• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul už jdu na to, moje drahá polovička mi udělala obložný chlebík tak se jdu do něj pustit :wink:
14. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Car, děkuji :slight_smile:
No, mě dneska doky taky říkal, že mě ten test na cukrovku čeká cca za 3 týdny. A jedna těhulka, která už čeká druhé mimi mi v čekárně říkala, že ji po tom bylo hodně špatně...že záleží na každém,no :sweat_smile: Ale netěším se na to...
Mona, Ti závidím, že už to máš za sebou :wink:
My jsme byli loni v Rakousku a bylo to tam super, naši se tam zase chystají, ale já letos nepojedu...
14. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Luci ono to nebylo zase tak strašné, bylo mi jen zle z toho, že jsem nejedla, protože jsem zvykla snídat a pak jak máš vypít tu sladkou sračku na prázdný žaludek tak taky nic přijemného, akorát mě natahovalo, ale nesmíš to vyzvracet nebo by jsi tam musela přijít příště. Takže jsem to nějak překonala, trochu motání hlavy, ale dalo se to přežít. Spíš mi vadilo to dvou hodinové čekání....neboj myslím si, že o proti porodu je to prd :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem prospala půl dne :grinning: . Ale docela jsem koukala že včera jsem objednala kojo polštář a dneska byla zásilka vyexpedovaná tak možná zítra už bude ležet na polštáři. A to tam mají že do 14 dnů. záleží jestli PPL zítra dovezou ale i tak do pátku snad bude doma.
14. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky tak ja ted kecala s milackem,jsme se pekne nasmali :grinning: :grinning:

jinak skoda ze nevite kam do toho nemecka:frowning2:tak asi pojedem na slepo
14. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno děvčata,

že bych tu dnes byla výjmečně první :grinning:. To je ale škaredé počasí co? To tak ležet celý den v postely :sweat_smile: jen mě se to dnes opět nepodaří, chjo :unamused:
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky, já dneska ráno byla pro výsledky z ledvin a pak na ekg, chrmlající staříci fakt děs, jsem ráda že jsem doma.
Zítra nás čeká den D tak se uvidí. dneska žaba dělá v břichu kotouly a zítra až budeme chtít vědět co to bude tak dá k sobě nohy a nehneme s ní. beztak. :grinning:
15. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj suny, no nemůžou se vám ty miminka pořát schovávat, tak třeba se tobě zítra zadaří :grinning: Já půjdu ted volat na vysledky výtěrů a té cukrovky, snad to bude ok :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Mony oni to dělají nachvál víš??? :grinning:

Držím pěstičky , ale dobrý to bude určo. :grinning:

Venku je hnus to je teda pravda u nás sněží je to hrozný nevím v čem budu chodit mám jedny a to teda ne dvakrát teplý kalhoty. brrrr
15. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Suny no říkám si to samé co budu nosit mám jen pár věcí a to ne zrovna teplých, v loni jsem si koupila super zimní bundu a ted už ji nezapnu. Mamka mi včera volala, že její známa si koupila kabát v Alpine pro slevněný z 2.700,- na 600,- a ještě tam je nějaká sleva, tak to výjde na 400,-. Což mi příjde supr cena a za super bundu dát 400,- tak to dám i u tamanu. :slight_smile: ..Tak přemýšlím, že se tam půjdu juknout...ještě, že jsem si koupila alespon ty těhu kalhoty teplé a tmavé. U světlých bych byla za včerejšek a za dnešek jako hovádko :grinning: .

No nikdo mi to tam nebere, asi jsou na UTZ. :unamused: ..Mě akorát napinají...
15. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Mony já taky z hervisu za 2500 už pořádnou lyžařskou. no a ted se na ni můžu tak dívat. :grinning:

No to je super cena já asi budu nosit manžovu či co. jinak kalhoty teplý nemám tak to budu muset nějak ještě dořešit a chci si koupit asi těhu podprsenku páč ta moje co mi je jediná dobře tak je mě už fakt malá.

Neboj třeba někam odběhli
15. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak manza ma od vcera obrovskou rymu, nastesti krk pry dobry. Ja mela jit dneska do mesta, ale nejdu v te zime. Budu doma a cajickovat. Trosicku mam rymu, ale nechci aby se to zvrtlo. Zitra vecer mam jit do toho klubu na narozky a v sobotu rodinna navsteva, nedele rodinny narozky. Chci byt fit. Dneska udelam akorat slepici vyvar a az prijde manza dam si s nim pizzu.

Holky, mela jsem uplne zivej sen, ze mimisek uz kope a hejbe se. V reale zatim nic. :unamused:
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
AHojky Mabe dej mimískovi čas, tě chce překvapit. :grinning:

Jejda tak to hajej a bumbej čajík at se to nerozjede. to budeš mít teda náročnej víkend.

Pizzu budu mít dneska taky. manža má ještě řízek a já si dám pizzu. sice teda dneska jaksi vůbec nemám hlad ale dám si ji.
15. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj suny, tak to me pekne natahuje teda. :slight_smile: sem tam se me zda, ze tam ma jakoby vitr nebo tak neco, ale je to jenom malej okamzik, tak nevim, jestli to neni to psycho. Jinak ja teda nelezim, ale nijak se fyzicky nezatezuju. deda poradne topi a ja jsem poradne oblecena, teply ponozky, teply teplaky, mikina a budu pit caj celej den. sice se asi uchodim na zachod, ale co. snad tu rymu poradne od manzi nechytnu. :unamused: tedka si davam cerstvej rohlicek s pikantni pomazankou a v poledne bude ta polivka. :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Mabe, čím víc budeš chtít od mimíse kopanec tím víc si řekne ještě mamku podusím. :grinning:

Jako fakt no jsou to vyčurankové malí. třeba dneska jsem si říkala na ekg musím vydržet se mi chtělo čurat. no a žaba kopla do močáku a já to málem nedala. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
suny, to jsou teda potvurky :grinning:
15. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
no to jo a ne malý, prostě podle mě tě natahuje schválně si dáva ty nožičky k sobě a říká tak ještě ne. musím vydržet a napínat. uplně to vidím. :grinning:
15. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Holky tak cukrovka je v pořádku, ale z výtěru mi něco našli a budu to muset řešit antibiotyky ach jo. Antibiotika jsem nechtěla je to akorát svinstvo :frowning2: .
15. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jejda a co ti našli??? neřekli ti to?? jako výtěr ze spod jo???
Neboj nedají ti nic co by malýmu uškodilo. chjo teda to je práca :angry:
15. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
no já nevím právě co mi našli, řekla mi jen sestra, že tam je malý nález, ale dr. musel rychle odskočit do nemocnice a že si když tak mám zavolat po 12 h, že by tam už měl být. Tak to zkusím potom. :confounded:
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak zase valit k dr pro prášky chjo mony to je mazec. aspon v tom těhu by nás tohle mohlo míjet. když to máme za dva že???
Ale neboj nedají ti nic co by ti ublížilo
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
moni, to je me lito, ale urco to bude ok.

holky, tak ted brecim jak mala. Divam se na vcerejsi modre z nebe a jedna chtela byt porodni asistentka, tak tam byl porod.me to tak dojalo. jak asi bude vypadat muj mimisek?
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Jejda mabe teda ty seš na měko tě rozhodil ten dnešní živej sen že??

breč a uleví se ti no. já někdy taky bulím, třeba před chvílí když jsem si přečetla tohle:

http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-prahy-nasli-novorozene-odlozene-v-tasce.html
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
suny, hold hormony se mnou sijou. :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Hormony jsou mršky no to je fakt tak ten článek nečti.

Jinak já bulela i na svatbě bratrance, na své jsem se řehtala a na jeho to jsem byla na konci 3 měsíce jsem brečela a nešlo to zastavit a halvně nevím proč
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ja to tak taky mam, proste tehu hormony :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ja se kazdej ctvrtek tak tryznim. poustim si modre z nebe, vzdycky me to dojme a moc
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
No jo no a nejlepší je že půlka rodiny prej co bulíš? no copak já vím když se sama v sobě nevyznám?????? :grinning:

Mabe tak z toho cenapu se mi ještě neozvali asi maj fakt nátřesk. ale neva dala jsem si tam termín až začátek listopadu.
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Mabe já ani nevím co to je???

Něco jako splnění snu??? kde jsou ty známý osobnosti??
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.