• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak ja idem na ultrazvuk 13teho a co je to za den 13teho v piatok :unamused:
teras pisala znama bola v 13 tt dneska potratila :frowning2: este vcera som jej pisala nech sa dava na seba pozor
14. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
No mony dr říkal, že je to stydlivka tak s tím moc nepočítám mě bude stačit když řekne že je to všechno v pořádku.

Mona já to četla je to strašný, ale nechápu co se vlastně stalo.
14. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
suny-my sme si vcera este pisali cez skype mam ju strasne rada a ona na zaciatku spinila bola v nemocnici a potom ju pustili lebo bolo vsetko ok teras zasa 3 dni spinila tak volala doktorovy a ten jej povedal ze ked to nieje krv ze to nieje zle ze to ma z nakej zilky ci co a dnes rano mala aj krv a ako sa postavila a isla na wc zacali z nej tiect kusy nez dojeli do nemocnice vraj vymenila az 2 vlozky teras je po revizi strasne krvaca a doktorka jej este povedala ze co sa divy ze ked je po potrate a ze to mala cakat ked uz bola v nemocnici ja by som jej asi jednu ustruhla chudatko strati dietatko a doktorka je p........ ked to mala cakat preco nieco neurobili aby tomu zabranili len jej dali magnezium :angry:
ked som si to precitala tak som hned plakala
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Mony to je hrozný, ona už jednou potratila???? Chudák malá tak at se drží.
Doktrorka je k----a protože nemá v sobě kouska citu nechápu to takhle. jak to měla čekat??? snad ne

Jenže nevím jeslti se dá v tomto stádiu něco dělat no.
:frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
suny-nie nepotratila ale snazili sa asi 5 mesiacov :frowning2: uz asi sa nedalo nic robit ale divim sa tomu lekarovy ked zacala spinit ze ju nedali zasa do nemocnice
14. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Moni to je mi líto :frowning2: Tak hlavně at se drží. :frowning2:
Bohužel v 1štt pokud krvácela hodně se dělat nedá vůbec nic. Já krvácela ve 26tt a prý jsem do porodnice přijela za 5 min.dvanáct :frowning2:
Hrůza, fakt. Tak hlavně, at je brzy v pořádku a zase se raduje z těhu i když ten strach tam bude pořád :frowning2: r
14. říj 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
Mony nevím no nechápu spoustu věcí ale asi to tak mělo být třeba by malý bylo nějaký postižený. moc je mi té holčenky líto. :frowning2:
Ale určo se jim to povede na podruhé.

A co ty cítíš nějaké pohyby nebo ještě ne? a tušíš co máš v bříšku??
14. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Moni a ona nebrala utroš nebo něco? Pokud ano, tak se šponěním nic nedělají, pokud bereš tyto prášky a pokud je nebrala, nebrala na špinění vlastně nic, tak bych taky nechápala proč jí něco nedali :confused:
14. říj 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
No to taky nechápu ale mě zas říkal jinej dr že utroš je jen při umělým že normální těhu ti to nezachrání když se má něco stát stane se ale já ho brala taky.
Některý počiny dr nechápu radši jí to dát zbytečně než nic.
14. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Suny, utroš bere každá, která špiní, aspon mi to tak říkala dr. na začátku, když mě strašili, že mám hematon :wink:
14. říj 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
moni-jej dali len magnezium ked mi to vcera pisala aj ja som sa divila a ze lekar jej na to povedal ze je to poriadku
14. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak to se divím, v tom případě si myslím, že jí zanedbali.
14. říj 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
Mony já ho brala taky je to asi věc názoru. měla jsem ho až do 13tt.

to je fakt děs no. snad bude v pořádku ted potřebuje podporu a ta dr by měla jít sedět :frowning2:
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
aspon keby sa knej teras inak spravali chudatko keby ju aspon podporili teras
14. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Co to je za přístup?
No jenže zanedbali ale malý ji už nikdo nevráti.

na prd fakt
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
je to tn hematom, Dr. mi dal magnezium, říkal, že když mi praskají žilky musím to brát
[13/10/2009 17:39:37] andrejkaa1355: jo je to dobré, říkal, že někdy se hematom vstřebá, a u někoho prostě musí ta modřinka ven

toto mi vcera pisala
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Holky ted musím, malému se musím jít věnovat, tak papa zatím
14. říj 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
MOny papa
14. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Já jdu umýt nádobí a asi se tu zas ukážu zatím papa
14. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Moni tak pokud měla hematon, tak to blbě někdy končí, bohužel. A ještě když byla teprve ve 13tt, pokud hematon praskne a vyteče což byl asi její příípad, tak se někdy mímo neudrží a nevydrží to :frowning2:
Hlavně at je brzy v pořádku, papa
14. říj 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mona12071, cítím s tvou kamarádkou :frowning2: Já jsem hematom měla a od 8tt do 10tt jsem nepravidelně špinila. Byla jsem v nemocnici, dostávala injekce, brala léky a musela ležet...chodit pouze na wecko. Naštěstí se rozpustil, ale taky mi říkali, že je to na přírodě, že pokud to nemá být dobré, tak nebude :frowning2: Držím jí palce, aby se z toho co nejdříve dostala.

Holky, tak já se chystám dělat večeři...dneska bude chleba ve vajíčku, mám na něj chuť :sweat_smile:

Moni, jméno pořád řešíme, až to budu tutovka, tak vám to určo prozradím :wink: Tak si dnes fajně nakoupila, co? :slight_smile:
Mabe, já se dneska ptala na ty pohyby a doktor mi říkal, že pokud zatím nic necítím, tak že se nic neděje, že je to u prvorodiček normál :wink: Jsem mu říkala, že jsem z toho trochu smutná a on mě uklidňoval, že se prcek brzy projeví :slight_smile:
Camprdlíka zase ukazoval :grinning: tak vám všem moc přeju, ať už se vaši drobečkové taky ukážou :wink:
14. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Luci teda trochu ti závidím že už víš co máš v bříšku. :wink:
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Luci, je to boj co ty jména? :grinning:
Jo jo pomaličku dělám zásoby, at toho nemáme pak moc :wink:
14. říj 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
MOny no to bych taky pomalu dělala zásobičky dyž já nevím co
pořádně
14. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
A co nevíš?
14. říj 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
NO jako všeobecně věci no. ale vyzjistím si to.

Nevím myslím že kupovat kosmetiku asi nebudu ještě, nevím jakou vaničku jeslti lehátko a jaký, kolik povlečení, jeslti matraci už i s igelitem, odsávačku, kolik bodyček a všeho, jaký nůžtičky na nehty, kartáček na vlasy, jestli podložku na přebalení nebo ne, kolik dek do kočárku a tak no :grinning:
14. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Suny, když projde obchůdky, tak bych prostě koupila to co mi sedne do nosu, myslím nůžky, hřebínek, vaničku a ták. Je toho spoustu a je z čeho vybírat. Tak bych si normálně prošla obchody a rozhodla se tak.
A do kočárku si myslím, že dvě deky ti stačit budou vždy po dvou kdyby jedna se zašpinila, tak máš druhou náhradní at jí nemusíš ned prát a čekat až se vysuší, taky se stává, že nemáš práslo a samotnou deku prát nebudeš. Taky peřiny do postýlky to stačí 1x. Matrai jakou chceš, pošlu Ti odkaz na dvě , které se hodně kupují.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14422775&tab=0
nebo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18791736&tab=3 - takovou jsme měli my. Je levnějí a pevná.
Kosmetiku kupovat budu až po novém roce, ale kdyby náhodou byla výhodná akce tak bych koupila, ale kosmetika není drahá zase až tak. Já mám po malém vaničku a mimi budu taky koupat ve vaničce, je to fajné jak ho držíš v ruce a koupeš ho sama, jak byl větší tak jsme měli lehátko asi od 3 nebo 4 měsíců.
takové http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22567890&tab=0 jen s jiným obrázkem.
Ted je těch lehátek více na výběr, tak je na Tobě co se Ti líbí. :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
jé to je zas chyb, píšu rychle, tak mi písmenka vynechávají :sweat_smile:
14. říj 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
Jejda mony moc děkuju já jen se bojím abych měla pak všechno víš, třeba že bude mít soplík a já nebudu mít na to nic ale to se asi časem poddá. no a nůžtičky a tak můžu koupit už ted to je fakt, a budu si to sepisovat.
vaničku dáme obyč a to lehátko asi přikopíme potom nevím. je i molitanové ale to se mi zdá nepraktické než vyschne a tak no.
14. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.