• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
a kde je obrazek????
12. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
No když klikneš na ten odkaz tak se Ti ukáže po chviličce ta peřinka :wink:
12. říj 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
dekuju :wink:
12. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, mějte se a dobrou :wink: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Nemáš zač, už idu :sweat_smile: Dobrou
12. říj 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
tak brou moni

ty uz jdes taky luci?tak brou
12. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj carcul tak máme kluka :angry: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
Ahoj tak dneska první :grinning:, ve 12 mam UTZ, ale vůbec se mě nikam nechce :unamused: , ale zase přijít o UTZ by mě mrzelo :unamused:, tak půjdu a radši tam půjdu dřív abych byla první :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: vyspinkané? :wink:

Market, tak Vám držím palce a budu s napětím očekávat, že dnes přijdeš s tím, co má prcek mezi nožkama :wink: :slight_smile: Teď mi volali z PPL, že mi dnes odpoledne přivezou ten kojící polštář :dizzy_face:objednávka byla vyřízena docela rychle :wink:Ti pak napíšu jaký je :wink:
Venku je hnusně :rolling_eyes: Já jedu za hodinu k našim, bude tam ségra, tak podrbeme :slight_smile:

Mona, jak se dnes cítíš?

Doudám, že i Suny už je líp :wink:

A co Carculka? Snad už nemá horečku :confused: :wink:

Zdravím samozřejmě i Mabe :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
A na Moni bych málem zapoměla :sweat_smile: už asi zavedla malého do školky a má na pár hodin vegáč :wink:
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Lucko a odkud si ho brala? To je tak týden vi´d, já dneska odpoledne objednam a pokud se mimís neukáže tak vezmu 1 béžový a druhý světle modrý, nebudu riskovat aby pak kluk neměl růžový :grinning: . Hlavně manžel je nedočkavý, jen ho chci pak ukecat aby nikomu pohlaví neřek ale to stejně nevydrží tak alespoň jméno :unamused: , už to vidim jak to pak každý rozmlouvá a nechci si ho nechat zhnusit :unamused: .
Koukam že jsme tady všechny nemocný, jen jestli se to nepřenáší přes net :grinning:
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Market :grinning: určitě to bude přes net :wink: :slight_smile:
Objednala jsem ho z Dráčka, k tomu i náhradní balení těch kuliček a platím i s poštovným něco málo přes 900,- Možná to bude i míň, jak týden...a to mají na stránkách napsáno, že to vyřizují 14 dnů, tak jsem byla překvapená, když mi včera přišel mail, že to dnes přiveze PPL :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Vidíš já taky právě četla 14 dní tak jsem si říkala že musim kouknout ještě jinde :wink: . asi záleží na zásobách. tak pak dej vědět, já dneska taky objednám a už jsem zjistila že záda ěm bolí když ležim třeba 20 min na zádech, pak mě to projede i do nohy :unamused:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Market, mě zase bolí, když ležím na levém boku a to mě píchá i v břiše, takže bych potřebovala tu levou stranu nějak podložit :wink: Nic...už musím se oblíknout a vyrážím...když tak se ozvu od našich, zatím páá :wink:
13. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Vidíš a já když ležim na levé straně tak hezky cítim mimíse :slight_smile: . V 11 nejdýl musim vyrazit abych na UTz byla 1 :grinning:
13. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

mě je dneska docela fajn až na to, že mám trošku žaludek na vodě, ale jinak v pohodě. Sice už mě noha nebolí, ale koupila jsem si minerálku magnésku at mě to zase někde nechytne. O víkendu jsem totiž chytla tu křeč v noci a vylekala jsem přítele :sweat_smile: .

Market tak pak honem napiš co to budete mít, jestli princeznu nebo zbojníka :grinning: .

Michael tak ti gratuluji k chlapečkovi, už jsi mezi náma čtvrtá :grinning: . Sice jsi chtěla holčičku, ale kluci jsou taky fajn :grinning:
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

dneska se mi nechtelo vstavat. holky, kolik jste pribraly? Ja zatim 2,5kg, uz takovejch 14 dni az 3 tydny mam stejnou vahu. :unamused: snad to neni spatne, ale bricho si myslim, ze se zvetsuje. :confounded: Cetla jsem, ze bych tedka mela pribrat v tomto tydnu 4-6kg. ach jo, trosku me to trapi.

marki, budu drzet palecky. :wink:
13. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahojky mabe, tím se netrap každy přibírá jinak, já jednu dobu taky držela na váze a ted se začala zvyšovat, že už mám takových 6kg na vrchu, ale zase jsem dál než ty, takže neboj to přijde. Nezaleží si myslím ani tak na váze, ale aby mimiš krásně rostl. :slight_smile: ..Kolik holek je jako vyžle a roste jim jenom bříško. :wink:
13. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
hodila jsem fotku do alba, snad brisko jaky ma byt - po ranu pred jidlem
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
monako, diky za povzbuzeni, snad je vsechno ok
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Mabe jejda máš krásné bříško, vůbec se netrap váhou, krásně rostete a rozdíl jde opravdu vidět :wink:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
monako děkuji trvalo mi to tak dvě hodiny než jsem to rozdýchala byla jsem přesvědčená že je to holčička, koupený růžový kočár naušničky..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
dobre ranko holky troska vas zanedbavam co mate nove? :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
monako dekuju moooooooooooooooc.

ahoj moni, jak to, ze nas zanedbavas??!!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Mišo opravdu?? Ty už jsi byla tak vybavená?? :grinning: ..no já taky byla přesvědčena, že to bude holka, ale taky mě zradili, ale s nakupovaním jsem ještě čekala :slight_smile: . A už je to tedy na 100% kluk? Mě když to řekli poprvé, tak jsem jim ještě tak moc nedůvěřovala, ale jak mi to už řekli 3x tak už jsem musela, i na 3D mi řekla dr. že je to kluk. Tak už musím věřit:grinning:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
mabe-nebi mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak sa citis?s priberanim si nic nerob ja konecne jem ako mam 4 dni ale tak ze sa najem a za chvilku som zasa hladna doteras osm pribrala len 1,5kg aj ja som sa bala ale uz som zacala pekne papkat uz take chutky :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
moni, tak to ja jim normal uz asi mesic.
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
moni, ty uz mas kocarek nebo zatim jenom vybrany?
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
mabe-uz je kupeny nakolko som pozerala v ebay zijem v anglii a skusila som drazit a vyslo mi to nikto nebol prihlaseny vydrazila som ho na 25 euro no nezoberies za taku cenu? :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
aha, tak to jo. ja budu mit asi v sobotu pytel zdedenych veci od tatkove sestrenice, ma 2,5 letou holcicku. uz se tesim az se tim proberu, co chci a nechci a pak uvidim, kolik toho jeste koupim. je to teda po 4 detech, samozrejme neco uz je vyhozeny a tak - 2 holky, 2 kluci. pristi ctvrtek jdu na ko, tak uz bysme mohly vedet, co bude. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.