• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monako jo no v USA jsou ceny tak směšné že člověk pořídí celou výbavičku ani nemrkne a pak mrká když to nevyjde a je to kluk. Doktor řekl 100% že to tak jde málokdy hned vidět a sotva mi přiložil ultrazvuk k bříšku tak jsme viděli hned jen pindíka :grinning:
Jsem ráda za to že je zdravý ale už ted je jisté že bude třetí a to holčička :grinning:
13. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
mabe--aj ja mam dostat uz satiez na to tesim :grinning:
13. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
moni, jako dostat zdedeny veci? Promin tehu demence :grinning: . jdu tedka nakoupit pecivo, tak tady chvilku nebudu.
A víš co mě mrzí nejvíce že jsem nakupovala stejné věcičky víš pro mimi malinké a pro Spfo větší chtěla jsem je takhle strojit a ted niv a plná skřín růžových hadříků :confounded:
mabe-jo dastany veci :grinning:
13. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Míšo tak já měla uplně to stejné, jen na mě přiložil UTZ a řekl helemese co tu vidíme :grinning: ..No to věřím v USA je prý všechno za pakatel, jen nemám možnost tam letět :unamused: . Ale kamoška mi už slíbila co tam pojede přes zimu, že mi něco nakoupí a ona má dobrý vkus takže jí budu věřit:slight_smile:..No a proč jsi nepočkala, co to bude:grinning:..to je fakt škoda těch věciček:slight_smile:...tak jedině bud prodat a nebo si to schovat pro třetí:slight_smile:
13. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
tak jsem zpet z nakupu. nejhorsi je kupovat s chutema. koupila jsem si dva cerstvy rohlicky a pikantni syrovou pomazanku. Vcera jsem mluvila s kamoskou a ona taky v tehu mela chut na nezdravy veci. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
mabe-ja by som stale jedla vajickove chleby
13. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
moni, tak vajicko se ma, ale asi ne tak casto :slight_smile: . jdu umyt nadobi a neco pomalicku uklizet a po nadobi jako odmenu rohlicek s tou pomazankou. obed si dam kolem 12h, to uz mam navareny od nedele.
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
mabe tak to je nás asi většina, já která miluje zeleninu tak pomalu dává přednost klobásce, kterou jsem nikdy moc nemusela:grinning: no děs, to bude vyžrané miminko:grinning:
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ja taky kdyz mam na neco chut si radsi dam neco nezdravyho, ale snazim se dat si aspon jedno jabko denne a jogurt nebo salek mleka a tak. ale tomu zdravymu jidlu moc nedavam. :unamused:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
No já dneska nemám moc na výběr na oběd, ale mají tam dnes těstovinový salát s kuřesím masem, dresingem a toastem. Takže dneska si dám zdravý oběd a potom se uvidí:grinning:
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
monako, nedelej mi chute, to bych si taky dala. dneska jsem moc unavena asi po tom vikendu a vcerejsku - byla jsem celej den mimo domov. musim neco malo poklidit, aby navsteva nerekla, ze mam bordel
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
tak ja som mala zdrave dva dni pekne slepacia polievocka vcera fazulova polievka :grinning: a ovocie milujem
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
ja si budu delat slepici polivku zitra, koupila jsem si na to masicko a zaroven udelam kure na paprice s kolinkama ze uvarenyho masa. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
jééé kuře na smetaně a s kolínkama...Tak to si musím uvařit, dostala jsem na to šílenou chut :grinning:
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
mabe-tak to je super napad
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
to jsem rada, ze nekomu delam chute i ja :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky, vstávala jsem před chvílí. jsem jakási grogy a přemýšlím co budu dneska dělat,chtěla jsem jít ven ale jaksi se zakabonilo.
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj suny, tak ty si chrupkala vic jak ja. A ja si myslela, ze vstavat v 9h je hodne pozde. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Mabe manža odcházel do práce o půl 8 tak jsem ještě zalehla no. prostě počasí hrozný tak spím. měla bych dneska něco udělat ale v bytě máme všechno hotový tak nevím no. venku se být taky nedá.

Jo s tím zdravým jídlem to je blbý, já zeleninu teda nejím skoro vůbec a to jsem ji milovala a ovoce snad jen jabko. takže taky nic moc no.
13. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
tak sme na tom vsichni stejne s tim jidlem. Tedka vysvitlo slunicko. :slight_smile: ja sem tedka sklidila pradlo, umyla nadobi a jdu vysat a hotovo
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
pak napapat a spinkat po o :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
v 16h prijde kamoska me strihat
13. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Mabe teda závidím ten plán. já měla nabitej pátek sobotu a nedělu hodně a ted nemám do čeho píchnout tak nevím no. vysvitlo ale asi na moc dlouho to není no.

Tak ještě uvidíme.
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
holky, uz me to stve. byla jsem pred 5 minutama na velke, pak jdu dolu do koupelny sebrat veci, nahoru a ted se me chce na malou zase. mam to 7 schodu a porad chodim jak debil sem a tam. :unamused:
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
suny, ty sis to odpracovala pres vikend. Ja v sobotu flamovala, v nedeli se z toho dostavala, vcera celej den pryc, tak tedka neco malo musim udelat. ale ze by se me chtelo...
13. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Mabe aspon nepřibereš, já od včerejška ležím sedím a tak takže to nemám moc pohybu no. ale ve čtv jdu na ekg ještě pro nějaký výsledky a v pátek pujdme na utz a pak budeme dělat bramb salát na oslavu která je v sobotu takže to se zase nudit nebudu. takže mám ted volný dnešek a zítřek.
13. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
No my jak jsme malovali tak jsme pak uklízeli a vařili a tak takže opravdu náročnej víkend. žabka mě zase kope jak blázen nevím jewlti se jí něco nelíbí????
13. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
suny, ja ti zavidim jak kope. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se moooc tesim. tak to odpocivej. ja dneska doma, zitra odpo k dedovi, pak basket, potom tchanovci, ctvrtek volno a patek jdu s kamoskama do klubu - bude velka oslava kamaradova klubu 10.let, tak se tesim, jak se tam vsichni znami zase za cas slezem. Babicka rikala a to tam muzes, vzdyt tam bude kour? tak jsem ji rikala, kdyz jednou za cas takhle nekam jdu, tak to snad nemuze az tak moc vadit.
13. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.