• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no to neva no. tak si aspon budeme pisinkovat :wink:
7. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
ještě že ten net je co :grinning: . nedá se nic dělat, republika je sice malá ale zase jak je vidět tak ne až tak :slight_smile: . uděláme virtuální srazík. každá si udělá kafčo a budem si psát :grinning:
7. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
market,sun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
jasný ok a k tomu štrůdlík paráda
7. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
mnam,mnam
7. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak já budu sušit hubu a já bez štrůdlu, max tak budu přikusovat jablko :grinning:
7. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Market proč???
7. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
holky tak ted jsem z toho konce supersar chcala smíchy:grinning: :grinning: :grinning: ..bože to jsou exoti:grinning:
7. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
mam těhu cukrovku takže si o sladkym můžu nechat zdát. Ale dneska mam na 2 večeři magnum s hořkou polevou :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
mona..to teda..a jeste majisebevedomi az do nebe
7. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
car no to jo :grinning: Hlavně ten poslední jak řekl, že je prý pohádková bytost:grinning:

Holky ta žemlovka ještě pořád není, jsem ji nějak moc navrstvila :unamused:
7. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
No on totiž byl už v jedné české superstar to je blázen no. to sou ichtyli je fakt že se člověk aspon zasměje.
Marky promin mě to nedošlo dneska jsem nějaká uplně tupá. :angry:
7. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jj ho znal i Habera, ten se už radši spakoval:grinning:

zítra jdu na kontrolu a řeknou mi vysledky z toho screeningu z 16tt, tak jsem holky už nervozní, to se mi zase bude blbě spát. Jdu až na půl 3. Tak držte palce a doufám, že už s přitelem uvidíme pohlaví tak taky držte palce :wink:
7. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
suny něni se proč omlouvat je nás tady tolik že nemůžm znát u každý diagnozy a lepší se zeptat. mě to nevadí a když to pak někoho potká tak ráda poradim a o nic nejde :slight_smile: . je fakt že u Vikína mě sladký vůbec nechutnalo ateď bych to snědla hned a radši zase přestanu o víkendu péct :unamused: . nedá se pak odolat a zbytečně pak lítá cukr dost vysoko :unamused:
Jinak co se týče superstar tak lidi si myslí asi že zpívaj hezky a soudnost jim nic neříká ale já se těšim na hvězdnou pěchotu :grinning:
7. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mony jasný budeme držet ne palce ale pěstičky.
JJ hvězdná pěchota je nejlepší no. ale haberu takhle neznám je fakt drsnej
7. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
moni,jasny ze budem drzet palecky :grinning:
7. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky já tu mám za chvilu manžu. bolí mě v kříži asi začínají ty bolesti co někdo nemá a někdo od začátku nevím co s tím. zatím asi trpět no.
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Takže krásnou dobrou noc. papa
7. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky taky padim..paaa
7. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
díky holky a pěkně jste rychle zdrhly:grinning:..tak se mějte papa :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Moni držim palce a třeba budeš tady 1 co už bude vědět co to bude. Docela mě pak bude zajímat poměr chlapečků a holčiček :slight_smile: .
Já se ani nedivim že je habera hustej, já bych v porotě být nemohla, mě by z nich asi hráblo. Když vidim ty idioty od pohledu :unamused: . jinak se taky loučim steně už tady nikdo neni a manžel volal že je tdy za chvíli a za chvíli taky začíná můj oblíbený dr hause :slight_smile: , manžel si ze mě dělá srandu že konečně zase zažiju orgasmus :grinning:
7. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Malý už strašul o půl 7. Já ještě poležela, ale začla se mi celkem dost motat hlava, tak jsem už raději vstala a je to lepší :slight_smile:
No pokud by byl sraz někde v Té Olomouci, to bych jela, ale jenom víkned, to bych měla hlídání, jinak nemám a musela bych tahat malého.
My se chystáme do Prahy za miláškem, ale nevím kdy, př. týden přijede on a pak je řada na mě a pojedem tam na víkend, tak se nemůžu dočkat.
Chci to ještě stihnout než bude zima, protože náš tatka chce vzít do mořského světa a ták :dizzy_face:
Holky co děláte dneska odpol.? My se budem asi ndit, nechcete dojít někdo na kafé? :grinning:
Za chvíli jdem na procházku, at se malý provětrá a odpol. vůbec nevím :unamused:
8. zář 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak viki ještě spí :wink:, tak je chvíli klid :wink: . tak nevolnosti se mě opět vrací, je mě blbě zase od 23h a povolí to až po obědě a to vypadalo tak nadějně že zmizí úpně. už to vidim že to bude jako u Vikína, do 7 měsíce :unamused:
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko devcata,

monako, drzim palecky.

suny, me taky boli v krizi, ale je to odzad - blokuje se me to tam. potrebovala bych uz chodit plavat nebo cvicit. zatim se bojim nejak moc cvicit doma. jeste s tim asi pockam.

dneska se me zase nechtelo vstavat. nedokazu si predstavit, ze bych chodila do prace. zdal se mi sen, ze sme byly s manzou v parku a mely jsme holcicku. uplne zivej sen. :slight_smile:

jinak dneska nic v planu, navareny mam, jenom si k tomu udelam ryzu a odpo jdu s mamkou nakupovat.
8. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holky,nevím,jestli si mě ještě pamatujete,dlouho jsem tu nebyla. Ani vás nebudu dočítat. S tou novou diskusí to byl supr nápad.Přece nejsme žádné začátečnice,co :wink:

Mona: Taky držím moc palečky

Suny,Mabe: Mě bolí v kříží také a mívám i velké bolesti břicha,jsem s tím na PN a vypadá to,že už zůstanu,dr.mě nechce pustit do práce a po pravdě jsem i ráda,že jsem doma,protože někdy jsou ty bolesti nesnesitelné.Máte to někdo? :cry: :cry: :cry:
8. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

děkuji všem :dizzy_face: . Holky mě ten den začal opravdu skvěle :frowning2: Rano se chystám do práce a jak se pudruju (abych trošku překryla ty pupínky :angry: ) tak se mi skoro celý kuličkový pudr vysypal do odpadu, beru si brýle ze stolu a upadne jim nožička, jedu do práce a rána jako by praskl vyfuk. Tak jedu k příteli do práce a naštěstí to bylo sáni nějaké, ale i tak se mi dnes fajně daří. Jdu do práce a nikdo tu není, skoro všichni si vzali volno. Doufám, že to nění nějaké špatné znamení, když jdu k tomu dr. :cry:

Cipis já si tě pamatuju :slight_smile: ty už jsi 17tt? toto letí co?
8. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
cipisku, ja takovy bolesti nemam. me boli zada, protoze se me blokuji z lezeni a polehavani. driv jsem se toho zbavila cvicenim a plavanim, ale tedka jaksi se musim setrit.

moni, spatne znameni urco ne. bude to ok, ale jinak mas den blbec.

ja mam tedka stav na omdleni - to ten utros zatracenej.ono to do pul hodky snad prejde. ale tedka je to hruza, nejlepsi lehnout a lezet.
8. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Mona: já jsem v 15 tt,mám tam asi 17 tt podle poslední MS,budu to muset předělat. To ti ten den tedy pěkně začal,ale neboj,jak špatně začal,tak dobře skončí :wink:

Mabe: takový bolesti mám asi jenom já :frowning2: Včera už se to skoro nedalo vydržet,takový píchání,ale asi to bude tím,že jsem byla před necelým rokem na operaci slepáku a nejspíš se mi udělaly srůsty,takže to tam teď tahá,jak ta děloha roste...myslím já
8. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
cipisku, tak to budes mit asi z toho

holky, tedka jsem se rozhodla, ze dneska do toho mesta nepujdu. boli me dost zada a hlava z toho. nechci se tam trapit. pujdu s mamkou ve ctvrtek - uvidi se po kontrole, jestli je vse ok a mam si kupovat gate. verim, ze jo, ale pockam.
8. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Mabe: No nejspíš jo.Snad ty bolesti ustoupí,abych si to těhotenství mohla začít i užívat :slight_smile:

Já bych si taky potřebovala koupit konečně těhu.kalhoty. Nejsou už mi žádné,co mám,jen tříčtvrťáky a ty na podzim asi nosit nebudu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Příští týden vyrážíme s přítelem na nákupy,tak snad něco vyberu. :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.