• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun,no ja to pak jen trosku zklidim-ale je to tak na deset minut...a kdyby jen na brade :grinning: :grinning: takova botanicka zahrada bedaru :grinning:
12. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Car tak já to mám jen na bradě ale stačí no. od včerejška mě bolí hlava a nic mi nepomáhá ani studený obkládky tak nevím.

Mám ledový nohy a přitom je mě teplo no je to normáolní???
12. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
já tu jsem:grinning:
12. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
sun..ledovy nohy jsou normalni-naky zensky maj celozivotne :grinning:

mona..a co vy?jak se mate
12. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
No mám pocit že u mě je to fakt asi všechno normální. :grinning:
12. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky nestačím dočítat, čtu Vás hodinu :grinning:
Já teda mám co obléct, úplně jsem zapoměla, že mám jednu bílou po kolena zimní bundu, kterou jsem nenosila, že mi byla velká-připoměla mě jí včera mamka. Tak naštěstí si nemusím kupovat a ted nosím podzimní.
Holky zítra mě čeká úřad v centru a už se tam moooc těším :frowning2: Nesnáším tu babu co jsem pod ní, chjo.
Jinak už to začíná, seím dneska na úřadě, že si vyzvednu občanku a malý na mě šeptej- mami, říkám no a on do prdele, na něho čučím a říkám, fůj to je škaredé slovo to se neříká, a on zase šeptem a pipina? No jsem myslela,že mě odvezou. Tak mám radost co už nosí za slova a bude hůř :confounded:
Jinak car, at se Ti brzy teplota srazí...
12. říj 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny já ty nohy tak mám pořát:grinning:

carcul my se máme fajn:slight_smile:, rošták pořád kope, ale alespon vím, že je plný života:slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
sun a kdy vyfotis brisko??
12. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky, už jsem zde :wink:
Car, určo vyzkoušej...já si dala Paralen a obalila kapesníkama zápěstí a fakt to pomohlo :wink: Měla jsem taky 37,5...hlavní je, aby jsi to podchitila v začátku, aby ti teplota nerostla.

Moni, tak teď jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning: do prdele a pipina, noó pěkné :grinning: vím, že kdyby to bylo moje dítě, asi bych byla v pasti, ale jinak se mi to zdá jako parádní historka :wink: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mony tak to je mazec malej je kvítko. to je beztak ze školky :grinning:

Car až bude foták v richtiku takže snad už brzo mám toho hodně na focení. :grinning:
12. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jejda hrubka...no fůjj :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Luci to se stane, no :grinning: kdyby jsi to nenapdala tak to ani nevidím. ajeje začíná vyřazování.
12. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
sun a uz nakupujes??

moni..peknej rostak:slight_smile:

luci...a co ta skola?

mona...je to krasny vid kdyz se prcek ozyva :grinning:
12. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Teda car tolik otázek??
No já trochu, ještě moc ne, chci už vědět co to bude, dneska se teda žaba mele asi už tak 3 hodky ale hodně teda tak nevím.

Ale mám něco nakoupeno a něco budu mít prostě od kamošky
12. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
sun..bud rada ze se mele dyt je to krasny :grinning:
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Suny, jsem napnutá :confused:

Car, ani se neptej...do 20. 10. se mám rozhodnout jestli budu pokračovat na té jiné škole nebo ne :frowning2: Stejně přemýšlím, že i když přestoupím, tak si dám na rok pauzu...mám z toho akorát nervy :frowning2: chjo!!!
12. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky, já už ho chci taky cítit :pensive: pořád nic, no.... :fearful:
12. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
luci tak si ji dej a pak uvidis,hlavne ted budes mit klid a cas na mimo :wink:
12. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Car no jasný je to super dneska jsem zpívala a mele se od té doby tak nevím jeslti strachy nebo se to žabě líbilo.

Lucinko proč jsi napjatá???? jako na vyřazení??? no já mám favority tak snad ti neno
12. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci sranda, ty víš co to bude a ještě se neozval a já nevím co to bude a skáče mi tu jak na trampolíně :grinning:

Ale opravdu se neboj mě to pořádně přišlo až minulý čtvrtek.
12. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
luci to zacne:slight_smile:dnes mi rikala pani v cekarne ze az ve 22 zacla citit

sun...beztak tam pari :grinning:
12. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky samozřejmě, že to má ze školky, my jsme věčně sami a já tak nemluvím sním, tak jsem byla překvapená, protože to slyším od něj poprvé :sweat_smile: Už to neříká, snad ví, že se to nesmí a doufám, že i ve školce to neříká i když ty děti tam jsou sprostý. Od jedné maminy ta malá, my se obouvali ten její bráška jí provokoval a ona na něho drž hubu ty debile, jsem se začla smát a říkám jéj jak jsou starší sourozencui tak ti mladší se hned učí co a ona, že jo no, že to nejde uhlídat :grinning: jsem zvědavá kdo vypadne :confused:
12. říj 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Car no tak to stoprocentně. :grinning:

Tak toho jsem sice nečekala ale neva mi to. ještě slovák. chjo to jsou nervy ale můj favorit postoupil juchůůůů
12. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mony tomu se asi neubráníš no spíš to asi okomentovat nebo to přejít
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
sun a kdo je tvuj favorit??
12. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky, já už se na ty pohyby těším...slyšela jsem, že je to individuální, že to má každá těhulka jinak :wink:
Car, fakt? Tak to budu asi taky ten případ :pensive: :wink:

To vyřazování je o nervy :confounded:
12. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
NO za kluky ten Chodúr prostě super a z holek ta Monča Bagárová a ta Nikoleta balogová

Co ty?
12. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jupí :grinning: můj favorit z Česka i Slovenska postupuje :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci, je to inviduální. Někdo to pocituje dřív někdo později, neboj dočkáš se co nevidět :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Holky jaký jsou vaši favoriti????
12. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.