• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci, jak myslíš tématu? Já jsem si myslela, že v albu můžeš mít co chceš a navíc mají plno těhulek v albumech kočárky, to fakt nechápu :unamused:
No venku je to děs, prší a prší, mám ráda zimu, ale déšt né :confounded:
Malý ted spí a jak se vzbudí vyražíme k té babičce, musíme už někam vyrazit at nehnipem pořád doma.
Já mám pořád ještě rýmu, ale není to tak strašné jak na začátku týdne, ty kapky mi fakt pomohli, už si je kapu jen večer a je to supér :slight_smile:
Zítra už posílám malého do školky, nebudu zbytečně platit školné. Sem tam zakašle, ale to už je jen ten doraz, jinak je v poho. A uvidíme kdy nám zase přitáhne další bacil domů :confounded:
11. říj 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Moni, myslím, že třeba na značku tvého kočárku už tady byla vytvořena diskuse...Taky to nějak nechápu, myslela jsem si, že si můžeme dávat do alba všechny fotky :pensive:
Jak jste se dneska měli a co rýma? Já jsem se zase na večer rozkašlala a už asi ten sirup užívat nebudu...mám pocit, že mě ještě více rozdráždí :angry: Ach jo...
11. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak vcerejsi narozky me uplne zmohly. Jela jsem domu v 12h, manzu jsem tam jeste nechala, ale jsem uplne mimo. Proste jsme na jedno telo dva. :slight_smile: Oslava vyborna, seslo se nas tam moooc. Jinak ja se do manzelovych rodicu nechci nejak plest, musi jim to rict sam.

zitra jdu rano cvicit a pak k nasim na obed a odpo s kamaradkou na zakusek. :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Luci, tak to by mě teda nenapadlo, že diskuse má něco společeného s tvými fotky v albu :confused: tak to mají teda blbé, že si tu nemůžeš dát co chceš :confused: jsem překvapená a ještě když mají plno mamin v albu kočárky, al že to nesmíš mít je teda pěkná kravina :grinning: no budiž, co naděláš :confounded:
11. říj 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobrý večer holky,

tak dneska jsme znovu zavařovali přesnídávky a jsem uplně hotová. Ted si děláme dobroučkou veču a otevřeme si rychlé špunty co koupil přítel k našemu dnešnímu výročí co už jsme spolu 5 let :grinning: . Tak říkal, že mi dneska dovolí se opít z těch rychlých špuntů, takže supr :grinning:. půjdeme kukat na superstar tak se mějte pa. :wink:
11. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

dneska u nas prsiiii a je hnusne. Nechtelo se me z postele a jeste cvicit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samo, ze jdu. Mejte pekne pondeli :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
O vikendu si jedu s nasema pro vybavicku k tatkove sestrenici, tesim se, jak se budu prehrabovat v mimi vecech. :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko. :slight_smile:
Mabe, tak si užij cvičení :slight_smile:
Mě čeká úklid, malý je ve školce tak mám klídek. Ale možná si zdřímnu, chce se mi hrozně spát :confounded:
Uvidím, možná to nechám na odpol. a půjdu odpol. s malým.
12. říj 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je teda hnusný počasí. a jsem docela ráda.
celej víkend manža s tatkou malovali celej byt, mamka mě to pomohla pak uklidit, převlíct postele, umýt okna země a tak . celej víkend jsem byla na nohách, oteklý byly teda fest, dneska mě bolí hlava a rozhodla jsem se že bude ležet.
jen mám trochu obavu páč od včerejška od rána jsem necítíila naší malou žabku tak snad se brzy ozve.

Jinak byt je krásně čistě vymalovanej a já čekám až uděláme postýlku a příští týden si jedu ke kamošce pro vybavení ještě nějaký.

Co vy jakej byl víkend?? :grinning:
12. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Suny, vidím , že to těhu nějak hezky neprožíváš, ale bude klíd jak budeš mít prcka u sebe :grinning: :wink:
A máte už hotovo, jo?
My měli víkend tak nějak pohodový.
Už si vybavuješ pokojíček?
12. říj 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak máme tu opět ponděli a už bych si přála víkend na vyspání :grinning: .

Suny tak to je fajn, že jste to všechno zvládli, my se taky chystáme malovat kuchyn a chodbu, kde nám to pes poskákal, ale to budeme dělat až budu doma a toho roštáka si pohlídám:slight_smile:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Právě jsem vstala :sweat_smile: Počasí teda hnus!!! Chtěla jsem jít se ségrou na procházku s malým a nic z toho nebude, takže se pustím do žehlení :confounded:
Holky, četla jsem na jedné diskusi, že na kašel je výborný odvar z cibule a medu...Jsem si to udělala, ale nemám odvahu se napít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jste to některá z vás zkoušela?

Suny, to je fajn, že už máte vše hotovo :dizzy_face: Já jak teď hodně kašlu, tak jsem si taky říkala, že necítím ani žádné bublinky...snad je bobek v pořádku...ve středu dopoledne mám poradnu, tak snad to zvládá :pensive:

Mabe, já jsem dostala věci od ségry a už to vážně nemám kam dávat...říkala, že si mám vybrat...jsou to dva pytle :confused: :grinning: Budeme muset pořídit komodu :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, obávám se, že komoda stačit nebude :grinning: já už jí mám celou narvanou. Už nic nekupuji, ale pořád něco dostávám. No jsem zvědavá kam to všechno narvu. Ten malý už má víc věci jak my dva dohromady:grinning:.
12. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Moni :dizzy_face: no, bude to zajímavé :confused: Musím protřídit ty věci od ségry, ale už jsem říkala celé rodině, že už nic nechci, že už to vážně stačí :wink: :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, držte palce...jdu na to...ale smrdí to teda hrozně, snad hned nepůjdu objímat wecko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Moni to budeš dobrá jak si ho pohlídáš, Lewis nám sice neskáče po stěnách je malinký, ale za to je líže jak blb a zustávájí tam žluté fleky a to Lukáš taky maloval a uhlídat se nedá, jelikož nespí snáma, spív předsíni nebo v kuchyni v pelechu a dělá to přes noc, darebák jeden :grinning:
Ted jsem sním dotelefonovala a říkala jsem mu, že bych chtěla pro malého k Vánocům králička zakr.beránka a morče a on na mě, jestli mu nepořidíme místo toho štěně :grinning: No blázen, malý by ho zašláp jaký je tedka divoký, takže štěně v žádném případě tedka. :confounded:
12. říj 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
Luci jo jo hodně to pomáhá, to mi radila mamka i babička kdysi, ale ted jsem to nezkoušela. Tak hlavně at Ti to sedne a pomůže :slight_smile: Mělo by to pomoct, ale zkus si to udělat častěji :wink:
12. říj 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci já to taky všem říkám, že už nic nechci, ale to jako by jsi mluvila do hluchých :unamused: .

Moni no jerry když jsme doma tak je klidnější on je jen bláznivý když je doma sám a dělá naschváli a nebo když k nám někdo přijde tak má strašnou radost, jinak já kolikrát o něm celý den nevím. A sám nikdy nespí máme otevřené dveře takže je klidný. Každopádně vím, že to na sto pero neuhlídám, ale vím že to nebude taková katastrofa jako ted. :grinning:

jinak holky, psala mi kamoška, že její kamoška:grinning: prodává ten monitor dechu nanny nebo jak, za 1.300,- a má myslím dva, protože má dvojčátka, já ještě sice nevím jestli ho budu kupovat, ale kdyby ne tak bych to mohla zařídit kdo by chtěl. :slight_smile: každopádně jsou asi dva.
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky, tak jsem dala pár doušků a končím...začala to stydnout a už to bylo vážně hnusné...asi je lepší to pít horké :wink:
12. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Luci tak snad ti to pomůže :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Lewis je taky klidný jak spí sám, jen tu stěnu furt líže jak vůl. Prý jim chybí nějaký vitamín, ale v granulích by jich měl mít dost :grinning: A nedostává jen je samozřejme :slight_smile:
Luci horké no. Tak at Ti to pomůže a je klid :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Asi mu chybí vápník:grinning:, prý to dělají i těhotné, že olizujou stěnu když jim chybí vápník:grinning:...takže to je jedno jestli pes nebo těhotná ženská:grinning:
12. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky, díky moc :dizzy_face: ještě si to udělám odpo a večer...
Já jsem slyšela, že když pesani lížou omítky, tak jim chybí vápník... :wink:
12. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
zdravim po víkendu, od soboty mam rýmu a od včera se přidalo bolení v krku :unamused: . Já nějsem na samoléčení tak jsem radši šla k doktoru a v těhu si mylsim že je to lepší. mam zánět nosohltanu a mam atb :unamused:, ale alespoň brzo zaberou. Ale teploty nemam což je prý horší než klasický onemocnění tak snad do pátku to bude ok. jen zítra musim na UTZ, špatně mě ani moc neni a tak půjdu :wink:
12. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning: :grinning: to mě ještě nechytlo :grinning:
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Téééda vy jste toho napsali.

No pokojík nezařizujeme, máme 2+1 takže prcek bude zatím u nás v ložnici ale místa je tam hafo tak jsem moc ráda. jinak je to uplná bomba, celej byt je jak novej, sice je to podnájem ale je to domov.
Naši nám hodně pomohli jsem moc ráda, sami bysme to asi nezvládli. ale stálo to za to, ted jen peru špinavý věci ale to je pohoda jídlo mám z víkendu, vařily jsme s mamkou víc toho trochu.
Včera jsem zjistila že asi 5 hodin nejela lednička tak doufám že je všechno v pořádku, ale stát by se jídlu za takovou chvílu nic nemělo že ne? jako jogurty a tak. comyslíte???

Venku je hnus to je teda fakt.

Mony monitor dechu si asi taky pořídíme, ale jsou na to různé reakce. tak nevím no
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Markét, tak to je mi tě líto, ale teplota je asi fakt horší, tak hlavně zkus odpočívat pokud to půjde.

My jdeme na velký utz v pátek a teda ani nevím jeslti se těším nebo ne.
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Market, to mě mrzí, že Tě to taky potkalo, ale léky zaberou a máš klídek...Moje doktorka mi nic nedala, jen Paralen a trápím se už víc, jak týden. Horečku taky nemám, měla jsem jen na začátku. Brzy se uzdrav :wink:
12. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Luci tak mě zatím taky né:grinning:

suny no já právě nevím jestli kupovat či ne, možná ho budu mít pujčený od Liborové sestřenice pokud ho neprodala. ...Jinak by se tomu jídlu nemělo nic stát ono to ještě nějakou hodku chladilo a pokud doma jste vyloženě netopili tak by určo tomu nemělo nic být.
Suny jak to, že nevíš jestli se těšíš, musíš se těšit, jinak to ani nejde :grinning: .
12. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Suny, stát by se nic nemělo...lednička i po vypnutí ještě drží chlad...teda pokud se stále neotvírala :wink:

Holky, myslíte, že mi doky bude dělat taky ten velký Utz ve středu? Nic mi neříkal...ani nevím co to obnáší :confused:
Jo a ještě jeden dotázek: Jak to děláte s močí, když jdete do poradny třeba až kolem obběda nebo odpo? Chtějí ranní, mám ji pak dát do ledničky?
12. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.