• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já teda ani nevím, po jméně je pořádně neznám, ale líbí se mi hrozně hlas od Moniky.
A ta Craft přejmenovaná by mohla vypadnout, si teda už moc myslí jak se nechala i přejmenovat si asi myslí, že je hvězda mě tam nesedí :wink:
12. říj 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
Suny, můj je Martin Chodůr a Thomas Puskailer, a z holek Monika Bagárová a Nikoleta Balogová :wink:
12. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
No jasný luci to záleží na jednotlivcích asi no.

Holky mě tady otravuje mucha a já se jí zaboha nemůžu zbavit ludra jedna. vysírá :angry:
12. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
MOny ta kraft snad vyletí je hrozná.

Luci tak to je tak nějak u nás taky tak to máme stejný favority ale za kluky je jasnej u nás Chodur no v pátek ho žabka slyšela zpívat asi a začla v břichu tancovat. :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Moni, mě ta Craft taky moc nesedí...ten její hlas mi připadá divný...no, uvidíme, kdo vypadne :wink:
12. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
tak mě se líbí každopádně šmajda:grinning:, ale u ostatních co se mi líbí i z holek tak neznám jména, takže až si je zapamatuju tak pak vám řeknu:grinning:
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
jinak craft-hruuuza a jinak v tech jmenech se nevyznam..a ten arab ten se mi taky nelibil-neslanej nemastnej
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mony fajn šmajda má krásnej hlas ale ty vlásky teda :grinning:

Mě se nelíbil ani ten co vypadl ten bošela a ten vietnamec se mi taky moc nelíbí.
12. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, muj favorit Chodur a Balogova. :slight_smile:

JInak dnesek hodne nabitej, to cviceni, pak nasi a pak posezeni s kamoskou. :slight_smile: A pak velkej nakup s manzou. Zitra prijde odpo kamoska me ostrihat, uz se tesim - kratsi mikado.
12. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
No ahoj Mabe, to jsou novinky jsme myslela že jsi se ucvičila. :grinning:
Koukám že tu máme skoro stejný typy na superstar.

Nejlepší je citronek v té reklamě :grinning:
12. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky mě se líbí Malucha nebo jak se jmenuje- Ale jen vzhledově :sweat_smile: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny tak mě se líbí hlas, ne vlasy..to vypadá jak šulinek:grinning:...jinak ted z opakování co bylo tak se mi líbí ta Šenková a Kondičková, lae nestlihla jsem si napsat slovenky:grinning:
ted si dávám nachos se salsou, bože ty moje chutě:grinning:
12. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mabe :slight_smile: ahoj...jsem si říkala, kde se touláš :wink:
12. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ježiš mony tak to dobrou chut, dej si i za mě tak máš dovoleno víc. :grinning:

Tak ted jdou holky tak to se teda budu asi divit. at vypadne hlavně ta craft ta by měla jí t určo
Šenková má hlas nádhernej taky. holky jsou lepší jak kluci si myslím
12. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky, dneska jsem toho mela dost. Jinak se chci zeptat. Posledni dobou me boli v pravym podbrisku. Ne porad, jenom pri nejakych pohybech. Vcera porad dobry a najednou jsem jela autem a jak jsem zvedla nohu z plynu, tak me tam pichlo a pak uz bolelo. Jakobych to mela nejak namozeny, ci co. Nevite, co to muze byt? Treba pri cviceni vsechno v poho az tedka vecer me to zase pichne pri urcitych pohybech. Nebo je to tou zacpou tim zelezem? Chodim kazdy 3-4 den. :unamused: Jinak me je fajn, nic neboli a tak.
12. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mabe stává se mito taky a je to normální mám to i od dr potvrzené od dr teda jestli je to to co popisuješ . :grinning:
Neboj se, ted mimi roste rychleji. :grinning: už cítíš pohybky???
12. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
suny, mas to taky? Je pravda, ze je to vetsinou na konci dne. A z ceho to je? Jak bricho roste a napina se to vsechno? Nekdy mam takovou bolest, ze chvilku musim pockat nebo najit jiny pohyb. Je to posledni tyden. Pohyby nee, ale sem tam, kdyz lezim, jakoby me tam neco tuklo. Ne citlive, ale takovej jakoby skub a pak uz nic.Mozna je to jenom psycho.
12. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky jakou mam vzit velikost perinek?? 120x90 nebo 135x100
12. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo někdy udělám blběj pohyb píchne a trochu rozdýchávám. Není to psycho to je určo miminko. :grinning:
12. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
uz sem se trosku bala, jestli to neni nahodou slepak nebo ja nevim co. Ale rekla jsem si, ze by me bylo jeste neco k tomu. ale proc to picha jenom na jedne strane?? :confounded: myslis, ze je to mimco a ne psycho pohyby? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Car to netuším.

Jo jo Mabe to jsem si myslela taky ale bud v klidu. Já to mám píchání ale na levé straně.

Není to psycho je to malý.

Jupíííí Balogová postoupila
12. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Car, já budu kupovat 120x90 :wink:
12. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
suny, a cim to teda je? To tam dela mimisek neplechu nebo jak se to vsechno roztahuje nebo jak?
12. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
No je to tím že prý mimi roste snad dvakrát tolik mi říkala dr a že to prostě někdy tak je je to roztahování dělohy a navíc se dělá ta plodovka tak se tam roztahuje mimisek a ještě voda. klííííííd
12. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
suny, dekujuuuuuuuu. pristi ctvrtek jdu na ko, tak se jeste optam. je pravda, ze plno veci se tam deje. a nic jinyho me neni, tak proc ne totok. :slight_smile: hlavne, ze mimisek je ok.
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
luci..no ja prave myslim ze to mensi se tam lip slozi ale jak budu objednavat tu postylku a tak tak v tom mensim rozmeru to povleceni co se mi libi nemaj :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
at vypadne adriana, co vy na to?
12. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Mabe opravdu se neboj mám to samý fakt. :grinning: mimisek je v poho určo. neboj se. :grinning:

Tak postoupila i bagárová já sjem spokojená
mabe...souhlas
Mabe musí ta adriana vypadnout
12. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.