• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-kazdy ma tolko na kolko sa citi takkkkkkkkk????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
mabe už se o tom nebudeme bavit, protože se začínám citit blbě co jsem to zase plácla :grinning: . jasně že nejsi :wink:
13. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
mabe..my byli na koncerte v patek a vydrzel :grinning:

mona..rikam si to samy :grinning:
13. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
mona jaky vezmes rozmer perinek??uz jsem to tu resila vcera
13. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
ahoj, tak jsem z UTZ zpět a vše ok, mělo plný močák, žaludek ale jako Viki leží v příčce takže zase nevíme co to bude, navíc má nohu přes nohu ale jinak prý vypadá vše ok. Tak 22 jdeme do rizikovky tak snad se dozvíme pohlaví tam. byla jsem i v tescu ale mě prostě ten neutrál se nelíbí tak nemam nic :unamused: .
Akorát dneska objednam ještě ten kojo polštář :wink:
13. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
market tak jste na tom stejne jak my:slight_smile:
13. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
carcul co si říkáš stejně??? No já právě nevím rozměr těch peřinek, musím koupit tak, abych sehnala i povlečení.

market to je fakt zradaa já tu netrpělivě čekám a ono zase nic :grinning: . A já myslela, že budeš první co tu bude mít holčičku:slight_smile:, ale 22 už se opravdu musí ukázat:slight_smile:
13. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
car jo jsme na tom podobně a já věřila nebo spíš doufala že jako u malýho se ukáže ve 20tt.
Moni to je zrada, takže zase nic ještě nemůžu kupovat, třeba tam ta holka bude když se tak stydí :grinning:
13. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ma nekdo nejakej typ na dobryho gynekologa v Brne???
13. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Market, hlavně, že je miminko v pořádku a má se dobře :wink: Příště už se určo ukáže...musíte mu doma domluvit :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
mona...s tim ze snad se dame brzy do kupy a nebude to mit moc velky nsledky :grinning:

mona povleceni sezenes na vsechny..ale nejlip(me to tak prijde )s vyberem je to u tech 100x135

market a jako nam bylo videt mezi nozicky,ale jak to vypadalo kdysi na kluka,pak se neukazal a ted pindik videt nebyl vubec a dr rekla ze se k nicemu nemuze ani priklonit(kdyz sem ji zadala,ze minule se priklonila ke klukovi tak k cemu dnes)ze pindik muze byt prilepenej na brisku(jak je ete maly,ze to byva kolem 20tt)
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky, byla tu mamka tak jsme kecaly, venku je hrozná zima a já mám tenky těhu gatě taky přemýšlím o silonkách a le nemám je ráda normálně natož v těhu tak nevím.

Mabe ty jo takový kulatiny před porodem to pak a malým dáte do kupy a to bude pařba. :grinning:
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Lucko to je jasný ale mam zase útrum s nakupovánim ale kojo polštář objednam radši sv modrý :slight_smile: . ještě že mam tak častý UTz, protože čekat 4tt. takhle jdu 22, 23 na srdíčko ale tam asi pohlaví zkoumat nebudou a 2.11. mam 3d UTZ. prostě blbá poloha a cloumala mě s břichem protože mělo i 1 ručičku schovanou :slight_smile: . měřila mě i přes UTz čípek a CS mam 0 a tak jsem ráda, i když já s otvíráním neměla potíže ani minule :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Blacklyn no já jsem ted přešla k dr Jančovi na Orlí. na doporučení kamošky prý je suprovej ,t aky jsem odešla od mé dr hrozná byla fakt.
13. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Markét, hlavně že je mimi zdravý teda jsem si myslela že to už dneska budeme vědět a prd zase, nás ti trpajzlíci pěkně napínají. :grinning:
13. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
ty taky ještě nevíš co to bude :wink: . jsem ráda že mam tak častý UTz, jinak bych šla až za 4tt :unamused:, tak tam furt mam šanci na holku, ty jsou stydlivější :grinning:
13. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Market, a to jsi měla ten velký Utz? Berou u toho i krev?
13. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Markét, já to nevím taky no. ale od včerejška mám pocit že to bude fotbalista nebo nevím.

Jinak já jdu v pátek a pak až 3 listopadu na 3D jeden termín se snad ukáže. ve 12tt mě dr řrekl že to tipuje na kluka a ted asi 3krát po sobě mělo malý zkřížený nohy tak nevím no ale jsem napnutá jak struna.
ted přemýšlím kdy se mi bude líp chodit na těhu cvičení po, út st nebo čt. dopol.
13. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
car tobě je vlastně stejně jako mě, že? jestli si dobře pamatuji. No já právě uvažuji taky koupit ty 100x135 viděla jsem jich dost prodávat. A kde to kupuješ? přes net??
13. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
mona..no 21 :grinning: ...
jinak bych je asi koupila pres batoleshop(maj tam ale jen ty vetsi),ktery asi vemu jelikoz je v nich nejvetsi vyber povleceni...a hlavne je ma vyzkouseny i jedna holcina z konika-je tam objednavala a pry jsou dobry...jelikoz jsem jukala v kramech a nekde nic moc...tak se bojim aby mi neprisel nakej humus,kdyz se v tom nevyznam...a tydle jsou pry v pohode
13. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ty jo holky vy jste tak mladý? já si zpívám už mi není 20let a už mi není ani 25 uaaaaaa :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
http://www.mamitati.cz/ to je ono a mají to i na MMB ale pak bych to vzala na dobírku a docela pěkný ceny :slight_smile: a přišla jsem na to náhodou, hledala jsem kde koupit podložku na přebalovák :wink:
Lucko jo to je velký UTz ale krev už neberou, neni na co :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
market..dik... :grinning:
13. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Holky jak to máte se zavinovačkama? já bych chtěla rychlozavinovačku ale je myslím 80 na 80 a pak 90 na 90 tak nevím.
13. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
sun..to jsem ete neresila :confounded:
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Já myslela že je jedna velikost a jsou dvě nebo tři tak tož jsem z toho jelen. :wink:
13. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Babulky, tak kojící polštář je doma :slight_smile: Market, je super...jdi do něj :grinning:
13. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
luci jaky jsi objednala?
13. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Jéé holky s tím mi taky poradte jsem bezradná, kolik stál a kde jste ho objednaly???
13. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.