• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Kamoška ho má na kojení a je moc spokojená
Tak nevím no je to velká investice ale asi se vyplatí.

Jinak Mabe jsem si dala přihlášku do toho cenapu.
13. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
suny, vyborne a uz ti napsali mail zpet? ja vim, ze to stoji hodne, ale zase si myslim, ze je to dobra vec. da se taky koupit pres nejaky bazar, ne?
13. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
JJ asi dá nevím jeslti bych spíš nechtěla novej.

No ještě ne paní mi říkala že tak do 14 dní dají vědět ale snad to vyjde.
už se docela těším.
13. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
bude to super, uvidis. me to hrozne ba, aspon mam kam jit a poznas se s jinyma tehulkama. :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
jdu neco zobnout, uz mam zase hlad. :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, tak na polštáři se válí fajně :wink: Já si teď dělám dva párky v rohlíku :sweat_smile:
13. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Já si dala rohlík se šunkou a sýrem čili
a ted kousek pečenýho masa a jím studený zelí mnam
13. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
lucko tak pak popiš jak se na něm leží :grinning: . moc si to neumim představit, jestli ho dát mezi kolena nebo kam? A asi zabere dost místa viď :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Market jo prý si ho dáš když ležíš na boku tak mezi nohy a je to prý bezva
13. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
já si to myslela a je fakt že na boku ležim a než najdu polohu :unamused: a na zádech ležet nesmim, zjistila jsem že pak mam bolesti zad a vystřeluje to až do nohy :frowning2:
13. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Markét tak to máš to samý. a já když ležím na boku tak si mačkám hodně prsa a bolí to a navíc mě z nich teče jakási vodička. :frowning2:
13. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
holky tak ted jsem byla v sopinu a v Albertu mají luxusní peřinky čistě bílé a přijemné na dotek, řekla bych i dost teplé. A stojí 600,-, ale od zítřka je akce a stojí 400,-. Takže pro ně honem ráno valím :grinning:
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
sun..to je asi mlezivo...

jinak ja lezim na boku a mam mezi nohama takovyho plysovyho hrocha,jinak cejtim jak mackam brisko...

a hooooolky,prisla mi hraci deka a kos na pleny :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Holky, mám ho po svém boku :grinning: ležím na něm a mám ho i mezi kolenama a rukama ho objímám...je to takový polšářový partner :grinning: Normálně jsem si na něj lehla a začala jsem usínat :wink: je to bájo :dizzy_face:
13. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
no já od ted už nesmím jíst ani pít achjo. Ale uplně jsem se nafutrovala a napila tak snad to vydržím :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Ty jo vy valíte holky ve velkým já už nebudu ted kupovat nic až příští měsíc.

Luci nedělej chutě mě bolí záda jak kráva a klečím na balone a nic moc. no

Car to je asi mlezivo ale docela hodně.
13. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
sunny to asi bude mlezivo, to bude kojná :slight_smile:
Car jen 1x :grinning: , jakou deku. Tu nekupuju ta mě zbyla po vikínovi,spíš řešim jakou hrazdičku? nebo koupit jen hračky a dát na tu deku, fakt nvim malýho hrazdička moc nebrala :unamused: .
lucko tak nějak si to představuju, jen aby mě ho nebral malej :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Kojná????? Markét jak to myslíš???
13. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
že budeš mít mlíka na rozdávání, třeba budu od tebe odkupovávat :grinning: . jsem zvědavá jestli tentokrát to bude lepší, minule než se mě spustilo vůbec něco tak to trvalo :frowning2:
13. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Markét to se pozná už ted podle mleziva??????
13. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
většinou jo, když už te´d máš mlezivo a jsi v půlce těhu. mě se mlezivo spustilo 3 dny po porodu a stejně nakonec z toho nic nebylo a vim že většina říkala že jim mlíko teče třeba už od 8 měsíce. tentokrát jsem zvědavá ale iluze si nedělam, radši :wink:
13. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Jejda tak jeslti ho budu mít hodně tak samo budu posílat do plzně :wink:
13. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nějakou expres poštou. Já si mylsim že mě to nešlo tím stresem co byl, te´d už vim do čeho jdu tak uvidim :unamused: . jsem si říkala že prsa mam normální, vpáčené bradavky u mě nehrozí a stejně to nešlo :unamused: . necháme se překvapit no, ale hrotit to nebudu, bu´d to půjde nebo ne :wink:
13. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Vpáčený bradavky co to je????

Začly mě bolet záda sakra
13. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, mě z nich nic neteče, jen si na bradavkách sem tam najdu nějakou zaschlou vodičku :confused: :sweat_smile:
13. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, nedočítám, hodně jste toho propsali :slight_smile:
Konečně jsem dojeli domů, jsem docela ko a malý už hajá, byl unavený a spí skoro hodinu, jen jsem si poklidila a ted sedla, ael dám si grep :slight_smile:
Zítra jsou holky v akci v bývalé hyperce ubrousky na dupku, tak pro ně ráno jedu a možná jestli budou tak přiberu i pleny obodvoje pampersky za 299,- což je supér cena a těch ubrousků jsou 6 balení.Tak snad tam něo ráno bude odvezu malého do školky a pojedu tam. :wink:
Co jinak tady drbny? :grinning:
13. říj 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Holky chytly mě hodně záda a jdu si lehnout. papa a dobrou
13. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Car, ta hrací dečka je fakt moc pěkná..vypadá, že byla drahá :confused: :wink:
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
sun tak paa..

luci..no 1800 :confounded: ale je peknoucka :grinning:
13. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.