 22 tak by třeba řekli přijdtě za týden ale snad bude koukat i na nás a z profilu mě to stačí, hlavně to pohlaví no a spíš že je to pak památka tak si to nenecham ujít. navíc nemusim nikam jezdit, asi kdybych jela do jinýho města tak na to kašlu. už te´d jezdim skoro každý týden někam :unamused: , ale už před těhu jsem říkala že když se to povede a budu těhu tak na to půjdu a stim že pak malýmu to taky můžem doma pustit :wink:
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
market..budu asi 23tt,myslim....uz se tesim :grinning:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
no tak to budeš jen o týden, tak pakporeferuj a hlavn jak je dlouhý záznam :grinning: . já jdu te´d v úterý na UTZ tak snad už taky budemvědět co to je a ten kojo polštář je docela akutní :wink: . záda bolí a v noci ani nemůžu spát :unamused:
8. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Já ted byla se psem a fůůůj ta atmosféra venku :frowning2: Tma, ticho jen fučení větru šlo slyšet, nikde nikdo, jsem si připadala někde, kde jsem úplně sama a bála jsem se, samé křaky tady, fůj :grinning:
8. říj 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
market a proc nevemes neutralni potahy?
8. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
moni,by se mi ted ven taky nechtelo..brrr
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Carcul :grinning:
Jdu do hajan, tak papa :slight_smile: hezké sníky...
8. říj 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
8. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Je dneska jsem první :grinning: , taky jednou :wink:
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak krev odevzdana. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Právě jsem volala na výsledky Tripplu a bylo mi řečeno, že je 100% negativní :slight_smile: :dizzy_face: Já mám takovou radost :slight_smile:

Ahojky Market a Mabe :slight_smile: jak se dneska máte?

Holky, jak jste říkaly, že se jmenuje ten lék, který pomáhá? Biopharox? A to jsou kapky nebo sirup?
9. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ja mela bioparox, je to sprej do nosa i do krku - predepsala me to obvodacka, tak nevim, jestli to bude volne prodejny a jinak sem si jeste koupila Jitrocelovy sirup.

luci, gratulujuuuuu. Ja jsem teprve dneska odevzdala krev. dlouho jsem se rozmyslela, jestli tu krev dam. Jinak delam na obed smazak aji tatkovi, je u dedy nahore a dela elektriku. A jinak valecka. Zitra bude narocnej den. Rano jedem pro vozik za auto na inzerat mimo brno, pak si vyzvednem u kamarada kadibudku za odvoz a odvezeme si ji na zahradu - abysme mely pri stavbe kde kakat. :slight_smile: no a na 17h jdeme na ty narozky - bude nas tam cca 20 lidi drsny. Tesim se na to, dlouho jsme se vsichni takhle nesesli. A budou tam i dve deti - 1,5 a 2 roky. :slight_smile:

Holky, kazdej den uz se me tedka zda o mimiskovi. Dneska zase, neumela jsem kojit. Vetsinou neco neumim. Asi je to v podvedomi, ze mam strach, abych vsechno zvladala.
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Mabe, děkuju za info :slight_smile: Jitrocelák nemůžu, jsem na něj alergická :pensive: A taky díky za gratulaci, myslím, že jsi udělala dobře, že jsi na tu krev šla...sice se delší dobu čeká na výsledky, ale hodně mě to uklidnilo :slight_smile: Já mám podobné sny, dneska se mi zdálo, že mi vyšly špatně ty testy...to víš, před spaním jsem myslela na to, že si tam mám ráno zavolat a hned takový sen :confounded:
Já dneska budu vařit bramborový guláš, manžel mi dal tip...že by si ho dal, je to hračka, takže jsem neprotestovala :wink:
My se dneska chystáme na nákup, ale až k večeru, mě se totiž vůbec nechce :rolling_eyes:
Takže rozjíždíte stavbu? Nám teď doma rekonstruují první patro a je to peklo, teď dělají podlahu, zateplují a přibíjejí desky...to je radost! Kravál celý den :angry:
9. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Luci BIOPAROX a je volně prodejný. Je to spray a má tam 2 nástavce a bu´d do pusy nebo do nusu am vždycky hned zabral.Jinak gratuluju k tripplům, hned je člověk v klidu vi´d :slight_smile: . Já sice dneska nevařim ale musim jít na nákup na víkend a taky se mě nechce :unamused:
9. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já mám od rána veselo, v poslední době jsem chytala takové malé křeče no pravého lýtka, ale dneska to bylo brutální. Svíjela jsem se v posteli tak 10 min. Volala jsem mamce jestli to může být z těhotenství a ona říkala, že ano, že to u segry taky mívala a chytla to dokoce i při porodu :unamused: . Až půjdu k dr. musím se ho na to zeptat, jestli mi třeba nechybí nějaké vitamíny.

Luci gratuluji k testům:slight_smile:

Jinak holky mě se taky často zdá o miminku, ale to asi proto, že večer se nejvíc ozývá a tak na něj myslím než usnu. Nedávno se mi zdálo jak ho chovám a předávám ho příteli a div na něj neječím at dáva pozor:grinning:
9. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Market, a nevíš, jestli pomáhá i na kašel? Mám pocit, že mi ty bacily cestují z místa na místo...jsem se celou noc dusila...no, fuj!!!
Děkuji moc, to víš že jo, hned jsem klidnější a jsem strašně šťastná, že jsem všechny ty testy podstoupila...nelituju, když je dneska ta možnost :wink: :slight_smile:
Já už si dělám seznam na nákup :wink: Chtěla bych o víkendu upéct bábovku...svou první :grinning:
Market, doufám, že se nebudeš zlobit, že jsem kopírka, ale objednala jsem si dneska ten kojící polštář, který chceš ty...nevadí? Já jsem hledala a tenhle se mi zdál fakt nej...i co do ceny atd... :sweat_smile:
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Moni jestli máš křeče tak si kup magnezii, já vypiju tak 2 lahve a mam na chvíli pokoj nebo pak koupit magnézium v lékárně, většinou se bere rozpustné :wink:
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Moni, na křeče je určo Magnesium...ségra to tak taky měla a musela ho užívat :wink: Už jsi v práci? A co výplata? Už se šéf rozhoupal? :angry: :wink:
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
na kašel nevim, já kašel řešila dětským sirupem na kašel a ten bioparox je i třba na začínající angínu :slight_smile:. Já to tzaky říkám že kdyby bylo 10 testů tak na ně jdu, alespoň vim že jsem udělala maximum :slight_smile: . 1 bábovka :slight_smile: , tu jsem dělala snad v 9 letech, taky bych si dala, malej je miluje tak mam dost receptů ale s cukrovkou bych asi neodolala :unamused: , tak mu koupim sušenky a to mě neláká :wink: .
to je dobře, mě se taky dost zamlouvá a ta cena je celkem ok. ty se máš že už víš co budete mít, alespoň víš jaký potah vzít. já vezmu ten béžový s medvídkama a pak bu´d růžový nebo modrý, pokud ovšem v úterý už budu vědět co to bude :slight_smile: . ty záda jsou docela síla, to jsem u malýho netrpěla až do porodu :unamused: . Taky budu muset sepsat nákup ajít na nákup, sice máme billu 5 min od baráku ale ani se mě nikam nechce :wink:
9. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Aha takže říkate magnesko jo?:slight_smile:...jinak holky ted jsem si udělala ostudu jak prase kamoška mi říká, že na to je nejlepší hořčík a jak jsem vás ted četla tak jí říkám, že vy píšete magnesko a ona hmm, ale to je to samé:grinning:...tak jde vidět jakou mám znalost z chemie:grinning:
9. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Luci jinak v práci na prd, šef tu ani nechodí a o vyplatě se ani nezminuje. Tento týden jsem z něj vysockovala alespon na naftu, protože jsem mu řekla, že už tu nemám za co jezdit, tak měl asi strach:slight_smile:...ale neboj v pondělí udělám kraval pokud se zase začne vymlouvat...
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Market, budu si muset koupit nějaký ten sirupek pro děti :wink: Volala jsem teď ohledně výsledků výtěru z krku a mám to v pořádku. Jsem samozřejmě ráda, ale nechápu z čeho mě teda bolí tak děsně v krku :confused: :rolling_eyes:
Já jsem ještě bábovku nedělala, jsem spíš buchtová a štrůdlová :sweat_smile: Chci si dnes koupit i formu, tak snad se mi povede... :grinning:
9. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
holky, tak nakonec je to s obedem jinak. Tatka spechal domu, takze si vzal obaleny smazaky, hranolky a tatarku. A ja si udelam knedlu s vajickem. manza stejne prijde domu az v noci - jde rovnou z prace na basket. Ten smazak si udelame az zitra.

holky, ja se bala spatnych vysledku. ale kdyz to bude ok, tak me to vic uklidni. Jdu si smyt barvu z vlasu. Vzdycky jsem si davala cerveno hnedou a tedka jsem dala jenom hnedou- teda sampon, jsem zvedava, jak me to chytne. :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Moni, taky to nemáš jednoduché...pořád se takhle nervovat :angry: Ale musíš to ještě vydržet :wink:
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.