• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny nás to taky čeká jak půjdeme do svého :confounded:
Máme v plánu dělat všude nové stěny přes známého, tak to bude pak bordílek :frowning2:
Je to supér, že? U mě je to čím dál víc silnější tak jak si třeba dám na bříško ruku, dlouho se nic neděje a najednou kopne, tak se vždycky leknu :grinning:
Je fajn, že už je Ti líp. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to já se holky chystám zítra zavařovat s mamkou:slight_smile:. Udělám si přesnidávky z jablek, pak strouhané jablka zavařím na štrudl at můžu dělat i později:slight_smile: a možná i kompotik. Letos se nám urodilo tolik jablek,že nevíme co s tím, už jsou naložené 3 sudy na kalvados a a ještě zavaříme a bez tak ještě zbyde tak na jeden sud chlastu:grinning:... začínáme s mamkou zítra už od rána tak snad to všechno zvládneme:slight_smile:
9. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Mony to jsou šlupky už ale teda. začalo to večer a i dneska ráno a ted občas taky fakt se lekám
:grinning: ale je to sranda

Mony druhá mnam pošli sem nějaký zavařeninky
9. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
suny ještě ani nevím jestli to bude k jídlu:grinning:...budu to dělat poprvé a mamka to nedělala dlouho, ale pokud mi to půjde a chytne mě to, tak příští rok si to udělám sama. Miluji kompoty tak at něco doma máme:slight_smile:
9. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
MOny určo bude :wink: ti věříme :grinning:

Kompůtky jsou dobrý. mnamiky mnam taky sjme zavařovali merunky a broskve a myslím že i hrušky ale to loni.
9. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Holky, jaké je to kopnutí? Zabolí to? Já už bych to chtěla zažít :sweat_smile: Možná jsem to už zažila, ale třeba mi to nedošlo...nevím. Večer, když si lehnu, tak akorát cítím takové bublinky, jinak nic... :wink:
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
luci nebolí to, teda ne mě:grinning:, ale určo to poznáš:slight_smile:...nejvíc to cítím když odpočívám a nebo před spaním, přes den to ani tak nevnímám.
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Luci bublinkama to začíná a pak je to taková mega bublina jak dkyby ti tam praskla, nebolí já se jen dycky leknu.
ale je to sranda. :grinning:
9. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Jéé, já už se na to těším :grinning:
9. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Luci to se těš no
je to fakt sranda.

bublinky mě začly tak měsíc zpátky večer ale jen tak slabounce a ted to je mazec teda.
9. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Luci né to nebolí, jako včera před spaním mě mimíš kopal hodně nízko, že mě tam vždycky píchlo :grinning: Po chvíli se asi otočil a začal kopat víš a to je fakt supér. Taky to ž cítím delší dobu tak si to vychutnávám a je to čím dál víc silnější, ale nebolí to :wink:
Já teda na kompoty nejsem ani mamka a tak asi nikdo z rodiny, nechutná mi to ovoce zavařené :grinning:
Jinak bychom zavařovali taky, je toho hafo a to mi chtěla přivst ještě kýbl, že potřebuji vitamíny :grinning:
9. říj 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky za chvilku půjdu na menší srazík ze základky kde bude i třídní tak se docela i těším a hlavně zase vypadnu mezi lidi:slight_smile:...máme to v čajovně tak si dám nějaký dobroučký čajík :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
MOny tak to se bav. my tady řádíme jak hrom.

Dej si čajíka mnamiky ono je na to i počasí.

MOny já jím taky ovoce ale zeleninu skoro vůbec a to jsem před těhu ji jedla po kilech. :frowning2:
9. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Nic holky jdu si lehnout. tak se mějte a hezký víkend. papa
9. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Příjdu asi v pondělí páč dřív to asi sem nezvládnu.
9. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem se dokoukala na mama mia a jdu si udelat neco na jidlo. Dneska odpocivam, zitra mam narocny den. Dopo - jet pro vozik, zachod, pak obed, spat a na tu 17h na narozky. To jsem vam vlastne uz psala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Malý se mi ted vzbudil, takže paráda :grinning: Tak půjdem se spíkem na procházku at se trošku unavý, zívá pořád ještě by spal, tak snad usne i večer :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
Tak manža ted skončil s přípravama na zítřek, ráno vstáváme v 6 bléé.

Tak to bude asi náročný víkend, já teda budu jen vařit. :sunglasses:

mějte se tu krásně a užívejte snad trochu hezkýho počasí.
9. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: přeju vám příjemnou sobotu :wink: Copak dneska plánujete? :wink:

Já jsem ještě večer jela do lékárny pro sirup, protože jsem se v jednom kuse dusila :confounded: Teď jedeme nakoupit a pak si půjdu zase lehnout...

Mějte se hezky :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My jsme ted došli domů, venku je teda hnusně a prší :frowning2: Byli jsme v obchodě a obj pejska na stříhání a taky mu obj. krásný obleček, už se těším až ho bude mít :dizzy_face:
Jinak dneska nic nepodnikáme, budeme doma v tomto počasí ani nic nejde.
Luci tak se brzy uzdrav, já už kašel nemám jen sem tam, hlavně po ránu, jen smrkám a ten nos měuž fakt bolí, furt si to kolem nosu mažu :confounded:
Já ted uklízím a dala jsem si prát pračku a budu dělat čočku na oběd a možná půjdu s malým odpol. spát to počasí je akorát na to :angry:
10. říj 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
Jo a Suny, at to máte brzy za sebou, je fajn, že budeš jen vařit a nemusíš nic dělat, chlapy jsou určitě šikovní tak to budou mít za chvíli hotové :slight_smile:
10. říj 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
ahojte tehulky ako dnes som vydrazila kociar na ebay za 21 libier uz ho mam v albe :grinning:
10. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj ohlky, musim si vam postezovat. Vcera sme si nechali namontovat kulu na auto, dneska jsem koupily vozik za 8000Kc na inzerat a rovnou si odvezli od kamarada kadibudku na stavbu. Dlouho jsme premyslely, jestli si koupit vozik nebo si pujcovat. Ale prece kdyz stavite barak, tak je treba prevazet plno materialu a nevite, kdy ho budete potrebovat. Vsak se da prodat do budoucna. Tchanovcum jsme to nerikali, protoze je zname, ze maji plno kecu: proc utracite, je to zbytecny atd. Oni jsou vyborni, ale v techto vecech....Dneska volaly, tak se to dozvedely a to bylo hned: Co blbnete, my sme vam rikaly, ze ten zachod odvezeme,. Je to naprosto zbytecny. atd. Proste na nas kricely a byly nastvani. Copak sme maly decka? :angry: Nemusime s nema vsechno konzulovat a kdyby to byla zbytecna vec, tak nereknu, ze se boji, abysme zbytecne neutracely. Sakra me to tak sere. Asi potrebuji, abysme s nema vsechno konzultovaly, ale jak jsem psala uz nejsme maly. Nasim muzeme rict cokoliv, kdyz se jim to nelibi, tak to normalne reknou, ale tchanovci maji ve vsem pravdu (podle nich teda). Jsu proste dozrana. V ostatnich vecech jsou paradni, dokonce nam pujci docela dost penez, at si od banky muzem pujcit co nejmin. Ale toto.... :angry: :angry:

Diky za vykecani. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
jinak dneska jdeme na ty narozky na 17h, uz se tesim, aspon se nebudu rozcilovat :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak mi od rána makáme a makáme a už jsem dost unavená. Nakonec jsem udělaly přesnídavky, které jsou mimochodem výborné:slight_smile: a pak strouhané jablka. Tad už to jen zavařit at chytnou víčka a hotovo. Nakonec jsme nedělaly kompoty, ale uvažujeme že zítra budeme ještě pokračovat, ale asi si spíš přiděláme ty přesnídávky:slight_smile:. Uvidíme.
Tak vám přeji krásný víkend, i když na počasí to nevypadá, ale i tak at máte pohodu:slight_smile: papa
10. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
Usla jsem s notasem na klíně a ted se vzbudila i malý :grinning:
Moni našla jsem z ovy paní na mmb co prodává myslím, že Dorjan nebo nějak tak kočárky co jsi mi předtím posílala z toho Polska za 7700 a něco. :slight_smile:
Jinak já jdu ted nachystat jídlo, mám hlad ......
10. říj 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jo já vím, už jsem se na to taky dívala, ale v polsku je mají za 7.000,-...a spíš se chci ještě na ně podívat normálně a povyzkoušet jak se skladá atd. at to zase nejde moc složitě:slight_smile:
10. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Moni no 700,- rozdíl si myslím, žew není moc, navíc stejně dáš tak 300,- za benzín určitě a myslím si, že by sis i u ní mohla ten kočár vyzkoušet, ale záleží na Tobě :wink:
Copak dneska děláte? Já dneska peču a odpol. pojedeme za babičkou, se podívat za štěnátkem, už se těším za lumpem :dizzy_face:
11. říj 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Holky nevíte proč se mi z alba vymazal už podruhé kočár,který chceme? :confused: :confused: :confused:
11. říj 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Jak se máte? To počasí je tak akorát na spaní :pensive: a podle telot bude hůř :rolling_eyes:
U mě žádná změna, jen rýma už se dala na ústup, ovšem ten kašel je stále špatný :confounded:

Moni, mě taky vymazali fotku pejska :frowning2: Podle mě se to netýká tématu, tak to admini mažou...

Mabe, jak jsi se měla na oslavě? :wink:

Jinak zdravím i Monu, Market a Suny :wink: :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.