• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni tak žemlovku bych taky sežrala na posezení, to já můžu :grinning:
U mamky jak jsme dělali žemlovku minulý týden nebo kdy to bylo tak jsem snědla třičtvrtě a jí nechala kousek až se smála, že jsem to mohla dojíst :grinning: Nej je to čerstvé ještě teplé :dizzy_face:
Holky to je škoda, ale tak dojedete né? Uděláte si výlet a někdy třeba pak my :grinning:
7. zář 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
ptala jsem suny na štrůdl car :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
ses teda :grinning:
7. zář 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky tak já tu dneska zminila štrudl a žemlovku a jak tak vidím inspirovala jsem vás:grinning: Alespon jsem nějak užitečná.-D:grinning::grinning:

sun to neva:grinning:
7. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
No to bych mohla dojet někdy. zas tak daleko to není no to je fakt.je škoda že nebydlíme blíž.

Aha já už ani nevím na co se ptám :grinning:
7. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky,a nebo nekdy na stredu cest si dat sraz
7. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
JJ no jako třeba u mě je to asi olomouc, ale nevím odkud seš ty car???
7. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
No carculka to má do olmíku kousíček ne :grinning: :grinning: a mě může vzít po cestě :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
No tak to bysme někdy mohly to je fakt holky. :grinning:
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sunysaro to je ironie :grinning: . Já jsem z plzně a carculka kousek od Plzně :slight_smile: :slight_smile: . Do olmíku by to bylo trošku z ruky. je to škoda, já mam i na MMb plno kámošek a všechny- brno, olomouc atd :unamused: . Takže docela smůla, alespoń že existuje net :wink:
7. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ježiš já jsem pako já nekoukala že jsi z plzně promiiiiiin. no prostě jak by řekl brácha blondýna no :grinning:
7. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
sun,mas jedno,ja jsem taky blondyna :grinning:

market,kdyz tam pojedu urcite se pro te stavim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
To nic, vždy´t je to jedna a hlavně že je sranda :slight_smile: .
Carculko tak budu čekat, alespoň si uděláš kondiční jízdu ne :grinning:
7. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
no já blondy nejsem ale brácha mi tak občas říká. :grinning:
No jo no prostě zemák není můj styl a halvně jsem z něj mívala nejlíp dvojku a to bylo spíš na hraně s trojkou takže plzen a olomouc no dobře no. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
No o školních výsledcích radši pomlčim :unamused: , možná kdybych to neflíkala tak ma i lepší výsledky. manžel byl jeden z nejlepších ve třídě a taky se každý den učil :wink: . ale teď mě zkoušel z chemických prvků a sama jsem sebe překvapila že něco v hlavě zůstalo ale dějepis je katastrofa. on si snad pamatuje všchny datumy :sunglasses: . je fakt že já se snad nikdy na nic neučila a prolezla jsem no, ale mohlo to být určitě lepší jen kdybbych nebyla tak líná :grinning:
7. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
market no proc ne kdyz jsem minule jela na kafe na zlicin :grinning:
7. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
No tak zemák a data v dějepisu mi nešly a matika no hrůza chemie, takže pomlčím no
7. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Holky neřeště tu školu to už bylo dááávno:grinning::grinning:

Tak vidím, že se tu planuje srazík, tak já jsem pro:grinning:
7. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Fakt na kafe na zličín :grinning: , tak příště dej vědět :wink: . tak mě pak poreferuješ o kočárku. Furt hledam jesli seženu něvco levnějšího ale stejně hezkýho a kvalitního :unamused: a právě se bojim že když koupim levnou 3 kolku tak bude špatná stabilita :unamused:
Sunysaro o matice radši nemluvim :unamused: , to byla katastrofa, snad malej nebude po mě. zatim teda povahově hodně po mě tak snad nebude až takovej lempl ve škole :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak se nakonec dívám na superstar tak naoko ale teda některý ty lidi nemaj žádnou soudnost jak tam můžou jít, odvaha to je ale když vím že neumím zpívat tak to je mazec. :grinning:
Jasný mony v olomouci. to je totiž kousek od brna i plzně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
nojo ale my s market jsme mimo misu,kdyby aspon na puli cesty,ale takhle je to fakt streka
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Car to byla narážka na můj parádní orientační smysl no. :grinning:
7. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
suny, ale já jsem z ostravy:grinning:, ale i tak je to hodinka cesty.... :wink:

car a proč bydlíš tak daleko? :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
No já vím Mony no ale je to ještě pohoda oproti plzni no. nevím proč holky bydlí tak nesmyslně daleko
ale koukala jsme do mapy, tak plzen brno ostrava to je zlatej střed brno ale tak pro každýho z vás tak 3 hodinky cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
7. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
No jo bydlíme z ruky nebo Vy :grinning: . to je moc :unamused: . kdyby jse byli z prahy tak já bych se přifařila ke carculce ale 3h bych v autě nedala :pensive: . tak vy si uděláte srazík v olmíku a my v plzni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
No já to mám do Brna tak dvě hodky...tak že bych si udělala vylet do brna? že bych si tam zašla k tamikum:grinning:..jako já to mám docela vklidu přítel jezdí po cele republíce, takže on mě tam může ráno hodit a zase mě večer vyzvedne:slight_smile:..bych mohla přibrat Monu a Lucu:grinning:...a už to mám vymyšlene:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nojo holky co s tim nadelame,prd :angry:
Jasný tak klido pído bysme mohly :grinning:
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky my to mame do brna peknou streku taky,nejdriv bysme museli do prahy-coz je hodina,pak pres celou prahu a pak teprv brno
7. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
to mi manzilek nepusti,takovou dalku
7. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.