• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe to víš že to vadit nebude. ty to máš nabitý ti trochu závidím. já jsem pořád doma a nějak mě to už neba ale kamošky mám hodně daleko tak je to na prd no a když si s nějakou jdeme ven tak zase prostě skoro zkolabuju.
13. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
No je to krásný když kope to jo ale dneska se teda vrtí hodně tak nevím co se jí nelíbí. :grinning:
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes prd vyřídila, jen jsem lítala z úřadu na úřad a prd.
Musím mít podpis Lukáše, tak si počkám do pátku a v pondělí na novo :confounded: Ale snad už to půjde rychle.
Dočítat Vás nebudu, za chvíli musím pro malého, domů jsem přiletěla se jen najíst a chce se mi strašně spát.
Pak jdeme s pejskem na stříhání a pro mamku a k babičce :grinning: Takže se tu dostanu až večer, pokud to nezalomím. Pá :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
tak mam vysaty a hotovka. tedka jsem se trosku nakrkla. jak bydlime s dedou a babickou. babicka je skoro nechodici, takze deda ma litani dost. a on slysel, ze vysavam. najednou se za mnou objevil a rekl, ze az si vysaju ty dva pokoje, ze vysaje chodbu tady u nas dole. me to nastvalo, protoze kdybych si myslela, ze to nezvladnu, tak to nedelam. tak jsem mu rekla, ze ne, ze si to udelam a on znova, tak jsem mu rekla ,ze to udelam, ze me ten koberec uz nezabije. vim, ze sem byla zla, ale chci aby si uvedomil,ze sem dospela. on chce pomahat, chapu to, ale odsud pocud. potkala jsem ho rano, kdyz jsem sla pro pecivo a on me rekl, ze sem mu mohla rict, ze by me nakoupil, tak jsem mu rekla, ze se taky musim projit. ja nejsem nemocna, ale tehotna.
13. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Mabe chce pomáhat to je vše, nezlob se na něj. :grinning:
Myslí to s tebou dobře.
tady je zase zataženo to je počasí na houby fakt.

Ted koukám na nějaký cvičení který by mě třeba proplatila pojištovna a měla bych to bllíž a nvím o žádným chjo.
13. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
suny, ja vim, ze me chce pomoct, ale to je porad dokola. nabizi me kafe, vino a tak, co na to mas rict. a porad: nechces povesit pradlo, nechces nakoupit a tak...rikala jsem mu nekolikrat, ze mam manzela, kterej me pomuze. babicka mu taky rika nekolikrat: nech je, jsou dospeli. holt, starsi lidi. jinak se tady mame bajecne. nestezuju si, ale nejak me to vytaci, hlavne, kdyz to jsem doma a mas to kazdej den.
13. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
uz me zase boli v pravym boku :unamused:
13. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
jestli je vse ok, tak to preziju.
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Mabe tak chtějí ti prostě ulevit to je všechno no, ale je fakt že když to slyšíš třeba každej den je to na budku fakt.
Neslyšela jsi o agentuře větrník?
Mabe to tvoje cvičení máš na té vodní???? já to asi mít zadarmo nebudu ale mám to asi nejblíž tak nevím jeslti nebudu chodit tam páč tam je i smluvní pro moji pojištovnu nevím no.
13. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
slysela, chodila tam moje kamoska a nestezovala si. cviceni je na vodni. je to tam paradni, klidne tam chod. podej si prihlasku pres net a hotovo, musis mit teda doporuceni od dr. a hlavne tam musis mit napsane, ze mas zdrave fyzio...neco tehotenstvi - to tam chteji. ne jenom prukazku.
13. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
prave ze kazdej den, to je o nervy, ale co uz. nemame se tady zle, platime pakatel, setrime na baracek a zatim to staci. dva pokoje, svuj zachod a svoji koupelnu obrovskou ve sklepe.
13. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jaké fyzio???? nechápu.

No chodila bych tam protože se mi líbí že je to dopoledne no. ael nevím co je potřeba k tomu a kolik to stojí
13. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
No tak to máte víc jak my, ale já třeba mám u našich celou půlku baráku ale máme společnej vchod a kuchyn a to se nedá tak jsme šli do podnájmu.
13. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ja tedka ten vyraz nevim, ale musi tam byt jasne napsany, ze mas zdrave tehotenstvi a ze doporucuje cviceni. v cenapu je to zadarmo. staci vyplnit formular na http://www.cenap.cz/terminy.php az teda budes mit doporuceni a oni se ti ozvou mailem. sama si urcis, kdy by se ti hodilo cviceni, jsou tam vypsane terminy.

kdybych mela mit neco spolecnyho, tak taky nechci. my vlastne mame svuj bytecek, i kdyz zachod na chodbe a koupelnu ve sklepe - je tam teda obrovsky okno do dvora a je velka jako nase loznic. :slight_smile: dost mista.vsak se mozna za 2 roky dockame baracku. zacneme na jare, teda manza ja ne, budu mit jiny starosti.
13. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Mabe já si tam volala a trochu tomu ještě nerozumím.

Ona paní říklaa že jak je to zadarmo tak to docela je obsazený. ale já jsem si to našla přes pojištovnu tak nevím no.
Tak mi řekla že si mám podat přihlášku a že se uvidí jestli mě zařadí.

A je to zdarma prý na 10 lekcí a pak že se uvidí. tak nevím no. a když tam třeba nemůžeš přijít nebo tak tak jak se to řeší???
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mabe to máte krásný vyhlídky na baráček. to je fajn my budeme v podnájmu asi ještě hodně dlouho.
13. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
suny, musis se omluvit den predem nebo pak mit potvrzeni do dr., ze si opravdu nemohla dojit. Ja jsem se zaregistrovala zadarmo a hned dalsi tyden jsem sla na cvico. Nevim, jestli nemelo vliv na to, ze chodim do cenapu k dr. na gyndu. :confounded:
13. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
To je možný ale to by nevadilo já myslela že když tam nechodím tak to zadarmo mít nebudu víš?
A ty chodíš v pondělí na 9?

Tam je ještě úterý a středa myslím
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
jdu si lehnout, prijdu po o :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
holky kdo je u pojištovny 205, tak proplácí těhotným až 4.500,-, můžete to vyčerpat na nadstandartní vyšetření jako je screening kdo nevyhodil učtenku, pak na nějaké to cvičení, i krémy. Prý je to i na nadstandartní pokoj v nemocnici a otec u porodu, ale to všechny rodíme po novém roce a kamoška říkala, že vedení uvažuje o tom, že ten příspěvěk po novém roce zruší a že to mám všechno do konce roku vyčerpat. Tak jen at víte...jo a ještě vyplacejí tolik peněz kdo má dítě do 18 měsíců, ale to už nemá asi žádná. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem po spani :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem zpět :wink: čekám, až mi přivezou kojící polštář :slight_smile:
Jste si tady psaly o váze...já jsem přibrala zatím 2kg, ale už mi dneska mamka říkala, že vypadám na víc :sweat_smile: Se mi prý zvětšil zadek...no, to mám radost, já bych spíš chtěla, aby se mi zvětšovalo bříško :pensive: :grinning:
Mamka mi opět koupila dupačkky a 2 krásná pyžámka :slight_smile: říkat jim, ať už nic nekupují je zbytečné :pensive: :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
luci, tak to ja mam 2,5kg. aspon budes mit velkou vybavicku. babicce to dela radost. :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
ja tedka cekam, ze kazdou chvilku prijde kamoska me strihat
13. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Mabe, jj babička by pořád něco kupovala :grinning: Si dáváš to mikádko, že? Já jsem měla podkovu a nechávám si to teď v těhu dorůst a střihnu to až po porodu :wink: A co šampón? Drží? :wink:
13. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Ahol Luci no mamka mi říkala, že u kluků se zvětšuje zadek, u brachy prý přibrala jen do zadku, já zatím ten pocit nemám, ale je pravda, že sukni co jsem nosila v létě tak neobleču :unamused: . A s tím at nikdo nic nekupuje to mám stejné, kamošce říkám pořát at nic nekupuje a prý už zase něco pro mě má :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
luci, sampon drzi, drzi. ja nebudu mit az tak kratky mikado. budu mit po ramena a pak sestrihany boky. ale oproti tomu, jak jsem nosivala dlouhy vlasy, je to nezvyk. ja nemuzu uplne kratky mam dost kudrnaty vlasy.
holky ahoj..co novyho..nedocitam :grinning: ....

jinak ja mam nahore 4kg :confounded:
i kdyz manza rikal, ze by chtel, abych se nekdy zkusila ostrihat nakratko :slight_smile:
ahoj carcu, takze to te muzu jeste dohnat a ja si rikala, jak sem mali pribrala.
13. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.