• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni to neřeš, občas se podaří :grinning: . zkus jen tu magnesii a pokud nepomůže tak s epak domluv s doktorem, on tě napíše silnější rozpustné :grinning: . já ho nepotřebovala, mě stačila jen ta voda :wink: . mě většinou začnou brnět prsty a už vim že musim koupit magnesii a je to ok.
tak zkus nějaký dětský sirup, možná to je vše dohromady hjestli jsi nachlazená :unamused: . tak pak dej vědět jak se Tě povedla. já dělam štrůdl většinou z listovýho těsta a mam rok domácí pekárnu a Viki miluje kynutý těsta který já moc nemusim ale mam na jedny rohlíky plněný nutelou a ty jsou fakt super a hne dhotový a pak bábovky, ale většinou dělam z půlky a dávam to do formy na brumíky :slight_smile: , ale te´d jak nesmim sladký tak to omezuju, protože pak to většinou dopadne že si taky dam kousek a pak jsem na sebe naštvaná :unamused:
9. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Mabe, tak pak napiš, jak Ti to chytlo :wink: A to Ti ten šampón chytne i na odrůst, jo? :confused: :wink:
9. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Market, já mám taky pekárnu a nemůžu si ji vynachválit :wink: bydlíme mimo město, takže chleba peču téměř ob den, ale rohlíky jsem ještě nedělala...To si tam uděláš jen těsto a pak to pečeš v klasické troubě, že? A jak to plníš Nutelou? Jéé, to bych si hned dala :grinning: Až budeš mít někdy chvilku a bude se Ti chtít, tak mi můžeš napsat recept i s postupem...bych to vyzjoušela :wink: :slight_smile: A jak se Ti ta bábovka v těch brumících peče, v pohodě?
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Luci jojo utíká to jako voda už bude za chvíli zase polovina října a do toho konce listopadu to nějak vydržím:slight_smile:

V neděli jsme s přítelem spolu 5 let:slight_smile: tak vůbec nevím co koupit. Nebo co vymyslet za program.

Mabe tak at ti to dobře chytne, já přemýšlím, že půjdu po porodu na mikádo, když se mi ted tak ničí ty vlasy a pak bych si to nechala zase dorůst:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
luci, ja nevim, jestli chytne odrust, doufam, ze ano. :confused:

holky, vy jste tak sikovny :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Holky vy máte tu domací pekárnu?? Já o ni uvažovala, ale nikdo jí u nás v rodině nemá, takže jsem nevěděla jestli bych to využila a na kolik je to užitečné. Jak to ted od vás čtu co pečete tak utírám slinu:grinning:
9. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Moni, my jsem ji dostali loni od tchýně na vánoce... a chleba od té doby kupujeme hodně málo, opravdu párkrát za rok. Každý, kdo nám říkal, že ji má doma, tak že ho to za čas přestane bavit a že nás určo taky...a nepřestalo :wink: A hlavně, doma to při pečení nádherně voní... :dizzy_face: :dizzy_face:
Já když fakt nevím, co mám koupit, tak vždy vyberu nějakou knihu :wink:
9. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
hmm luci tak to příjdu někdy na degustaci:grinning: Normálně mě to ted láká:slight_smile:
9. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
holky, nedelejte me chute!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
jdu si udelat okurkovy salat
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
luci až přijdu z nákupu tak tě recept písnu, nejsouto klasický rohlíky ale sladký a je to fakt lahůdka. těsto v pekárně a pak normálně v troubě. Udělam plovinu bábovkovýho těsta a naplnim formičky a malej to má nejradši a pro mě výhoda že nemáme celou bábovku ale jen půlku. Minule teda sám sněd půlku ořechový bábovky sám na posezení :slight_smile:
Moni záleží co bys v ní dělala, já teď v ní moc nedělam ale slíbila jsem naželovi že mu udělam pizza chleba ten je super a já jsem sice vyučená kuchařka ale kynutý mě moc nejde ate´d je to super a ty knedlíky nemají chybu. je výhoda že to tam naházíš a pak až to pípe tak to vyndáš a zpracuješ jak potřebuješ. dělam v tom i nudle do polívky, ale teď ne, protože nějak nemam sílu na to rozvalování ale jinak si dělam zásobu tak na 2 měsíce :slight_smile: . pokud často děláš kynutý těsta tak se tě to vyplatí.
Musim jít na nákup a zítra máme jelení na smetaně s knedlíkem :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
holky, tak barva dopadla dobre. je to pro me nezvyk jenom samotna hneda, ale chtela jsem neco prirozenyho. :slight_smile: jdu si delat knedlu s vajickem.
9. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Market, to budeš hodná :slight_smile: díky moc :wink:

Mabe, tak super :wink:

Holky, my už jsme po o...Jsem si na chvíli lehla, a nakoupit půjdeme vážně až tak kolem 5 hod., juknu i do Tesca na oblečky :grinning:
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
máš to tam :grinning:
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Market, děkuji moc :wink: vyzkouším...Akorát jsem ještě nedělala v pekárně jen těsto, takže to bude taky premiéra, ale na tom asi nic nebude, že?
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
market no já mám ráda chlebíky a celozrné pečiva, takže jsem právě uvožovala, že si tam nasypu to zrní co mám ráda, všechny mi nechutnají:grinning:...a vlastně v tom se dá udělat i kndelík, to mě ani nenapadlo, mnam domací knedlíček je supr:slight_smile:...a domácí nudle taky miluji. Nooo tak uvidíme, jednou si to asi pořídím:slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak se všechny máme? Já se vždycky přihlásím jen na chvíli,protože mě hrozně bolí záda,když dlouho sedím.

Drobek mě dneska tak krásně kope.

Holky,jsem nějaká chcíplá,nějak se nemůžu zbavit rýmy,nemáte nějakou zkušenost,co s tím,když kapky vzít nemůžeme?

Jo a koukala jsem,co máte všechny za výbavičku,to já nemám skoro nic. Jen 5 bodíček,1 dupajdy,ponožky a monitor dechu. Kočárek chtějí koupit moje rodiče,takže až ho vyberu,tak pojedeme nakupovat :slight_smile: No a postýlku zase přítelovo rodiče,jsem ráda,že aspoň za tohle ušetříme. :wink:
9. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Cipísku, já s rýmou bojuju už druhý týden a nemůžu se jí zbavit. Holky radily Bioparox a já jse si koupila nosní kapky=mořskou sůl. Podle čeho jsi vybírala monitor dechu?
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
holky zkuste se ještě napařovat nad hrncem, jestli máte doma nějaký mátový olejíček tak si to tam kapněte a to taky pomáhá:slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Luca,Monako - děkuji za rady,asi zkusím tu sůl,už mi to radilo víc lidí,tak na tom asi něco bude.Já už s tím bojuju měsíc :frowning2:

Luca - ten monitor dechu máme půjčený od bratrance,prý stál přes 3.000,- ale víc nevím.Jsem ráda,že mi ho půjčili,protože se používá asi jen do půl roku,ani ne,to miminko se pak začne hýbat a alarm se stále spouští.
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Cipísku, aha...tak to máš super :wink: Já budu muset pozjišťovat podle čeho to mám kupit. Rýma je na nic...z toho smrkání mě bolí hlava a už mě to nebaví...
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Luci (mimochodem jsem taky Lucka)- mě taky,do toho mě škrábe v krku,ach jo. Už bych si chtěla nějaký víkend vyrazit na nákupy pro drobka,ach jo!

Tak ty budeš mít taky chlapečka? A víte už jméno?
9. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Lucko to je ještě jednodušší, já mam moulinex a myslim číslo 5 kynutý těsto a po zapípání těsto vyndáš a děláš jak jsi zvyklá. Myslim že v tomhle receptu jsem asi ani nemusela dosypávat mouku ale to poznáš :slight_smile:.
Moni uděláš skoro vše, mě teda moc celozrný pečivo z toho nechutná, neni to tak nadýchaný, ale dělam v tom chleba, pečivo a hlavně vše kynuté. jen te´d v těhu moc ne, když to stejně nesmim ale manželovi jsem slíbila příští týden že udělam pizza chléb a ten je luxusní :grinning:. Já si jí koupila loni k narozeninám a Viki má rád kynutý věci a bez pekárny nic moc a teď když vidim jak mě těsto kyne :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Cipísku :grinning:
My nad jménem stále přemýšlíme, chtěla bych už prckovi nějak říkat a pomalu mu vytvářet identitu, jenomže můj manžel stále říká, že máme na jméno ještě čas a nějak to neřeší...ach jo :rolling_eyes:

Market, já mám taky Moulinex :wink: No, musím to vyzkoušet...jsem fakt zvědavá :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po spinkani. Ted cucim na chirurgy, pak si dam neco na jidlo pro zmenu. :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Mabe ahoj :slight_smile: já jsem si teď dala banánek v čokoládě a nastrouhala jsem mrkev s jablkem...tak si dám :slight_smile: ať mám taky něco zdravého :wink:
9. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, konečně doma :dizzy_face: Byla jsem od rána u mamky zapoměla kapky do nosu s sebou a tak jsem se pěkně trápila :frowning2:
Byla jsem si ráno pro tu hrací deku a jsem moc nadšená je supér a už se těším až si v tom bude mimíško hrát :dizzy_face:
Luci já mám monitor dechu takový http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21894224&tab=0
i v porodnici kde jsem rodila malého jí měli. :wink:
No téda tady se peče :grinning: Já budu o víkendu dělat štrůdl, dostala jsem od známé plno jablek a hrušek tak nevím co stím, dala jsem mamce, babičce a ještě mám plnou tašku a hrušky miluju tak z toho udělám i štrůdl ..
9. říj 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: koukala jsem na něj :wink: díky za tip...Já mám štrůdl taky moc ráda...ale hruškový jsem ještě nikdy nejedla :sweat_smile:
9. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Já taky ještě né, mamka ho dělala včera a bohužel dneska už na mě nezbyl, dělá se stejně jen místo jablek dáváš hrušky.
9. říj 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky u nás začínají bojový podmínky se připravujeme na zítřejší malování. tak je tu všechno trochu rozdělaný nemůžu nic najít
ale chci aby tatka s manžou začli brzo ráno mají 3 místnosti na dva dny
tak to připravujeme at začnou brzo.

Jinak dneska je mi odpol už líp, tak snad už je to pryč.

Kopanečky cítím je to bomba od včerejška.
9. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.