• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci já taky nevím o žádném velkém UTZ asi jsem na něj byla, ale nebylo mi řečeno, že je to velký. Jinak já chodím pořád odpo. a beru ranní moč a dávám ji do ledničky. Jste mi připoměli že se musím objednat na vyšetření té cukrovky :confused: .
12. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Moni, taky to tak udělám :wink: Já právě jen vím, že to je screening hrazený pojišťovnou, který se dělá kolem 20tt. Ale proč se dělá, to netuším :confused: Hele a neměla jsi ho náhodou tehdy, jak malému nebyl vidět ten žaludek? :wink:
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
No olizovat stěnu by mě taky nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, mě tedka bude obj. taky na nějaký velký utz, ale ten se asi nebude dělat u ní, protože říkala, že mě musí někam obj. se mi zdá, že tam se podívají na míry miminka pořádně a ták a určí i pořádně termín porodu, ale jinak nevím co to obnáší. Teď v pátek pokud mi dr. bude dělat utz, tak se možná dozvíme co se nám to tam dole schovává :grinning: Jsem zvědavá. Už jen proto, že doma jsou dohady co to bude :grinning:
12. říj 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Mony no těším se snad bude vše ok no.
Ted mě došly nějaký věcičky z netu, kráááásný jsem nadšená.
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Luci velký UTz je klasický UTz ve 20tt, trvá dýl a vše kontrolují a měří. Já ani nevim jestli moč brát, říkala že jdu jen na UTz ale radši jí vezmu. načůram ráno a asi dam na balkon, už je tam zima a já jdu na 12h.
mě právě doktor říkal že když jsem těhu tak nebudem experimentovat a je lepší to podchytit hned tak mam atb a že je dobře že nemam tepploty, to je prý pro mimíse nejhorší. kapky do nosu prý nemam řešit ale kapky na kašel mě dal jen Stodal jiný prý radši ne. zase mě ani neni moc špatně a kdybych nebyla těhu tak ani nikam nejdu ale takhle přece jenom jsem chtěla vědět co to je :wink:
12. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Moni, já se nedivím, že se dohadujete...ale myslím, že už je doba na to, že se mimčo předvede :wink: Ho trošku pošimráte :grinning: Jsem zvědavá :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Já chodím na poradny brzy ráno, takže se vylulám a hned jí beru s sebou :grinning:
Ted jsem obj. na půl 8 už tak už 6:45 musíme jet do školky :confounded:
12. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci je to možné, že to bylo v tů dobu. :slight_smile: Kurnik ty si ale dobře pamatuješ :grinning: .

Tak ted jsem tam volala a jdu tam ve středu na 7 ráno prý jestli přijdu jen o 5 minut pozdě tak už mě nevemou :sweat_smile: . A musím být 12 hodin na lačno, takže od 7 večera nejsít ani nepít. To asi nedám ráno, si budu muset vzít sebou svačinu at to nějak zvládnu a nějaké čtení, protože tam budu muset sedět 3 hodiny dobré ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Moni jsem taky zvědavá, u malého jsme to věděli brzy, stydlín nebyl, tak uvidíme co ted jestli se ukáže a nebude stydlín, nebo neukáže a budeme vědět prd :grinning: No kéž by jsme to už věděli at mi dají všichni pokoj :grinning: jako rodina v dobrém slova smyslu :wink:
12. říj 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Market, to máš super...mě řekla na teploty akorát obvázat zápěstí a krk studeným zábalem a ležet :unamused: Ale četla jsem, že pokud je těhulka třeba jen nachlazená, tak je doba léčení o hodně delší a nachlazení má i horší průběh, no :rolling_eyes:
U nás jsou ve štredy na gyndě poradny, takže tam chodí samé těhule a vždycky se tam čeká a nebere se na čas, takže mě tentokrát sestřička objednala až na konec ordinačky, abych nemusela čekat :wink:
12. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Luci teda si Vás už začínám plést :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak hlavně at to budeš mít co nejdříve za sebou, já se na to teda vůbec netěším, protože už vím co mě čeká, ale je fajn, že vy to nevíte, je to o to lepší :wink:
12. říj 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no sice ještě nevím do čeho jdu, ale už ted se toho bojím jak mi to sestra líčila, prý se bere první krev pak vypije sladká sračka a pak znovu bere krev. No a já nesnáším ty jehly :frowning2: ..bojim bojim...
12. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak jsem se nabažila věciček pro žabku jsou fakt super.
No já od včerejška od večera ležím ale je to tím ,že prostě to byl náročný víkend.

Jinak my jdeme na utz v pátek ale nevím jeslti se nám žabka ukáže co teda schovává.

MOny ty jdeš na test cukrovky? kamoška říkala že tam strávila mládí
12. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
MOny neboj prý je blbý a korát to čekání jinka je to pohoda, to určo zvládneš.
Holky tak jsem zvědavá která z nás prolomí ty kluky. :grinning:
12. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
suny jojo trvá to prý 3 hodiny, tak že mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Vás jde tento týden dost na UTZ zítra jde market a v pátek suny, Moni a Lucka?? Tak to jsem teda zvědavá:grinning: kdo z vás bude mít tu princezničku:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Lucka vlastně ve středu:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Moni, no není to zase taková hrůza. Hlavně jak budeš pít to pití mysli na něco jiného a zacpi si nos, je to opravdu moc sladké a jak jdeš ještě na lačno se Ti může udělat špatně. Já to tak měla 2x, protože se spletli, takže jsem to protrpěla na 2x :confounded:
Fakt u toho pití je nejhorší, že je to vyslověně fakt moc sladké,ještě horší jak kdyby jsi pila med s cukrem dohromady, tak se snaž myslet na něco jiného a vypít to naráz. Jinak pak by to mělo být v poho.
12. říj 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Mona :grinning: A ty jdeš na ten test cukrovky někam jinam? Já mylsela, že to dělají normálně na gyndě? :confused:
12. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Moni tak se připrav bez svačiny :unamused:, a 1-2 dny před nejez nic sladkýho a´t Tě to nic neovlivní :wink: . najíst se můžeš až po všech odběrech jinak výsledky dopadnou blbě.
Lucko tak u nás dělá doktor normální pacientky a v úterý od 12 jeho žena UTZ a jen těhotný a doktor má poradnu ve středu, to se čeká ale já vždycky říkam na UTZ hned na 12 a když přijdu v 11:45 tak tam doktorka ještě neni a pak jsem hned 1 :slight_smile: . právě si mylsim že je zrovna v těhu je to lepší podchytit hned ale je jasný že na nachlazení se nic moc dát nemůže :unamused: a já v dětství měla furt angíny a mam zvětšený mandle takže cokoliv mě hned skočí do krku :unamused: , proto hned to řešim u obvo´dáka :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Moni, a kolik toho je na vypití? Je toho hodně? Já mám sladké ráda, ale toto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Moni no to mazec:grinning:, prý je to pul litr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Ale snad to nějak zvládnu, porod to ještě není:grinning:

Luci no já musím do laborky, ale dělají to tam kde mám gyndu, je to totiž na poliklinice.

Holky fičím na oběd zatím pa, pak se připojím z domu:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ježiš mony to je tak strašný no tě pic teda. :wink:
Mony jinak jsem taky zvědavá kdo z nás to prolomí ale určo Monča. :slight_smile:

Markét to chápu, je lepší to podchytit u dr. je to lepší no.
Jejda já jestli tam půjdu tak to nevydržím, já totiž ráno musím snídat jinak je mi hodně špatně
12. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Suny, a co máš za nové věcičky? :slight_smile:

Mona, dobrou chuť a zatím pa :wink:

Holky, no právě řeším, co si udělám na oběd :confused: jsem sama, tak se mi nic nechce, ale hlad bude, takže něco musím vymyslet. Copak kuchtíte dobrého? :wink:
12. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Lucinko, došla mě kombinézka, mikinka, bodyčka a tepláčky, super jsem nadšená. :slight_smile:

Jinak na obídek budu mít bude vepřo knedlo zelo, nebo řízek s bramb.kaší, páč nám to zbylo z víkendu.
12. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Téda Suny :slight_smile: hned bych se stavila :grinning: Musím něco rychle vymyslet :wink:
Jéé a to jsi vydražila? Doufám, že si co nevidět uděláš albíčko, ať se můžeme pokochat taky :wink:
12. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci jak píše Moňa myslím, že půl litr :slight_smile:
Nebojte holky to zvládnem, příjemné to není, ale zvládnem :wink:
Suny no to nevím jestli já, to pochybuju, protože všichni v rodině, že to bude další kluk. Tak já už mlčím a jen čekám co mi řekne dr, tak jsem zvědavá. :grinning:
Tak vyfoť věcičky a hod do alba :slight_smile:
Jinak si myslím, že to bude někdo jiný , ale už ted je to převaha kluků :grinning:
To pak princezny budou mít z čeho vybírat, kluci to tady mají horší :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Luci se stav máš to tak dvě hodinky autem :grinning:

Nee to jsem koupila tak různě od holek dražbu neovládám :slight_smile:

No snad už jo no manža furt slibuje a fotak furt oddalují opravu tak nevím ale nebojte já to nějak napravím.
už toho máme docela hodně. jsem se dívala. a to ještě budu mít od kamošky věci hodně.
Ale všechno zatím v neutrálních barvách, jen se spíš koukám po modré tak nevím a to jsem chtěla holčičku jsem fakt zvědavá co to bude. :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Mony to je fakt no, bude tu převaha kluků, tak třeba budeme mít holčičku to by byla paráda někdo to prolomit musí, ale hlavně že ty naše zlatíčka jsou a budou zdravý :wink:
12. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.