• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car tak to už klasickou hrazdu asi kupovat nebudeš ne :wink: . Já právě furt zvažuju jestli koupit hrazdičku nebo ne, když jsem jí blbec prodala skoro novou :frowning2:
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
market,hrazdicku uz nepotrebujem,dyt je na ty decce(ty oblouky)a jeste tam muzu prikoupit dalsi hracky
13. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
nikde nikdo????????????????
13. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: venku to nevypadá moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás tedy sněží :pensive:

Jsem se v noci neustále budila, já to tak mám vždycky, když jdu na kontrolu :angry:
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojka a dobré ránko, tady teda nesněží ale je pořád vítr a hnusně škaredě blé počasí.
Já se v noci budila po hodině a půl, večer mě chytly záda a v noci jsem lítala na malou na vécko. :grinning:
takže nic moc no.

Luci ty jdeš dneska na kontrolu? mě příjde že všichni chodíte častěj jak já :wink:
14. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska se me taky nechtelo vstavat. Pekne jsme spinkaly. :slight_smile: Musim si zvykat na novy uces. Uz vlasy nedam za ucho, do culiku - mam vlasy po ramena. Proste jsem nova. Dopo si chcu udelat poradek ve vecech - co oblecu, co ne. Pak jest, spat a odpo jdu k dedovi a na basket, pak k tchanovcum, takze az do vecera mam co delat. :slight_smile:

luci, drzim palce na kontrolu.

suny, nemuzes neco s tema zadama delat? treba nejak cvicit nebo tak neco? Ja byla jenom 2x v noci tentokrat. :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky, tak už mám po kontrole a jsem u našich na obědě :wink:
Chlapeček má cca 20cm a je v pořádku...Akorát ten velký Utz budu mít příští středu, protože se dělá někde jinde, tak aspoň prcka zase uvidím :wink:
Jste hodné, že jste na mě myslely :wink: Jak se dneska máte? :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme konečně doma.Malý spí a já mám konečně chvíli pro sebe na odpočinek :slight_smile:
Od rna na nohách a řídit v tom hnusném počasí, mě totál nebaví a moje nervy na některé hovádka na cestách :angry: :angry: :angry:
Luci, hlavně že je vše ok, jak jinak :dizzy_face: A co jméno už máte?
Já byla ráno v té hyperce, koupit ty ubrousky, tak si představte, že tam měli jen 5 balíků, byla jsem tam hned ráno, hyperka je od 8 myslím a já tam byla už za 10min.8 už měli otevřeno a brala jsem si předposlední balík, takže přijít tam o jenom půl hodky později bych měla smůlu si myslím.
Pleny jsem chtěla taky, jen je neměli ještě ani vybalené, terpve říkala paní, že půjde pro ně do skladu a musí je vybalit, ale já neměla čas čekat tak jsem se na to vykašlala a malému jsem koupila sněhulky, tak je na zimu vybavený, ještě my příjde pro něj zimní bunda, at nechodí v zimě jen v kombinéze a bude vybeven :grinning:
Jinak jsme měli jet ještě k mamce, ale jsem ráda jak jsem doma. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
ježíš těch hrubek :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak gratulujuuuuuu. 20cm fiha, to uz je velkej. :slight_smile:

moni, ahoj
14. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky, ja zatim zadny pohyby necitim, mam trosku strach, aby vse bylo ok. :confounded: uz zase blaznim. jako nenervuju, ale trosku mam strach
14. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci tak to gratuluju, tak to je bezva chlapeček potvrzenej tak už vymýšlejte jméno.

Mony dneska je fakt hnusně já jsem celý den doma no. :frowning2:

V posteli je nejlíp dneska.

Mabe klíííííííííííííííííííd, já ucitila malé bublinky v 17tt ale nevím jeslti to nebyly střeva a ty větší pohybky až minulý týden takže ve 20tt. jinak píší že někdo má pohyby až třeba ve 22 takže fakt bud v klidu. neboj se.
14. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
mabe jak píše suny bud v klidu, za chvíli je taky ucítíš.
holky toto mě zaujalo i cenově, tak dávám odkaz pro inspiraci třeba :wink: my už peřinky máme po malém.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20905257&tab=0
14. říj 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
Mony to vypadá dobře, ale už tam má 17 zájemců tak nevím. no.

a halvně já nevím jakej rozměr mají mít ty peřinky.
14. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Nebo taky toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23762295&tab=0
Tohel jsem dneska koupila za 299,- takže si myslím, že i s poštovným supér cena.
Jinak jsem se dívala a jeden balík stám něco přes 70,- :wink:
14. říj 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Suny, právě, že má obchod s věcma a i těma peřinkama, kdyby je neměla tak je nenabízí dál .
14. říj 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
Mony ty nás zásobuješ. :wink:

Ale myslím si jeslti to není ještě brzo.nevyschne to ?
14. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Ajo no dyž já nevím jeslti už kupovat peřinky plínky a kapesníčky. holky koukala jsem na diskuzi, jedna holčenka tam potratila ve 13tt je mě jí moc líto a prý že do 12tt a pak v poho. je to hrozný omlouvám se, že to píšu ale přišlo mi to fakt líto. :frowning2:
14. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Suny, určitě to nevyschne ,doma jsem to i rozbalila,jako jen ten obal a podívala se na ty ubrousky a mají spotřebu do 12/2011. :grinning: Pokud si to nerozbalíš jako jeden balík, tak Ti to určitě neuschne. Zásoby si dělám, je to lepší než pak kupovat drahé, a zhánět na poslední chvíli. :wink:
Suny taky mě je jí líto :frowning2: Já si dokonce čtu potrat v 30tt a je jich tam docela dost, ale pryč o toho tématu :wink:
14. říj 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
Fakt jak je to možný v dnešní době?????
Ale nám se to nestane že ne??? :frowning2:
14. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Suny nevím :frowning2:
Jistě, že né...
14. říj 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
Snad né no, je to hrozný nevím proč já debil se někde začtu a pak to tak prožívám. fuj už pryč od toho tématu

Jsem si udělala vanilkový puding a přemýšlím že si ho sním teplý ale to mě bude asi blbě že???
14. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
ahoooooojteeeeee :grinning:
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
ahojky
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Já si dělala včera krupičku a dneska si udělám zase :dizzy_face:
Malému jsem dala , ale jenom trochu at mi z toho zase neblinká a v pohodě, ale moc mu nejede, si v jídle vymýšlí lump jeden. :angry:
Dneska měli akci ve školce venku a kvůli toho zas.... počasí se to odložilo, no nevím jestli to bude lepší. :confounded:
14. říj 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahooooooooooj :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je hrozný to počas fakt. já už třetí den ležím a jsem jak lemra.

Jinak musím asi trochu nechat ten puding vystydnout. Malá žabka zas kope je to už i přes den to je pusinka fakt.
na pátek se těším ale taky i opačně se bojím.
14. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdeš taky v pátek na poradnu jo? Já se těším :dizzy_face: Ale netěším se na tu ranní honičku :frowning2: Jsem obj. na 7:30h. a to teprve vyjíždím s malým do školky tak musím jet sním už před 7 :confounded: . A přijede miláček, tak se na pátek nemůžu dočkat :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to máš v pátek teda dobrý, takový veselý.

No já jdu na 8. takže to budu muset taky vstávat dřív ale nemusím do školky :slight_smile:
Trochu se bojím aby bylo všechno v pořádku a taky třeba se ukáže co nosím v bříšku. tobě se to malý snad taky hezky natočí. :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak to je fajn, to budem obě možná vědět pohlaví, tak to jsem zvědavá a budu se těšit, ale doufám, že aspon Vám se prcek ukáže, kdyby náhodou nám nechtěl :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.