• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Nic jdu se napapat a pak pověsit prádlo odpoledne sem zase zaskočím.

zatím papa a dobrou chut všem :grinning:
12. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Taky už musím nestíhám opět :grinning:
Ted obědvám, pak musím se psem a pro malého, tak kdyžtak odpol. papa :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak si nakonec udělám hranolky v troubě, s kečupem a posypané sýrem :wink: Nic jiného se mi nechce :sweat_smile: Odpoledne se chystám na lívance, ale záleží jak pohnu se žehlením...mám toho děsnou kupu :confounded:
12. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
No ženy, kdepak se touláte? :wink:

Já už mám vyžehleno...večeřím u Ulice a relaxuju :dizzy_face:
12. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Luci no taky koukám že tu nikdo není. mě rozbolela hlava tak je mě blbě i od žaludku.

Jaký jsou hranolky se sýrem?????
12. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Suny, fakt? Pořád tě trápí ty nevolnosti? :confused:
No, byly super :grinning: Teď jsem měla k večeři chleba se sýrem a šunkou a dva kousky štrůdlu. A pořád mám hlad...asi mi po tom žehlení nějak vyhládlo :sweat_smile: :grinning:
12. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Luci no pořád no každej den jiný co nadělám. máme malý zlobidlo. ale ten víkend byl záhul takže možná je to následek no.

Jéé štrůdl bych si dala a dám. mnam
12. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Suny, vydrž :pensive: Je to nepříjemné, vím...ale co naděláš. Já když si vzpomenu na první tři měsíce, tak mám až husí kůži...bylo to hodně nepříjemné. Ale je fakt, že jsi měla náročný víkend, tak to třeba bude zítra lepší :wink:
No, já si ještě asi udělám chleba :sweat_smile: mám prostě hlad :grinning:
12. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci kam to dáváte? já jsem měla kousek buchty a konec prostě nemám hlad to je mazec by mě zajímalo z čeho přibírám. :slight_smile:
Jsem zvědavá co mi v pátek řeknou na tom utz.
12. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Suny, já to mám jak kdy...jeden den mám žravku a druhý den jím normálně :wink: Teď už nevím, kdy jsem se vážila, sse zvážím ráno...A to už jdeš k tomu novému gydaři, že? No, jsem zvědavá na pohlaví vašeho prcka :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
my měli tedka hranolky :slight_smile: ..... jinak se věnuju malému, tak není čas, vždy chci něco napsat a on něco potřebuje :angry: :wink:
12. říj 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky já mám taky pořád hlad, pořád do sebe něco cpu :sweat_smile:

Holky mě je nějak divně od žaludku, ne špatně, ale jako bych byla z něčeho nervozní a to přitom nejsem. Hoří mě uši a oblívá horko, fakt nevím jak to popsat, ale nemám z toho dobrý pocit.
12. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Mony teda co to může být? lehni si a odpočívej.

Luci no jo už jsem tam byla jednou když jsem se přehlašovala. já jsem zvědavá taky no.
12. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Mona, a horečku máš? Třeba to je jen z tlaku...jinak si to neumím vysvětlit.
12. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
ahoooj holky:slight_smile:
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj car jak je???
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Luci nene horečku nemám, není mi špatně je mi jen prostě divně, ale z tlaku to klidně může být. Vyspím se z toho a uvidím zítra. :wink:
12. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Moni, to bude dobré, uvidíš :wink:
Ahojky Car, jsi se dlouho neukázala :wink: máte se ?
12. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Mony drž se.

Jsem zvědavá koho dneska vyhodí se Superstar nějak mě to chytlo, mám jednoho favorita z kluků a dvě z holek
12. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Suny, já taky...mám taky favority :slight_smile: Se půjdu sprchnout, abych to stihla než to začne :wink:
Holky, jak řešíte zimní oblečení? Já se bojím, že se co nevidět nevlezu do kabátu :confused: Teď koukám, že bude sněžit :astonished: :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
sun,luci ahoooj.........nase kontrola dnes-opet nevime co to je-ze zacatku to vypadalo na kluka,ale bylo dost brzy,pak se dvakrat neukazal a ted bud ma pi ndika prilepenyho na brisku(pry se stava,kdyz je pindik ete malej) nebo je to holka..se picnu z toho jinak mi dneska opet kopec lidi reklo ze to je holka ze mi uz sebrala tolik krasy-fakt potesi..a ted jsem se merila a mam teplotu

a jak vy?
12. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
luci právě to řeším pár dnů, já už žádnou bundu nezapnu, teda dneska jsem vyhrabala starou šustakovku na ted, ale ta mi za chvili bude taky malá, takže si budu muset skočit k tamanům a koupit si nějakou bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Car, tak to bude asi stydlivá holčička :slight_smile: S tou krásou to neřeš, kašli na ně :rolling_eyes: Horečku? A kolik? Dej si na zápěstí studené obklady, mě to moc pomohlo, okamžitě jsem ji srazila...Pokud prý není teplota vyšší než 38, tak to nevadí :wink: Já pořád kašlu, ale snad to během pár dnů přejde :wink:
12. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky, jdu do sprchy, pak dojdu...snad tu ještě někdo bude :wink:
12. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Luci taky koukám že už sněží a jsem v řiti také. :grinning:
Car to je škoda no ale my na tom asi budeme v pátek podobně tak nesmutni.
Teplotku tak si vem paralen a lež. Myslím že se může i šípkový čaj.

Luci teda to jsou fígle?? asi to nachlazení ted řádí. a malá žabka u mě v břichu taky. :grinning:
12. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj car, tak vy máte tak stidlivé miminko jo?:slight_smile:..no vůbec neber na to sebrání krásy, já taky nevypadám nejlépe a je to kluk. tak hlavně, že jste jinak v pořádku a snad ti bude brzy co nejlépe:slight_smile:
12. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Luci fajn já tu ještě snad budu.
12. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
luci..mam 37.5...a neni mi vnak dobre a mam zimnici...radu zkusim :grinning: :grinning:

sun treba se vam ukaze:slight_smile:budu drzet palecky..jinak jsem uz zalehla,akorat pak musim umyt nadobi

mona..jojo stydlin :frowning2:

jinak z ty krasy -beru to uz s humorem..ale vemte si kdybych byla slabsi povahy :grinning: tak by mi to uvedlo do pekny deprese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
luci ja tu taky budu :grinning:
12. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Car teda to je fakt všude. snad tě to nepoloží teda.
Nádobí ti neuteče lež. :slight_smile: :grinning:
Car jinak vzhled už neřeším mám ksicht hroznej pořád koutky a jebáky na bradě. takže já to taky neřeším.
12. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.